Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Moja Audiczka A4 Quattro :)


nomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Niedawno nabyłem moją świeżutką niunię 110KM, trochę pozmieniałem oprócz kierownicy, foteli zresztą widać na zdjęciach.

Komentarze mile widziane.

60563983ki4.jpg

69923615es9.jpg

74794645fe3.jpg

75139971vl0.jpg

72319616ba0.jpg

89104973kx4.jpg

75283100kb9.jpg

76082449zd7.jpg

83667648fg3.jpg

Plany:

- zmiana alufelg na oryginalne '17 z oponami zimowymi i to chyba na tyle.

Jakieś pomysły, proszę pisać :)

Pozdrawiam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jednym ze zdjec widac zupełnie inny odcien lakieru. dokładniej tylni lewy błotnik. Poza tym środek rewelka;] silnik na plus ;] ogolnie cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze zdjęć widzę że prawe przednie drzwi i lewy tylny błotnik są innego koloru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokładnie... chociaż wiem z praktyki, ze srebrny kolor płata figle... i na fotkach coś widać a w realu nie... a mnie zaciekawiły jeszcze plastiki na zderzakach i progi, z tego co wiem to nie były ori malowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srebrny metalik lub perła to strasznie wredne kolory do dobierania i raczej się to nie udaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to niemozliwe zeby dobrac idealnie kiedys sluchalem jak sie lakiernicy i inni znawcy wypowiadali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to widzę na 4tym zdjęciu, zdjęcia robiłem telefonem 3.2MPx. Dodam, że w realu wygląda OK, nie mam lustrzanki :(

Co do grilla, wole mieć bez emblematów przynajmniej jak na razie na przodzie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foteliki :slina: Wnętrze jest masakryczne :kox: elektryka w fotelikach działa? :kox: Ciekawe czy trzeba było coś rezać żeby te fotele wsadzić :mysli: Że też te foteliki się zmieściły... Są wypaśne :good: Za foteliki wielkie GRATY.

Ale co do reszty... Auto wg mnie nie '98 tylko '97, bo kiera przedliftowa, inne mocowanie, ktoś przerabiał? zegary do-'97, błotniki do-'97, ale sporo elementów poliftowych: maska przednia - brak sprysków, właśnie... gdzie masz wsadzone spryskiwacze przedniej szyby? Bo przed '99 były na masce, kolejna sprawa, zderzak polift, ale to kosmetyka upiększająca, lampy przód i tył też polift, lusterka B7? :mysli::naughty: Ogólnie sporo rzeczy rezanych czyli ktoś upiększał autko. Kolory się mienią strasznie na tym autku, jakby każdy element w innym odcieniu :naughty: Może Ty masz jeszcze jakiś kameleonik na to rzucony? Chociaż niekoniecznie... lakiernik słabo dobrał kolory. Spasowanie przodu... można było to zrobić lepiej.

Ale ogólnie spoko autko za to wnętrze to u mnie BIG bonus :kox: Chcesz się zamienić na fotele? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze super, poza gałką zmiany biegów. Jeśli to quattro to czemu na listwie nie ma znaczka? Wymieniane były? I coś z przodem mi nie gra, mam wrażenie że ktoś założył lampy i zderzak na odp... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...