Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Co powiecie na to ?


bula_k

co myślicie o moim autku  

  1. 1. co myślicie o moim autku



Rekomendowane odpowiedzi

Wez dziewcze swe nad wisłe i utop je i zaśpiewaj hej jednej ku.wy mniej jezeli to sa normalne oceny auta to ja czegos nie rozumie ok moze sie komus nie podobac ale raczej w ten sposob sie tego nie opisuje dlamne taki opis to poprostu obraza a w tym co powiedzialem o zenadzie nie pisalem nic o lampach tylko ze kolesie wymieniaja tylko i wyloncznie tylko fekgi w sucie a wypowiadaja sie jak by to auto robila jakas firma tunningowa bo tylko o to mi chodzilo i w dodatku to wlasnie ci kolesie najbardziej sie krytycznie wypowiadaja

To co i jak Ty piszesz to w ogóle jakies nieporozumienie...

Po pierwsze..., jesli wstawiasz tutaj fotki swojego auta to znaczy, że zgadzasz się z ewentualną krytyką i nie powinienes obrażać innych dlatego, że maja inny (lepszy) gust...

Po drugie..., jesli piszesz coś to używaj znaków interpunkcyjnych (kropki, przecinki) bo tego sie nie da czytać...

Wątek nadaje sie do zamknięcia bo do niczego nie prowadzi... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez dziewcze swe nad wisłe i utop je i zaśpiewaj hej jednej ku.wy mniej

Twoj poziom jest za***iście niski :kox: proponuje zamkniecie watku... Bo kolega pomylil fora.

Odrobine kultury :polew:

...to byl cytat niejakiego macsyl'a-jakos w srodku watku,a tak poza tym wszystkim-czemu zwracasz uwage autorowi ,a nie robiles tego kilka stron wczesniej innym uczestnikom watku,kiedy wyrazali opinie na temat tego auta i jego wlasciciela,w dosyc dosadny i czasem malo przyjemny sposob-rozumiem,ze bylo troche smiechu,bo fajnie jest troche sie posmiac,ale nie wysmiac i powalic na ziemie...

...celem watku bylo pokazanie auta,za ktore zebralo sie wlascicielowi,teraz chlopak wysluchal tego i chce cos zrobic-a jest jeszcze dluga droga do doprowadzenia auta do porzadku...

...Slawek-dajmy Mu jeszcze troche czasu... :wink4:

...Grzesiek-nastepnym razem na prawde uzywaj znakow interpunkcyjnych,bo ciezko sie czyta posty,kiedy trzeba sie czegos domyslac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez dziewcze swe nad wisłe i utop je i zaśpiewaj hej jednej ku.wy mniej

Twoj poziom jest za***iście niski :kox: proponuje zamkniecie watku... Bo kolega pomylil fora.

Odrobine kultury :polew:

...to byl cytat niejakiego macsyl'a-jakos w srodku watku,a tak poza tym wszystkim-czemu zwracasz uwage autorowi ,a nie robiles tego kilka stron wczesniej innym uczestnikom watku,kiedy wyrazali opinie na temat tego auta i jego wlasciciela,w dosyc dosadny i czasem malo przyjemny sposob-rozumiem,ze bylo troche smiechu,bo fajnie jest troche sie posmiac,ale nie wysmiac i powalic na ziemie...

...celem watku bylo pokazanie auta,za ktore zebralo sie wlascicielowi,teraz chlopak wysluchal tego i chce cos zrobic-a jest jeszcze dluga droga do doprowadzenia auta do porzadku...

...Slawek-dajmy Mu jeszcze troche czasu... :wink4:

...Grzesiek-nastepnym razem na prawde uzywaj znakow interpunkcyjnych,bo ciezko sie czyta posty,kiedy trzeba sie czegos domyslac :wink4:

Wiecie co Panowie? Zawsze wsiadam z duma do mojej A4ki, bo wydaje mi sie, że należę do grupy w której większość osób posiada mózg i troszkę ogłady. Oczywiście są wyjątki.... i nie mowie tutaj o audi kolegi Grzesika, lecz O WASZYM PROSTACKIM I CHAMSKIM zachowaniu. To nie jest krytyka! Z niewiadomego powodu wyśmiewacie sie z nowego członka klubu i go obrażacie. Bo chyba jego samochód nie jest tym powodem? Macie jakieś problemy osobiste?

Kolega domjenick ma słuszna racje. Dajcie mu troszkę czasu, mocne argumenty i wtedy może zmieni zdanie. jeżeli nie, to trudno - to jest jego samochód!

Kudos dla bula_k... po tak wielu idiotycznych uwagach wciąż potrafił sie zachować i na nisko-poziomowe teksty odpowiedział z należytym wychowaniem!

Koniec OT.

