Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Co powiecie na to ?


bula_k

co myślicie o moim autku  

  1. 1. co myślicie o moim autku



Rekomendowane odpowiedzi

nie no spoko nie wkurzam sie tylko zastanawia mnie ilosc i jakosc opini od gosci co wymieniaja tylko felgi i juz mysla ze ich autka nie wiadomo jak wygladaja dla mnie te opinie sa od nich bezsennsowne licza sie tylko tych opinie co wlozyli troszke wiecej pracy i kasy niz wymiana felg a z tego co widze to malo kto tu taki i wy uwarzacie ze macie autka po tuningu optycznym.prosze przestancie bo dla mnie to zenada

bo widzisz ... jak wymienisz tylko felgi i dasz glebe to auto o niebo lepiej wyglada niz twoje... (17"-19")

do tego zmienisz lampy na jakies valeo/depo/fk z przodu i poliftowe z tylu... to jest juz naprawde ladnie

jak zrobisz pakiet s4 to wg mnie juz jest kozak jesli chodzi o wyglad....

porobisz jeszcze inne pierdoly typu wymiana wnetrza na s4/audio/chip/xenon itp... itd... to to sa smaczki ktore stawiaja kropke nad i w calym projekcie.

a tutaj masz wlozone tone plastiku, brzydkie allegrowe felgi, lampy sonary ktore nie swieca, ochydne dokladki i progi, z tylu spojler na ktorym mozna klasc cole i hamburrrrgiiieery z mc donalada, paskudny grill, naklejki na boku niczym w grubo stuningowanych furach... wiec jak dla mnie te auto to pomylka....

to moja opinia jako goscia ktory wlozyl ciut wiecej kasy i zmienil ciut wiecej niz wymiana felg ... a nikt mnie chyba jeszcze nie zjechal za wyglad mojego auta....

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym aucie brakuje jeszcze dużego wlotu na masce (najlepiej przykręconego blachowkrętami), niebieskich neonów podspodem i nie tylko (we wlocie też) i lusterek z kierunkami na wzór M3 z ręczną regulacją i wtedy na festynie wszystkie cipki twoje :good::kox::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no spoko nie wkurzam sie tylko zastanawia mnie ilosc i jakosc opini od gosci co wymieniaja tylko felgi i juz mysla ze ich autka nie wiadomo jak wygladaja dla mnie te opinie sa od nich bezsennsowne licza sie tylko tych opinie co wlozyli troszke wiecej pracy i kasy niz wymiana felg a z tego co widze to malo kto tu taki i wy uwarzacie ze macie autka po tuningu optycznym.prosze przestancie bo dla mnie to zenada

Wiesz, jak byla stara ankieta ja tez bez dodawania komentarza zaglosowalem na NIE. Bo mi sie nie podoba. Dla mnie wlasnie tuning optyczny to cos co trzeba zrobic ze smakiem, ogolna wizja i tak aby pasowalo to do samochodu. Dla mnie i jak widze dla wiekszosci, to co zrobiles nie pasuje do stylu samochodu. Dla mnie nie ma to zadnej spojnosci, nie pokazuje zadnego zdefiniowanego stylu (no moze poza tym, zeby dokleic co sie da i gdzie sie da cokolwiek).

Wg mojej opinii lepiej zalozyc ladne fele, zadbac o to aby samochod byc wpelni sprawny, zadbany, ew. obnizyc zawias. Ogolnie tuning optyczny do nie moja bajka ale rozumiem ludzi, ktorzy sie w to bawia. Mnie tylko oceniac efekty, bo chyba po to sie to robi.

Ja wole miec autko, ktore jedzie ale jest niezauwazalne. Niz choinke, ktora nie jedzie.

Ale jezeli jestes zadowolony ze swojej pracy, to super. Pokazujac swoja prace na forum, musisz sie liczyc z tym, ze zostaniesz oceniony i nie kazdemu sie spodoba to co pokazujesz. A jak widac, styl masz dosc kontrowersyjny. :naughty:

Pozdrawiam i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no spoko nie wkurzam sie tylko zastanawia mnie ilosc i jakosc opini od gosci co wymieniaja tylko felgi i juz mysla ze ich autka nie wiadomo jak wygladaja dla mnie te opinie sa od nich bezsennsowne licza sie tylko tych opinie co wlozyli troszke wiecej pracy i kasy niz wymiana felg a z tego co widze to malo kto tu taki i wy uwarzacie ze macie autka po tuningu optycznym.prosze przestancie bo dla mnie to zenada

No to teraz to dałeś popalic :decayed: co do wkładaniej kasy to mój były zderzak RIEGER-a był więcej wart niż Twoje laminaty. Myślę że nie powinieneś tu ludzi obrażać . Jedni mają felgi drudzy mają pakiet S4 lub s -line albo jeszcze cos innego. Przykład zderzak S4 1.800zł to ten cały Twój osprzęt nie jest tyle wart. Więc nie pisz że ludzie tu kasy w auta nie wkładają. Można wkładać wiele kasy ale co z tego jak efekt marny.

