Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tam szkole mam, wiec jestem wylaczona przez jakis czas :/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

grill i lampy zmienione wiec kiedy spot??????? :confused4:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Cos cicho w temacie jakichś spocików.

Własnie w przyszłym tygodniu wybieram sie do PL, wiec może jednak ??

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

To moze ja juz tradycyjnie zaprosze wszystkich klubowiczow w dniach 23-24 sierpnia na legnicki spot odbywajacy sie na dachu galerii Ferio. Spot podobnie jak w zeszlym roku odbedzie sie przy okazji ostatniej w tym roku eliminacji Mistrzostw Polski Car Audio. Tylko tym razem prosze byc bardziej odwaznymi i dac mi znac o przyjezdzie :wink4: . W biurze zawodow prosze pytac o Darka.

Opublikowano

Koledzy o ktorej bedziecie na spocie? Bo jestem w lubinie do niedzieli i moze uda mi sie podjechac do was :> Czekam na wiecej info.

Opublikowano

To moze ja juz tradycyjnie zaprosze wszystkich klubowiczow w dniach 23-24 sierpnia na legnicki spot

Kuźwa. Jak pech to pech. Akurat jutro w południe muszę wracać :(
Opublikowano

Moze ktos byc jutro ok 20 na spocie w legnicy? Ja dzwonilem do zg to moze wpadnie :nowak_zg i topor" czyli 3 autka z lubuskiego :> czekam na info

Opublikowano

Jutro czyli w niedziele??

Znaczy o 20 wieczorem, może ja wpadnę na chwilkę.

Opublikowano

My nie zjechalismy bo tu jakos na forum nic glosno nie bylo ze sie szykuje cos grubeg (oprocz car-audio)

Opublikowano

Coś pogoda nie dopisała do Audio Show. A nastepny tydzien jakis spocik w l-cy ? moze pogoda bedzie laskawsza :D Czekam na jakies odp

Opublikowano

Witam i co spot sie udal? ile bylo tych pieknych maszyn? przyznaje sie ze ja bylem wtym czsie u rodziny w Koninie i dopiero teraz co czytam ze spocik byl proponowany,,,

Opublikowano

Nie było spociku, jakoś źle się wszyscy zmówili i nie wyszło.

Pogoda też była kiepska, prawie cały weekend padało.

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

oj koledzy cos kiepsko a sam chcialem wpasc szczegolnie zobaczyc czy mojej a4 nie spadla moc :) jakies 400m

a widze ze juz chyba nie zdaze ,, dzis wystawilem swoja a4 na sprzedaz :confused4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dobry :)

Jestem nowy, to mój 3. post na forum :P

Jako, że siedziałem na forum vwgolf.pl i mieliśmy masę spotów i zlotów to zajrzałem na początek tutaj :)

Jestem z Legnicy. Mam pełną serię (auto od 2 dni :P) ale chętnie na spota podjadę jak tylko będę na miejscu...

Więc?

Pozdro :hi:

Opublikowano

kolego powiem ci szczerze ze ja od jakiegos czasu kminie o jakims zlociku i cisza a tez chetnie bym podjechal na spocik :)

Opublikowano

No to jest nas dwoch eheh...

Moze sie ktos jeszcze zglosi...

Opublikowano

I ja bym mógł na jakiś spocik wpaść.

Już jest nas 3. :>

Opublikowano

Z chęcia wpadne w okolicy Bożego Narodzenia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.