Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to Yomanda chyba nie dotarł :naughty: oszuści zayeahbani...

Kto jeździ srebrnym avantem na DL z wlepą?? Jechałem za nim 20min temu na Radosnej :>

Opublikowano

Witajcie :)

Trwają jeszcze zapisy na ręczniki klubowo-plażowe

Oto link : RĘCZNIKI KLUBOWE - http://www.a4-klub.pl/smf/recznik_plazowy_1_tura_zbieramy_chetnych-t87352.0.html

ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH :good:

Opublikowano

No to Yomanda chyba nie dotarł :naughty: oszuści zayeahbani...

Kto jeździ srebrnym avantem na DL z wlepą?? Jechałem za nim 20min temu na Radosnej :>

Jeździ jeździ jakiś, ale się nie ujawnia - pewnie tajniak i podpuszcza :decayed::naughty:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 23:38_________________________________________________A tak w ogóle to witam, bo już 100 lat mnie nie było :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

Siemka. :hi:

Mnie łatwo poznać. Mam już klubowe ramki.

... z reszta i tak było to łatwe :decayed: Nie ma drugiej takiej w DL :tongue4:

Opublikowano

Siemka. :hi:

Mnie łatwo poznać. Mam już klubowe ramki.

... z reszta i tak było to łatwe :decayed: Nie ma drugiej takiej w DL :tongue4:

Pokaż pokaż ja to ocenię :naughty: Mojej już teraz też nie sposób nie rozpoznać - mam wyjebcze stalowe 15" z miodnymi kołpakami :polew:

Opublikowano

Widziałeś ją na ulicach Mariusz :decayed:

Jak nie widziałeś to poznasz po ramkach :wink4: Trąb wtedy ile wlezie :kox:

Ja też już setup zimowy... 15" ori alu

Opublikowano

Ja jestem cichociemny, bo mam tylko ramkę na tyle :decayed: Bardzo możliwe, że widziałem furkę, ale nie skojarzyłem jakoś do tej pory :gwizdanie:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

zapraszam do Wrocławia Spot 21.11.2010

Miejsce: parking przy Magnolii obok gokartów

Godzina: 18:00

Opublikowano

Panowie-jest jakaś szansa na spotkanie przed świętami w Legnicy?Pytam,bo przyjeżdzam na Święta :wink4:

Opublikowano

Jasna sprawa. Ja dziś w nocy wylatuję i wracam 19.12.2010, więc po tej dacie jestem jak najbardziej za spotem.

Pozdrówki

Opublikowano

Witam kolegów

Ja trochę w innej sprawie.

Sprzedam swoje autko http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C16212806

Można je obejrzeć w Legnicy.

Jak by ktoś z was lub z waszych znajomych szukał auta to bardzo polecam, drugą takim stanie ciężko znaleźć.

Nie mam nic do ukrycia, auto można sprawdzić na stacji obsługi oraz podłączyć komputer - pracuję na stacji i mogę udostępnić sprzęt w celu oględzin.

Kontakt: 607 446 792 lub PW

Pozdrawiam

Opublikowano

Jasna sprawa. Ja dziś w nocy wylatuję i wracam 19.12.2010, więc po tej dacie jestem jak najbardziej za spotem.

Pozdrówki

21 będę w Legnicy-więc jeszcze sie jakos ustawimy :wink4:
Opublikowano

Jasna sprawa. Ja dziś w nocy wylatuję i wracam 19.12.2010, więc po tej dacie jestem jak najbardziej za spotem.

Pozdrówki

21 będę w Legnicy-więc jeszcze sie jakos ustawimy :wink4:

To dawajcie Panowie znać - ja również chętnie się zjawię :wink4:

Opublikowano

tak,jak napisałem 21 będę w Legnicy,więc do piątku można coś wymyślić,bo potem Święta i spotkania rodzinne-każdy będzie zalatany,ale jeszcze sie dogadamy i spotkamy gdzieś na godzinkę,czy dwie :wink4:

Opublikowano

To ja sie pisze. Jak dozyje... bo poki co jestem na lotnisku w Bombaju hyh

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

koledzy to kiedy ten spoci co ?? czas się kończy i świętą już tuz tuz ;p

Opublikowano

Może być np. 22.12.2010

Ja od 20.12. jestem dostępny :)[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 13:53_________________________________________________domjenick, jakiego masz VAGa?

W poniedziałek będę walczył z AutoBossem ale jakby się nie udało to może poproszę Cię o zabranie go ze sobą na spota.

Opublikowano

Może być np. 22.12.2010

Ja od 20.12. jestem dostępny :)[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 13:53_________________________________________________domjenick, jakiego masz VAGa?

W poniedziałek będę walczył z AutoBossem ale jakby się nie udało to może poproszę Cię o zabranie go ze sobą na spota.

marne szanse-nie będę miał laptopa ze sobą
Opublikowano

Może być np. 22.12.2010

Ja od 20.12. jestem dostępny :)[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 13:53_________________________________________________domjenick, jakiego masz VAGa?

W poniedziałek będę walczył z AutoBossem ale jakby się nie udało to może poproszę Cię o zabranie go ze sobą na spota.

marne szanse-nie będę miał laptopa ze sobą

A co Ty Koleżko? W Polsce jesteś?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.