Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wymiana włącznika szyb.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szukam na forum ale nic nie mogę znaleźć na temat wymiany włącznika do opuszczania szyby prawa strona. Albo słabo szukam. Może ktoś podrzucić jak to zrobić? Trzeba zdemontować tapicerkę? Pozdrawiam

Opublikowano

Tak trzeba zdjąć tapicerkę a później odkręcić całą rączkę i dopiero po tym można wyjąc przycisk opuszczania szyb

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za pomoc jutro będę grzebal

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Koledzy, taki przycisk podejdzie PnP do mojego B6? Ewentualnie sama obudowa?

http://allegro.pl/przycisk-szyby-chrom-lift-8k0959855b-audi-a4-a5-i5099794609.html

Widzę że Serfin ma tak w swoim http://a4-klub.pl/index.php?/topic/241957-b6-avj-sreberko-sedan-18t-by-serfin/

Edytowane przez Jarek_

Opublikowano

Nie podejdzie.

Nawet ori przyciski nie podejdą do Ciebie ponieważ masz starszą wersję (z tego co widzę to masz w info 2001rok) a wszystkie po 2002r przełączniki mają inną wtyczkę więc uważaj na rok produkcji wyłącznika bo nawet na ori nie będą nie pasować jeśli będą po 2002 roku...


Zostaje Ci tylko rzeźba z cięciem instalacji i dolutowywaniem odpowiednich kostek

a co do linku który umieściłeś to nie działa bo dwa razy wkleiłeś http:/http://

Opublikowano

Dzięki. Linka poprawiłem.

A same obudowy da sie przełożyć czy maja też inne mocowanie?

Opublikowano

a tego to nie-wiem ale wątpliwe lepiej zmienić wtyczki w instalacji i wtedy możesz podpinać nowsze przyciski...

Opublikowano

a tego to nie-wiem ale wątpliwe lepiej zmienić wtyczki w instalacji i wtedy możesz podpinać nowsze przyciski...

Ciekawe ja zakładałem kompletne boczki z B7 (wraz zprzyciskami) do mojej b6 2001 r. i wszystko pasaowało i działa

Opublikowano

a tego to nie-wiem ale wątpliwe lepiej zmienić wtyczki w instalacji i wtedy możesz podpinać nowsze przyciski...

Ciekawe ja zakładałem kompletne boczki z B7 (wraz zprzyciskami) do mojej b6 2001 r. i wszystko pasaowało i działa

Przednie czy tylne ??

Przód od kierowcy pasuje reszta mają inne wtyczki chyba że montowałeś z wiązkami boczków

Opublikowano

a tego to nie-wiem ale wątpliwe lepiej zmienić wtyczki w instalacji i wtedy możesz podpinać nowsze przyciski...

Ciekawe ja zakładałem kompletne boczki z B7 (wraz zprzyciskami) do mojej b6 2001 r. i wszystko pasaowało i działa

Przednie czy tylne ??

Przód od kierowcy pasuje reszta mają inne wtyczki chyba że montowałeś z wiązkami boczków

no tak boczki były z wiązkami, fakt.

Opublikowano

Dlatego Ci pasowało ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.