Skocz do zawartości
IGNOROWANY

UPJakie autko na codzień, Combo,Cady,Partner ZAKUP


gacekmen1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuje kupić sobie autko do jazdy codziennej jak i do przewozu w weekendu swojego motoru ( crossa ) na tor żeby pojezdzić

Myślę nad Peugeot Partner , Volkswagen Caddy, Fiat Doblo , chce również aby miał silnik conajmniej 100 konny i najlepiej diesel... Czy ktoś sie orientuje do którego zmieszczę moto ? do którego napewno nie ? jakie silniki w tych autach sie nie psują ? ewentualnie propozycje jeszcze jakiegoś modelu ? Chce też żeby to auto w miare wyglądała abym nie musiał parkować w lesie ze wstydu... Chce przeznaczyć na zakup do 16tysięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj partnera/berlingo z silnikiem 1.6 hdi 90koni, nie ma dwumasy i fapa, nic nie pali w miarę dynamiczny jak na pojemności i prosty mało awaryjny

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rownież jak kolega wyżej szczerze polecam

Moj ojciec ma koło 10 sztuk, kierowcy woza nim części samochodowe, naprawde maloawaryjne auta. Tam jedyne co, to pękały linki od sprzęgła, nie szło znaleźć fachowca, ktory zna temat, ale ktoś mu w końcu ogarnął to w taki sposób, ze zapomnieli o problemie. Wersje z klima i elektr szybami wiem, ze sa, bo jednemu kiero sie taki trafił i co tam do szczęścia potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś sie orientuje do którego zmieszczę moto ? do którego napewno nie ?

Nikt poza tobą nie wie jaki masz motocykl. Sprawdź jakie wymiary mają te samochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...