Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4B7 Avant 1.8 T Mauritius Blue "Prawie" s-line zew, Concept V44 19",gwint Eibach, Skóry....More :):)


fajgi

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, na forum już chwilę koczuje ale dopiero teraz oficjalnie się witam i przedstawiam auto, które kilka tematów niżej widnieje jeszcze u poprzedniego właściciela:)

Od kilku lat bawię się w większe lub mniejsze mody - "A czwórki" mody rożnież nie ominą...zawsze zaczyna się tak, że auto ma być seryjne i rodzinne a staje się pojazdem "nie do jazdy" hehe...to już chyba choroba :)

Audi A4 B7 AVANT

Napęd na ośkę
Rok 2006
silnik 1.8 TURBO 163 km ( BFB )
Kolor LZ5C ( Mauritius Blue Metallic )


Przebieg wg licznika 224 tyś km
Auto jest w oryginalnym lakierze na każdym elemencie ( bardzo dokładnie obmacane miernikiem )

Auto kupione od użytkownika Patryk195( dzięki panie, negocjacje były zaje***** trudne)

Auto po wymianie kompletnego rozrządy, oleju MOTUL, pasków, tarcz tył i klocków...i kilku rzeczy ułatwiających mi dalsze działanie icon_e_smile.gif

Wyposażenie :

- kolorowy FIS
- całe nagłośnienie BOSE + sub
- pakiet oświetlenie wew
- kierownica multifunkcyjna w skórce
- brzydkie drewniane dekory

- i pewnie kilka innych mało ważnych rzeczy

- z rzeczy które interesują mnie najbardziej to prawie nowy gwint EIBACH by KW

MODY:

- Brak tylnej wycieraczkia - zaślepka własnej produkcji

- Zawieszenie gwintowane Eibach ProStreet S

- Dekory oklejone folią ( szczotkowane aluminium ) - kminię nad czymś innym bo folia niestety nie zdała egzaminu..

- Felgi Concept V44 8.5x19 et42 i 9.5x19 ET40 plus dekle AUDI od Patryk195 ( dziękoowka :) )

- opony SUNNY SN3970 225/35/19

- wywalenie wszelkich emblematów z klapy

- listwy oryginał S-line

- Lotka oryginał S-line

- dokładka zderzaka tył na 2 wydechy S-line

- skórzana tapicerka ( elektryczne plecy, wysuwane uda, tył MCdonald )

- usunięcie czujników maty zajętego siedzenia ( VCDS)

- lampy przód US ( VCDS )

- nowa gałka zmiany biegów S-line

- Zmieniarka cyfrowa MP3 Yatour

- Podłokietnik obszyty czarną skórką

- Przyciemnienie wszystkich szyb ( tył + wszystkie boczne )

- końcówki wydechu Buzzer 90mm

-......

MOJA POPRZEDNIA FRANCA:

qOAmu1Z.jpg

I POLO

vs4LdF7.jpg

A TO JUŻ STOCK IDEALNY POD GRZEBANIE

vsEZi7X.jpg

LHXFYZs.jpg

xIPYbAU.jpg

n4EsbCJ.jpg

STAN OBECNY CZYLI WIOSNA 2016 :)

PEBHwLS.jpg

88ufTL1.jpg

lEe8D2S.jpg

i7o7i4h.jpg

goEuQdt.jpg

wCUyFw2.jpg

Edytowane przez fajgi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest co robić :wink4: Z koloru można sporo wyciągnąć, zerknij do mnie... :whistling: Powodzenia w rezaniu! Bix, Stołek, jakieś koło... a później już z górki. :good::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaa raczej pod górkę, bo końca nigdy nie widać . Jakbym widział bliźniaka

I w tym jest problem...niby człowiek sądzi, że starczy...a nagle nowy pomysł i trzeba rypać nadgodziny w pracy hehe

Auto w poniedziałek jedzie do SPA:) glinka mycie polerowanie oraz wosk SOFT Mettalica ....powinien odzyć :)

Z małych rzeczy cieszących oczodoły - idzie do mnie gałka zmiany biegów :) Fotki z montazu zapewne jutro:)

Dziś auto otrzymało nowe wycieraczki, bo strona pasazera płakała jak zbierała wode hehe : )a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gwincik juz jest i to nie byle jaki,bixy wiadomo w kazdej a4 powinny byc montowane seryjnie bo auto z soczewka poprostu rozpier...la system :) jakby by co to mam fajny nietypowy set speedów 9 dookola et52 i tyl z rantem 33 w 19stce oczywiscie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesttey koło musi poczekać do lutego/marca więc dopeiro wtedy na powaznie będę się rozglądał :)

A tym czasem nowa gałencja na pokładzie...niby tylko detal ale cieszy oko:)

hV3qzjK.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droga długa, kolor dobry, teraz koło, ciemna szyba i odnowa lakieru i bedzie juz git... :) powodzenia :)

Dekory będą zmianione oczywiście...już nad tym pracuję :)

Gaka jest nowa i na żywo raczej sprawia takei wrażenie...aparat z Samsunga troszkę wpływa na odczucia :)

SPA już jutro, napewno wrzuce małą fotorelację :)

No więc dziś 5 godzinek w dwie osoby i autko nie do poznania, poschodziły lekkie ryski, delikatnie widoczne zmatowienia, zniknęła też rysa na masce, której kolega bał się podjąć...ale już jej nie ma i nawet trochę klaru pozostało :)Lakier odżył i to mocno :)

Czym walczylismy....