Może to Twoje auto się wyróżnia na pewno się wyróżnia. Tylko jak widzisz ludzi którzy patrzą na Twoje auto to co myślisz śmieją się ponieważ im się podoba czy myślą "O MAMO CO ZA ...."--- no właśnie i jak myślisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o czesci z s4 oczywiscie sa ok wszystko zalezy na co kogo stac i tu nic o tym nie gadam a jesli chodzi o felgi to zapewniam nie sa one z allegro moim zdaniem takie rzeczy kupuje sie w sklepach te akurat kupilem w łapczycy kolo bochni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodales tone laminatow,a nie zrobiles podstawowej rzeczy jaka jest gleba, mysle ze jak wszedl bys wczesniej na to forum i zamiast obrazac innych poczytal bys troche ich wypowiedzi , poogladal inne autka, to troche zmienil bys podejscie do tunignu i napewno rozjasnilo by ci to sprawe co i jak wykonac ze by sie podobalo tobie i innym... bo to przeciez o to chodzi. Dodaj 3 opcje w sondzie to oddam glos, a tym czasem sciagaj to co wyzakladales i przywroc to autko do normalnego stanu a pozniej mysle ze kazdy ci pomoze z forum jakos fajnie ze smakiego go wystylizowac. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umiescilem to autko zebyscie powiedzieli co w nim mozna zmienic ze by bylo fajniejsze i tego odwas oczekiwalem,nikogo nie obrazam tylko co nie ktuzi mnie obrazaja zamiast sluzyc porada.w moim przypadku gleba nie wcodzi w gre mam niski mostek i juz jak na niego wjezdzam to brakuje mi 2 cm ze by cos urwac,natomiast jesli chodzi o dokladki uwierzcie kupilem zderzaki 3 do przodu jeden do tylu i musialem wszystki odeslac poniewaz byly masakryczne najlepszy do przodu jaki mialem to miedzy lampy,grila wkladalem 3 palce napiszcie gdzie mozna kupic cos zeby naprade pasowalo bo mi udalo sie dorwac tylko jeden oryginalny zderzak ale mi sie nie podobal z tego co widze to pasuje grila przemalowac na czarny bo taki byl oryginalny wolal bym tez zderak zmienic niz malowac siatki na czarno co do spoilera no ja juz sam nie wiem jest faktycznie troche duzy ale moze przez to to auto sie wyroznia zaproponujcie moze jakis inny podajcie strony itp

to tyle co mam do powiedzenia a napisalem tylko ze to zenada i tyczylo sie to nie ktorych gosci co mnie obrazali a nawet nie maja zdjec swoich autek nie chcialem tego pisac o tych co sie wypowiadali i maja fajne autka od nich wlasnie oczekuje pomocy porad co i jak mozna zmienic chyba ze znacie jakis sposob ze by zamontowac inne zderzaki ze bym mogl posadzic autko a nic mi nie ocieralo o ziemie czyli ze by byl nie wiele nizszy od oryginalnych?

prosze o linki nie wiem jak zderzaki z s4 czy sa nizsze czy nie? i czy te zderzaki wogole beda pasowac czy musialbym robic przerobki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego..jeśli Tobie autko sie podoba..i czujesz w tym smak ..to wszystko jest ok. :hi:

Sa po prostu różne recepty na stylizację auta..

To jest S4 .. popatrz sobie na zderzak ...http://www.rallystuff.com/s4/s4.jpg

Jeśli chcesz mojej rady ..to w pierwszej kolejności poodklejaj te naklejki .. pozdejmuj parapety ..chromowane atrapy ect..

Można ładnie zmodyfikować seryjny zderzaczek ..przedni jak i tylny ..nie potrzeba wcale do tego wielkich zdolności .. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień grill zderzak z przodu (tył nie wiem jak wygląda) lampy , progi i wywal skrzydło . :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a macie moze zdjecia jak mozna zmodyfikowac takie zderzaki seryjne?

