Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ja proponuje przyszłą niedziele o godz. 13 na lotnisku obok "Mercus`a". Co Wy na to??? Jak ktoś ma jakieś inne propozycje to zapodawać :) Pozdrawiam

Ps. Fajnie by było jakby się sporo ludków z A4 zjawiło :)

Opublikowano

Witam ja proponuje przyszłą niedziele o godz. 13 na lotnisku obok "Mercus`a". Co Wy na to??? Jak ktoś ma jakieś inne propozycje to zapodawać :) Pozdrawiam

Ps. Fajnie by było jakby się sporo ludków z A4 zjawiło :)

Jeżeli chodzi o mnie to jak najbardziej reflektuję. Choć nie wiem, gdzie to jest, ale Legnica to nie Paryż :good:
Opublikowano

Spoko kolego :) jak coś to zamieszczę jakąś mapkę albo napisze jak dotrzeć :) Pozdrawiam

Ps. Jak na razie zanosi się na to że będziemy we dwóch :D:D hehe trochę szkoda ale zawsze coś :) Pozdrawiam

Opublikowano

Jestem zainteresowany. Już raz się udało może i tym razem....

Opublikowano

Jestem zainteresowany. Już raz się udało może i tym razem....

No , no. We trzech to już można gory przenosić :P
Opublikowano

Witam

Mam prosbe czy nie bedzie nikomu przeszkadzac jak zmienie godzine na 15??? dzien zostawiam ten sam czyli niedziela 21.12.08

Sorka i pozdrawiam wszystkich :):)

Opublikowano

Witam

Mam prosbe czy nie bedzie nikomu przeszkadzac jak zmienie godzine na 15??? dzien zostawiam ten sam czyli niedziela 21.12.08

Sorka i pozdrawiam wszystkich :):)

Dla mnie OK.
Opublikowano

21.12.2008 mi tez pasuje ale jest to niedziela przedświąteczna i na lotnisku najzwyczajniej w świecie nie będzie warunków na spotkanie. Już w ostatni weekend przejazd przez parking zajmował ok 30min.

Opublikowano

Witam serdecznie :hi:

Widzę że w legnicy organizujecie zlot :naughty:

To jak coś to bedzie nas już 4 :cool1:

Opublikowano

No im więcej tym lepiej :D:D:D A co do parkingu kolego, to mysle ze spocik bedzie pod Mercusem a tam ludzi nie bedzie :) wiec dojechać można w miare spokojnie :) w miarę bo nie wiadomo jak Rzeczypospolitej :/ Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na spociku 21.12.2008 o godz. 15 pod Mercusem :)

[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 01:00_________________________________________________Mowa o Mercusie na Lotnisku :)

Opublikowano

Jeżeli dobrze pójdzie to ja też się zjawię w niedzielę :wink4:

Opublikowano

No to super. Jest nas coraz więcej :D

Do zobaczyska w niedzielę.

Opublikowano

Jestem ciekaw ile tak naprawdę osób się zjawi :) Pozdrawiam i do zobaczenia jutro o 15 :D:D:D:D

Opublikowano

Ja też postaram się przyjechać..

do zobaczyska :cool1:

Opublikowano

Ale spocik w ostateczności jest na lotnisku ... tak?

Opublikowano

Ale spocik w ostateczności jest na lotnisku ... tak?

Wygląda na to że tak.

Przynajmniej ja się tam wybieram. :>

W mieście może być tłoczno dzisiaj niedziela handlowa.

Opublikowano

Też się tam wybieram ale z powodów o których wspomniał Cypek będę omijał szerokim łukiem część lotniska na którym są centra handlowe.

Opublikowano

witam :hi:

Ja nie dam rady dzisiaj wpaść na zlot bo mam nagły wypadek w robocie i muszę tam być a nie wiem ile mi zejdzie :wallbash:

Sorki ale to nie z mojej winy :(

Opublikowano

No i po spocie.

Dzięki wszystkim za to spotkanko. Było krótko, ale miło.

Do nastepnego.

Opublikowano

również dzięki :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.