Jeżeli chodzi o samochód i jego wygląd zewnętrzny to do mnie nie przemawia. Najważniejsze jednak jest żebyś Ty czuł sie w nim dobrze. Jeżeli jednak zmienisz zdanie to na pewno znajdzie sie paru doświadczonych "tunerów" na tym forum którzy pomogą Ci wybrać dobry kierunek dla tego samochodu!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie,problem w tym ze prosilem o doradzenie czy lepiej przmalowac grila,siatki,nawet lampy mysle od srodka przemalowac tylko nie wiem na jaki kolor.czy na czarno czy na niebiesko?

doradzcie mi cos na temat koloru

2 sprawa

ten cytat Wez dziewcze swe nad wisłe i utop je i zaśpiewaj hej jednej ku.wy mniej ......

to nie ja napisalem ,tylko ktos do mnie tak napisal na forum o moim aucie,wiec nie rozumiem dlaczego topor przypisuje go mnie i pisze ze pomylilem fora,a mnie tylko chodzilo o to jak goscie bez zdjec wlasnej fury wypowiadaja sie o mnie i dopiekaja jak tylko moga

a jak myslicie o mojeje koncepcji wszystko pod kolor auta,czyli gril,siatki,lampy z przodu i z tylu od srodka tez wlasnie pod kolorek??jak by o wygladalo napiszcie swoje zdanie plizz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie nie rób nic pod kolor... gril czarny siateczka czarna lampy tylne jak chcesz to też na czarno, choc nie wiem czy tam by ci wyszło inaczej... :wink4: a lampy z przodu narazie bym zostawił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie,problem w tym ze prosilem o doradzenie czy lepiej przmalowac grila,siatki,nawet lampy mysle od srodka przemalowac tylko nie wiem na jaki kolor.czy na czarno czy na niebiesko?

doradzcie mi cos na temat koloru

2 sprawa

ten cytat Wez dziewcze swe nad wisłe i utop je i zaśpiewaj hej jednej ku.wy mniej ......

to nie ja napisalem ,tylko ktos do mnie tak napisal na forum o moim aucie,wiec nie rozumiem dlaczego topor przypisuje go mnie i pisze ze pomylilem fora,a mnie tylko chodzilo o to jak goscie bez zdjec wlasnej fury wypowiadaja sie o mnie i dopiekaja jak tylko moga

tego nie widzialem, nie czytalem calego watku, za co zwracam honor :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie to tylni spojler nie pasuje do A4 javascript:void(0); :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przyznam większości kosntroktywnej(!!!) krytyki ze projekt mi tez sie nie podoba,

lecz nie wszystko musi wychodzić od razu. Czasami mniej może być więcej.

Ale nie wszystko stracone, bo masz juz dobra podstawę: A4 i ładny lakier!!

Małym kosztem mógłbyś doprowadzić ten samochód do w miarę fajnego wyglądu.

Na początek postaw jakieś deski pod ten twój podjazd, bo tuning optyczny 16" w nie klasycznym stylu i oryginalne zawieszenie to zawsze sie będzie gryzło!!

- chociaż -30mm sprężyny!!! Błagam !!! NIe sa drogie. :confused4:

- odklej te naklejki, bo i tak nic twoj samochod nie ma, co one reklamuja !! :angry:

- zamien siatki na czarne

- No i nie boj sie: nigdzie nie odlecisz z twoim Tdi, nie potrzebujesz az takiego docisku na tylnej osi ! :rolleyes:

jako mala inspiracja i zacheta jednak zostania na tym Forum (malym kosztem moglby tak wygladac):

niezawszecoswychodzikt8.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęcia:

Lampy, progi, spojler, grill - :thumbdown:

jsk to zmienisz, to bedzie ok.

narazi głosu nie oddaje... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do b5 nie pasuje zaden-to nie jest bolid,tylko autko do jazdy na codzien,

a tak poza tym,to ja uwazam,ze zeby montowac jakiekolwiek spojlerki,czy bodykity-wpierw trzeba miec cos pod maska,zeby nie najesc sie wstydu na swiatlach,czy podczas wyprzedzania-naklejki spojlery i tego typu dodatki sa na autach rajdowych i wiele osob tak bedzie je kojarzyc,wiec lepiej zainwestuj pieniadze na dobre swiece,czy firmowy filtr,czy dobre opony-nie od razu Krakow zbudowali... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie najnowszy model na naszym forum AUDI CALIBRA :kox:

GRATULUJE ZAKUPU PIĘKNE AUTO :good::polew:

"jedzie calibra wygląda jak z kibla" :gwizdanie:

kliknij na link on Ci wszystko wyjaśni:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie najnowszy model na naszym forum AUDI CALIBRA :kox:

GRATULUJE ZAKUPU PIĘKNE AUTO :good::polew:

"jedzie calibra wygląda jak z kibla" :gwizdanie:

kliknij na link on Ci wszystko wyjaśni:

:strzal::grzywa::buahaha::bag::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...