To juz kolego osobista inwencja twórcza :wink4:

Pomyśl :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. każdy ma swój gust. Każdy przede wszystkim modyfikuje auto tak żeby jemu się podobało. Wystawiając je na forum chcemy się im pochwalić i żeby inni mogli doradzić co jest źle, a co dobrze co można jeszcze zmienić. A ja tu widzę że jeśli coś się komuś nie podoba to od razu jest zjechany na maxa. Nie chce tutaj opisywać swojej biografii ale.. Moje audi jest pierwszym moim autem, które kupiłem za swoje pieniądze. Pierw jeździłem zburaczałym golfem III mojego ojca który był "goły" i do tego jakby mógł mówić to bym bardzo wiele usłyszał. A teraz gdy mam swoje każdy włożony do niej grosz każdy jakiś kupiony drobiazg sprawia mi wielką radość. A wstawiając je tutaj też usłyszałem wiele gorzkiej prawdy o swojej audi i to jakoś nie mobilizuje mnie. Nie każdy może ma fundusze na jakieś tam wynalezione gadżety sprowadzane z abudabi żeby innym się podobało. To ma się przede wszystkim mi podobać. Także czasami niektórzy lepiej mogli by pierw pomyśleć a potem napisać. pozdro nie przejmuj się tymi ludźmi, niektórym się w głowach poprzewracało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak za duzo nie kombinuj wywal tylko ta lotke i pomalun ja czarno te srebrne wstawki w zderzaku bo to nabardziej sie rzuca w oczy . Minimalny koszt a auto bedzie wygladac odrazu innaczej zrob dokladne foto grilla bo ja sie na cos takiego czaje :kox: [br]Dopisany: 13 Listopad 2008, 21:42_________________________________________________btw nie przejmuj sie krytyka , bo tu 3/4 uzytkownikow ci powie : gleba 17' lub 18" lampy ori po 2 lifcie ,sciema szyb, i zrobienie na s4(rs4) wiec obojetnie co bys nie zrobil, to nie trafisz w ich marzenia :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 13 Listopad 2008, 21:42_________________________________________________btw nie przejmuj sie krytyka , bo tu 3/4 uzytkownikow ci powie : gleba 17' lub 18" lampy ori po 2 lifcie ,sciema szyb, i zrobienie na s4(rs4) wiec obojetnie co bys nie zrobil, to nie trafisz w ich marzenia :slina:

to nie sa marzenia tylko gustowne modyfikacje ktore sa sprawdzone i podobaja sie raczej wszystkim, jednym sie podoba ladna seria inni wola bardziej agresywny wyglad polaczony z eleganja i gustem ktory wlasnie daje nam rs4. Wybacz ale zaden laminat ni jak sie ma do ori zderzakow czy progow...juz nie chodzi o wyglad tylko jakosc wykonania, nie wspomne o tych SONARACH ja nie wiem jak to wogole moglo dostac jaka kolwiek homologacje przeciez to po drzewach swieci. Mysle ze do naszych autek zadne dokladki, szerokie progi , pojlery tym bardziej swiatla ala lexus... po prostu nie pasują i moje zdanie podzieli pewnie 99% osob. A jesli juz ktos lubi jakis rasowy wyglad to jak pisalem wyzej tylko i wylacznie ori czesci od RS4. Ktos tam wspomnial ze nie kazdego stac na te czesci, sprawa prosta .... nie masz kasy to nic nie rob...a4 jest na tyle ladne ze naprawde bez jakich kolwiek przerobek dalej ma ten smaczek, a jak zalozysz tene plastiku to juz ten samczek niestety traci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bula_k... piszesz ze kazdy CI eobraza. :gwizdanie: Kazdy po prostu wyraza swoja opinie na temat Twojego auta. Zauwazylem ze na sile chcesz wszytsk modywfikowac... seryjne zderzaki itd itp. Kazdy wlasiciel Audi odradzi Ci taki tuning bo to rodem z Calbiry, astry. Spojrz na auto Nowaka, Raggamana i idz w ta strone jesli chcesz juz tjinikowac auto. Na oryginalnych czesciach o wiele lepiej to wygłada. I nie pisz ze zmiana TYLKO felg czy lamp to zenada bo to lepszy ktok do odmlodzenia auta niz Ty to uczyniłes. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez dziewcze swe nad wisłe i utop je i zaśpiewaj hej jednej ku.wy mniej jezeli to sa normalne oceny auta to ja czegos nie rozumie ok moze sie komus nie podobac ale raczej w ten sposob sie tego nie opisuje dlamne taki opis to poprostu obraza a w tym co powiedzialem o zenadzie nie pisalem nic o lampach tylko ze kolesie wymieniaja tylko i wyloncznie tylko fekgi w sucie a wypowiadaja sie jak by to auto robila jakas firma tunningowa bo tylko o to mi chodzilo i w dodatku to wlasnie ci kolesie najbardziej sie krytycznie wypowiadaja

mniejsza z tym jak myslicie gril i siatki przemalowac na czarno czy pod kolor auta??doradzcie cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez dziewcze swe nad wisłe i utop je i zaśpiewaj hej jednej ku.wy mniej

Twoj poziom jest za***iście niski :kox: proponuje zamkniecie watku... Bo kolega pomylil fora.

Odrobine kultury :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...