Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zabranie prawka na 3 miesiace


muunv

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będzie już kursów/szkoleń kasujących punkty. Nie siej zamętu.

Oczywiście dużo może się zmienić po wyborach, na co liczę

Edytowane przez mech15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym prawkiem to totalna c**joza. Ja się teraz staram pilnować i jeździć max 95-100 w zabudowanym (za wyjątkiem miejsc gdzie jest na tyle pusto, że nie mają gdzie stanąć nawet), ale jakby mi zabrali to i tak bym jeździł po mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi punktami to brednia co kolega pisze.

Wejdzie taka zmiana że nie bedzie można punktów zbić w wordzie jak to do tej pory robiliśmy. 6 pkt przez pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie już kursów/szkoleń kasujących punkty. Nie siej zamętu.

Oczywiście dużo może się zmienić po wyborach, na co liczę

Liczysz, ze np co sie zmieni? Zauwaz, ze od rzadow PiS i PO wszystko sie zmienia. Szkoda tylko, ze na gorsze.

Zmienia sie moze pensje dla urzednikow. Zgodze sie z Korwinem, ze nie powinnismy placic podatkow na meneli itp. Bo dlaczego niby, masz harowac jak wol i maja Ci zabrac z tego polowe na utrzymanie takich ludzi? Zarabiasz krajowa 1750zl. Do reki 1280zl. Czy to jest normalne?

No z tym prawkiem to totalna c**joza. Ja się teraz staram pilnować i jeździć max 95-100 w zabudowanym (za wyjątkiem miejsc gdzie jest na tyle pusto, że nie mają gdzie stanąć nawet), ale jakby mi zabrali to i tak bym jeździł po mieście.

I tak bys jezdzil.. Tylko jak od czasu zatrzymania, znow by Cie zlapali to by Ci zatrzymali na 6 miesiecy, kolejnym razem na rok. W koncu daliby wniosek do sadu i dostal bys pare miesiecy wiezienia. Jest taki zapis w tej smiesznej ustawie. Mowi o tym, ze to przedluzanie okresu zatrzymania nie trwa wiecznie.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dakine

Wiem, że istnieje taka możliwość, ale powiem ci, że szansa na to aby zostać złapanym w mieście takim jak Łódź na kontrolę jest prawie zerowa jak nie wjeżdżasz na 3 pasmówki na których da się jechać trochę szybciej. Tak na prawdę najgorzej jest na trasach.. na trasę bym nie wyjechał. Ogólnie to staram się omijać trasy (takie gdzie nie ma typowej "Eski" albo Autostrady) bo w naszym kraju to nieporozumienie. Wolę poruszać się wsiami z gorszymi nawierzchniami.

Znam gościa co bez prawka jeździł latami maluchem i żyje :P

Edytowane przez Emejcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


szansa na to aby zostać złapanym w mieście takim jak Łódź na kontrolę jest prawie zerowa

Wystarczy durna stłuczka (jak nie ty, to ktoś w ciebie) i już masz kontrolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że ja prawko straciłem właśnie w takim miejscu gdzie jest praktycznie zerowy ruch droga pomiędzy wioskami z roboty wracałem ogólnie miejsce pechowe dla mnie bo w tym samy miejscu 3 lata temu zatrzymałem się na barierce passatem

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pech. Ja w tamtym roku dostałem mandat jak wyprzedzałem w nocy na totalnym zadupiu przed takim zakrętem na ciągłej.

Zgapiłem się wtedy, bo minęli mnie z przeciwka a jechałem szybko i po prostu się zawrócili... widziałem, że coś się do mnie szybko zbliża z tyłu, ale jakoś moja czujność została uśpiona. Dobrze, że to nie była drogówka to chociaż za prędkość nie dostałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie placzecie jak baby, ze zabrali wam prawko itp.

Bardzo dobrze ze to zrobili. Trzeba uwazac jak sie jezdzi. A jak sie zapie*dala to trzeba sie liczyc z konsekwencjami ;)

Sam od kiedy zmienilem prace przestalem totalnie przekraczac predkosc bo mam czas zeby spokojnie jezdzic po miescie, a nie jak oszolom zapieprzac i zatrzymywac sie na kolejnym skrzyzowaniu :)

Jesli chodzilo by tylko o was to jeszcze pal licho. Mozecie sie rozwalac swoimi autami na kazdym mozliwym drzewie czy latarni ale czesto osoby przekraczajace predkosc powoduja wypadki z udzialem innych pojazdow i niczemu winnych osob.

Wlaczcie myslenie nastepnym razem i noga z gazu. Albo wyjdzcie 10 min wczesniej i nie bedzie spiny na drodze

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie placzecie jak baby, ze zabrali wam prawko itp.

