Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Co powiecie na to ?


bula_k

co myślicie o moim autku  

  1. 1. co myślicie o moim autku



Rekomendowane odpowiedzi

Już 14 głosów a 13 odpowiedzi :naughty::decayed:

Co do :audi: choć ciężko mi ją tak nazwać, wywal to wszytko nie będę wymieniać co bo wszyscy widzą o które "dokonane mody" chodzi :decayed:

A jak nie to sprzedaj ją jakiemuś koledze który chce się przesiąść z calibry na A4 ale dalej będzie chciał jezdzić batmobilem :decayed:

Kolorek łokej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my sie zastanawiamy dlaczego sie głosy nie zgadzają a Ty jedyny wiesz, że wczoraj byla inna ankieta..., Ty to wszystko wiesz... :cool1::naughty:

Ja potwierdzam to co Jerzu napisał wczoraj była inna ankieta i było coś na zasadzie "tragedia" bo sam nawet to zaznaczyłem :tongue4: A dzisiaj już są tylko 2 propozycje. Wczoraj było ich 5 chyba :mysli: Ja tylko oddałem głos nie dodawałem komentarza, szkoda czasu :naughty: Teraz nawet nie oddam głosu bo nie odpowiadają mi odpowiedzi w ankiecie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no i sie chłopakowi zebrało...tyle pracy wlozyl i kicha-ale vox populi-vox due... :wink4:

nie przejmuj sie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zostanie w ogródku...niedługo święta to wciśniesz choinke przez szyber i będzie :good:

Zwariowałem :polew:

Ok panowie trzeba kolegę nawrócić i pomóc do doprowadzenia audiki do normalnego stanu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx dokladnie tak samo zaglosowalem.. :naughty:

Ściągałeś? :mysli: Bo ja oddawałem jako pierwszy głos na tą ostatnią odpowiedź, a były już 2 oddane głosy wtedy jeden na coś w stylu "zaje fajny" a jeszcze jeden na "może być" czy coś :naughty: Ja jako pierwszy zagłosowałem na "tragedia", tylko tam było to inaczej nazwane :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zostanie w ogródku...niedługo święta to wciśniesz choinke przez szyber i będzie :good:

Zwariowałem :polew:

Ok panowie trzeba kolegę nawrócić i pomóc do doprowadzenia audiki do normalnego stanu :)

jestem takiego samego zdania-na poczatek,jak dla mnie ,to te srebrne grilki przemalowac na czarno ,a przede wszystkim zdjac ten spojler z tylu-uwazam,ze tego typu spojlery nie pasuja do aut 4-drzwiowych :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek-piszac o podswietleniu,chyba nie masz na mysli zalozenia neonow pod spod auta...to bedzie raczej ,jak w stylu''szybcy i wsciekli''-tuning audi nie na tym polega...tutaj chodzi o to,zeby zmodyfikowac auto,ale zarazem nie rzucac sie w oczy na ulicy,to co najcenniejsze,zawsze jest dyskretne...pomysl o tym,poczytaj forum,zobacz zdjecia aut i opinie na ich temat,potem wyciagnij wnioski...jakies podstawy juz masz ,jedno z pierwszych doswiadczen na tym forum jest brutalna rzeczywistosc,ale nie poddawaj sie-publiczne fora maja to do siebie,ze opinie sa bezwgledne... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehm wszyscy zjechali go na dzien dobry .... :mysli:

Tak czy inaczej, bula_k zapraszamy na spoty w Tarnowie.. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tobie się podoba to jest git bo to ty nią jeździsz :hi:

a według mnie tak sobie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

celowo ominąłeś w ankiecie negatywną opinie czy co??

dlatego nie zagłosowałem,

na kacu powiedziłbym ze to subaru, szkoda auta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak ... To nie jest dobra metoda na tuning A4 .. :thumbdown:

...to tak jakby prostytutki sie nie myły tylko perfumowały :decayed::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...