- Mycie wstępne - pianownica + ValetPRO Advenced neutral

- Glinkowanie ValetPRO Blue Traditional Clay

- mycie po glince ValetPro Concentrated Car Shampoo

- Szczeliny i wneki jak i całe auto wytarte, reszta wody wydmuchana sprężonym powietrzem

- polerowanie Poorboys World SSR2.5 medium

- Polerowanie Menzerma SF4000 Super Finisch

- Odtłuszczenie karoserii IPA alkohol izopropylowy

- Na koniec nałożony wosk SOFT 99 z serii Metalica ( podwójne nałożenie )

- Nie mam pojęcia czym kolega robił opony...ale nie plakiem hehehe:)

- Szyby po całym zabiegu umyte środkiem firmy Kenotec

- Lampy tył i przód potraktowane Megulars Plast-X

- Relingi oraz grill i chromy na zew potraktowane Megulars Hot Rims...wiem..to jest do felg:) Ale z powodzeniem usunęło naloty na chromach oraz wyciągnęło z nich lusterko :)

Wrażenia...auto zrobiło się ślisgie jak węgorz wyjęty z wody hehe :) Nie padało ale zapewne efekt kropelkowania uchwycę na foto, lakier zrobił się mocno głęboki i nabrał życia - widać znaczącą różnice i o to chodziło, poza tym wosk Soft 99 troszkę lepiej zapewni ochronę lakieru na zime niż zwykłe qiuckdetailery.... :)

A najlepsze jest to, że efektem końcowym nie mogę sie pochwalić( choć na foto coś tam widać hehe) bo było tak ponuro i ciemno, że z fotek raczej nici....a po 30 minutach pierdyknęło z nieba heh : )Poza tym nie przygotowałem się sprzętowo i musiał wystarczyć telefon...

q3qLr7l.jpg

184gIcj.jpg

f2PJNss.jpg

VMd079J.jpg

5XJDmkb.jpg

IbAtYn8.jpg

SYwsNES.jpg

Edytowane przez fajgi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima nie chce przyjść a w zimę miałem zbierać graty żeby na wiosnę autko wyglądają już spoko :) No ale nie będe czekał na śnieg żeby wydać kilka groszy :)

Wpadła lotka, oczywiście oryginał, listwy S-line, dekory zostały oklejone folią "szczotkowane aluminium" - jeżeli folia przetrwa zostaje, jeżeli nie - dekory zostaną polakierowane? Jaki kolor czy odcień ? tego nie wiem - zależy jak spisze się folia ORACAL :)

Zakupiłem też adapter Nokia Coolman....i wreszcie zestaw głośnomówiący gra i buczy :)

YGbGowP.jpg

TdnaZNa.jpg

OsMB7L7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info na PW :)

Malutki UP - dziś wybrałem się pod Tczew, załadowałem do bagaja i już mam w garażu :)

Omotany Japan racingami i innymi rzeczami jednak postanowiłem delikatnie uspokoić sytuację i pojść w coś oryginalnego i jednocześnie takiego, co jeszcze na B7 nie widziałem :)..albo słabo szukałem bo tylko czarne B7 na takiej feldze znalazłem w wuju google..

Felgi z Audi A8 ( tak mi się wydaje )

9x19 Et33, Proste, oryginalne, jedyny mankament to delikatnie poobdzierane ranty ale niejedne felgi już ratowałem więc i te dostaną nowiutką powłokę :)

BRsz8Bb.jpg

Edytowane przez fajgi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo szukałeś :wink:

bdd8838e4ae8.jpg

Szkoda, że do renowacji, bo mają fajną delikatną ori polerkę frontów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toć pisze, że czarna znalazłem hehe:) z tym, że ja tą niżej i w takim setupie bardziej mi się podoba...nisko ile się tylko da ..i tak ma być :)

OOGnRq7.jpg

Edytowane przez fajgi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie poradzę, że moja też czarna :)
Ja w tym roku może będę coś kręcił w dół, ale na tak nisko garaż podziemny i wjazd do niego mi nie pozwoli :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły nowe opony Sunny, to już mój 3 komplet tych opon i mimo tego, że to skośnookie opony nie dam na nie powiedzieć złego słowa, dwa sezony na Air ride w A3 i zero jakichkolwiek problemów :)

Rozmiar 225/35/19 - myślę, że na 9J powinna się fajnie ułożyć :)

Jak widać opona może służyć też jako bunkier :)

kESS9LG.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Rozumiem, że te 9 x 19 Et33 wrzucasz z Air Ride lub gwintem?

Przy zwykłym zawiasie trzeba by ranty błotników rolować ?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...