Bardzo dobrze ze to zrobili. Trzeba uwazac jak sie jezdzi. A jak sie zapie*dala to trzeba sie liczyc z konsekwencjami ;)

Sam od kiedy zmienilem prace przestalem totalnie przekraczac predkosc bo mam czas zeby spokojnie jezdzic po miescie, a nie jak oszolom zapieprzac i zatrzymywac sie na kolejnym skrzyzowaniu :)

Jesli chodzilo by tylko o was to jeszcze pal licho. Mozecie sie rozwalac swoimi autami na kazdym mozliwym drzewie czy latarni ale czesto osoby przekraczajace predkosc powoduja wypadki z udzialem innych pojazdow i niczemu winnych osob.

Wlaczcie myslenie nastepnym razem i noga z gazu. Albo wyjdzcie 10 min wczesniej i nie bedzie spiny na drodze

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

To że ty wcześniej "jak oszołom zapieprzałeś" nie znaczy że wszyscy tak jeżdżą. Co to za umoralnianie tu szerzysz, sutannę założyłeś? To jest ta zmiana pracy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał jeździć 50 to bym se kupił malucha. Lubię szybko jeździć i nie robię tego, bo mi się śpieszy.

Chciałbym zauważyć, że wypadki nie wynikają ze zbyt dużej prędkości tylko z nieumiejętności jej zastosowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym prawkiem to totalna c**joza. Ja się teraz staram pilnować i jeździć max 95-100 w zabudowanym (za wyjątkiem miejsc gdzie jest na tyle pusto, że nie mają gdzie stanąć nawet), ale jakby mi zabrali to i tak bym jeździł po mieście.

I właśnie dla takich ... ten przepis został wprowadzony i mam nadzieję, że będzie cały czas mocno egzekwowany.

I życzę Ci z całego serca, żebyś miał okazję sprawdzić, czy faktycznie tak rzadko łapią w tej Łodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie placzecie jak baby, ze zabrali wam prawko itp.

Bardzo dobrze ze to zrobili. Trzeba uwazac jak sie jezdzi. A jak sie zapie*dala to trzeba sie liczyc z konsekwencjami ;)

Sam od kiedy zmienilem prace przestalem totalnie przekraczac predkosc bo mam czas zeby spokojnie jezdzic po miescie, a nie jak oszolom zapieprzac i zatrzymywac sie na kolejnym skrzyzowaniu :)

Jesli chodzilo by tylko o was to jeszcze pal licho. Mozecie sie rozwalac swoimi autami na kazdym mozliwym drzewie czy latarni ale czesto osoby przekraczajace predkosc powoduja wypadki z udzialem innych pojazdow i niczemu winnych osob.

Wlaczcie myslenie nastepnym razem i noga z gazu. Albo wyjdzcie 10 min wczesniej i nie bedzie spiny na drodze

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Lecialem 4 pasmowka. Ograniczenie do 70km/h. Jechalem jednym z xwoch srodkowych pasow. Tak jak wszyscy inni jechalem, kazdy tam jezdzi po okolo 120km/h. Lewym pasem szybciej jechali. Nagrali insignia mnie. Zapytalem dlaczego mnie akurat skoro i szybciej jechali? Bo jechalem BMW i bylem najmlodszy. -.-

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewak z WWA i wszystko jasne...
Pełna wiara w intencje ustawodawcy, współczuję.

Edytowane przez Emejcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to niby za wyczyn z jego strony? Masz przykład.
Zobacz w jakiej odległości od ostrego zakrętu stoi 30. Wystarczy, że ustawią się zaraz za znakiem.

https://www.google.com/maps/@51.8510291,19.3703854,3a,44.6y,256.71h,85.46t/data=!3m6!1e1!3m4!1sDSc268kRIHXhFHjvPMRwiA!2e0!7i13312!8i6656

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to niby za wyczyn z jego strony? Masz przykład.

Zobacz w jakiej odległości od ostrego zakrętu stoi 30. Wystarczy, że ustawią się zaraz za znakiem.

https://www.google.com/maps/@51.8510291,19.3703854,3a,44.6y,256.71h,85.46t/data=!3m6!1e1!3m4!1sDSc268kRIHXhFHjvPMRwiA!2e0!7i13312!8i6656

tak jak na moje, to dałeś średniej klasy przykład

widać że obszar jest zabudowany

więc powinieneś na blacie mieć ewidentnie 50 max

nawet jak jest więcej, to chyba nie aż o tyle by zaraz za znakiem, nawet dopiero hamując, mieć mniej niż "akceptowalne" 5 dych

w sumie to nawet jestem ciekaw, w którym miejscu tak gnał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...