Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jak najbardziej dolaczam sie do powyzszych zyczen.

Mam nadzieje ze te Swieta beda dla Was wszystkich bardzo udane, wesole i spokojne.

Tylko sie nie przejesc bo znowu bedzie narzekanie ze autko jakos tak slabiej ciagnie :polew:

Opublikowano

Drodzy koledzy i sympatyczne kolezanki, wszystkiego nalepszego w tak szczegolnym dniu, smacznego jajka i mokrego dyngusa.

Opublikowano
  • Autor

Halo, Legnica...

Jest tu ktos???

Przez miasto nie da sie przejechac zeby nie zobaczyc conajmniej 10 A4 a na forum legnickim taka cisza...

Odezwijcie sie co do tematu jakiegos spotkanka.

Jak tak dalej pojdzie z pogoda to moze na jakies autoslizganie bedzie sie mozna jeszcze umowic :polew:

Opublikowano

Legnica żyje, tylko nikt nie ma czasu, bo tutaj wszyscy pracują :wink4:

A ostatnio trochę się tego pojawiło na ulicach Legnicy.

Opublikowano
  • Autor

Bez przesady z ta praca. Ja tez pracuje a czas sie jakos znajduje.

Zadne wytlumaczenie... :tongue4:

Opublikowano

Ja się narazie uczę, a właściwie kończę szkołę i przygotowuję sie do matury i na nic nie mam czasu.

A co do ilości A4 w Legnicy to mam wrażenie, że dużo starszych osób jeździ tymi autami a im nie chcę sie bawić w fora i co jeszcze zauważyłem ludzie z naszego regionu jakoś niechętnie interesują się takimi rzeczami, jak fora, samochody itp. (widzę to po swoich znajomych, wolą nic nie robić lub oglądać TV niż zająć się czymś ciekawym).

BarthPL jak wygląda Twoje auto bo nie mogę Cię skojarzyć z żadną znaną mi :a4fan:, gdzie można Ciebie najczęściej spotkać??

Opublikowano
  • Autor

Wyglada tak jak na fotce w podpisie tylko na felgach 15''. Zobaczyc jest ciezko bo malo nia jezdze :)

Mam auto sluzbowe i A4 traktuje jak troche drozsza zabawke i ewentualnosc na zmiane pracy :)

Ale jesli masz ochote KrzyHo na jakies male spotkanie chocby w dwa auta to jestem zainteresowany

Opublikowano

Trzeba by zoorganizować jakię większe spotkanie, ale jak już to dopiero koniec maja - czerwiec. Teraz nie mam czasu na nic.

Nie mam kiedy nawet sobie pojeździć moim nowym autkiem.

Pozdro.

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

:gwizdanie:

Toś się nagadała :>

Opublikowano
  • Autor

Toś się nagadała :>

Mowa jest srebrem a milczenie zlotem... :>

Opublikowano
  • Autor

Planowany termin to kwiecień-początek miesiąca.

chodzilo o poczatek maja... ?

Opublikowano

Planowany termin to kwiecień-początek miesiąca.

chodzilo o poczatek maja... ?

Tia pomylilo mi sie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Widze ze Legnica po jednym spotkaniu musi rok odpoczac :D

Moze jednak ktos sie znajdzie chetny na spotkanko ???

Opublikowano

moze wekend majowy...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

siema wszystkim, jestem za. czekam na konkretne daty. :hi:

Opublikowano

..i Boleslawiec by sie dolaczyl, fakt ze z kursantami bywam w Legnicy codziennie ale i a4 bym przyjechal :)) :kox:

aha cypek bylem u was ostatnio na gieldzie, po lampy i grill ( II lift) :>

Opublikowano

... i jak udał się zakup lampek :)

Opublikowano

... i jak udał się zakup lampek :)

a o grilla już się nie zapyta :tongue4:

Opublikowano

...zakup jak najbardziej na + ,, grill juz zalozony a lampki prawdopodobnie pod koniec tygodnia :decayed: ( grill po lifcie wyrwalem za bagatela 120 zl ) :naughty:

...i widze ze z Boleslawca na ewentualny spocik z tego co widze to jedynie ja sie zglaszam :disgust::angry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.