Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wezwanie na serwis EA189 (23Q4) DIESEL GATE


skoffice

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam z drugiej ręki. Podjechałem do serwisu Audi powiedziałem że moja A4 łapie się na akcję.

Sprawdzili po VIN że tak. Podałem swoje dane kontaktowe i powiedzieli mi że się skontaktują na wizytę jak ruszy akcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli od Marca. Jak to jest z osobami (takimi jak ja), ktore kupily auto z drugiej reki? Przeciez nikt nas nie wezwie, no bo skad maja dane adresowe nowego wlasciciela.

Ja też nie jestem pierwszym właścicielem. Auto kupiłem przy salonie Audi, może dlatego dostałem.

Na stronie audi możesz sprawdzić czy Twoje auto podlega pod akcje. Jeśli akcja już ruszy, umawiasz się z serwisem na termin i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem list, mimo że nie jestem pierwszym właścicielem, do tego auto jest importnięte z UK. Jak chcą to dadzą radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to ciekawe, dobrze wiedziec. W takim razie czekam na swoj list (CJCA tez sie lapie), lub ogarna mi to przy przegladzie za ok. 8 tys km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie łapie na serwis hehe. Ktos dzwonił do kancelarii? Jest pozew zbiorowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dostałem w zeszłym roku tutaj w FR. Drugi właściciel no ale serwisowałem w ASO lokalnym to łatwo im było namierzyć.

Znajomi mają Tourana 1.6 tdi i też dostali list (również drugi właściciel a ASO ten samochód nie widział od wyjazdu z salonu podejrzewam).

We Francji mają prostą drogę - listę mają z prefektury (taki wydział komunikacji), listę osób na które są zarejestrowane auta ewentualne dotknięte tym problemem.

Więc moi drodzy, przy najmniej zza zgranicy, wszyscy dostaniemy listy informujące, bo oni są zobligowani do poinformowania wszystkich właścicieli auto z felerem, nawet jakby był to 10-ty właściciel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wczoraj list, że zaczęli u nas robić 2.0 i niedługo dostanę zaproszenie na update softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś już wiadomo co będą robić??? tylko update softu?

-niech wymieniają teraz filtry DPF, skąd mamy wiedzieć w jakiej są kondycji przez ich pomyłki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś już wiadomo co będą robić??? tylko update softu?

-niech wymieniają teraz filtry DPF, skąd mamy wiedzieć w jakiej są kondycji przez ich pomyłki...

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2.0 tylko soft w 1.6 i chyba 1.2, soft plus taki plastikowy badziew, który reguluje przepływ powietrza. Napisali, że soft to max pół godziny a z wymianą tej części, godzina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się łapie na akcje, tylko że jeszcze żadnego listu nie dostałem a chciałbym robić chipa. Lepiej poczekać zrobić serwis później chipa, czy nie ma to różnicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak to jest jak ktoś ma wirusa już wgranego ,będą krzywo patrzeć na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak to jest jak ktoś ma wirusa już wgranego ,będą krzywo patrzeć na to ?

Patrzeć to oni sobie mogą, gorzej że ten update softu zadziała pewnie jak antywirus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update Softu raczej usunie wirusa, dlatego ja sobie odpuszczę akcję serwisową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update Softu raczej usunie wirusa, dlatego ja sobie odpuszczę akcję serwisową.

A jak wymienią silnik za free, a ty będziesz miał wira?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no a takich wypadkach nie mówimy. Jeśli w grę będzie wchodziła jakaś grubsza część eksploatacyjna typu dpf, wytryski to jadę do tunera żeby zgrał program i do serwisu, ale w tym wypadku nie zapowiada się żadna poważna wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies na necie jest zbiorowy pozew tylko nie moge namiezyc linka :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies na necie jest zbiorowy pozew tylko nie moge namiezyc linka :eusathink:

Może dlatego, że mają w hu. pozwów to nie robią aktualizacji softu. SĄD ICH WYBRONI BO ZAPŁACĄ KASĘ I BĘDĄ MIELI SPOKÓJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...