Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 1.9tdi 90km dziwnie sie trzesie.


wrublo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupiłem niedawno tj 2miesiące temy audi a4 b5 1995r 90km 1.9tdi

Auto kupione za dobre pieniadze oczywiscie wymagalo wkladu wlasnego na co jestem przygotowany

Auto mialo oberwane poduszki napewno bo trzeslo niemilosiernie przy ruszaniu i schodzeniu z obrotow.

Wymienilem rozrzad paski filtry oleje itd i oczywiscie rzeczone poduszki 2 pod silnik i jedna z przodu

ale o zgrozo ok trzesie juz bardzo mniej ale jednak dalej mi autem trzesie dosc znacznie.

Ktos mi mowil ze moze to byc tez wina tej calej plecionki na rurze wydechowej ...

Ma ktos moze jakies rady? Pomysly ? poduszki pod skrzynia wg mechanika sa ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie plecionka. Ona jest od szczelności wydechu ( między innymi) Sprawdź jeszcze raz poduchy i łapę skrzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie plecionka. Ona jest od szczelności wydechu ( między innymi) Sprawdź jeszcze raz poduchy i łapę skrzyni.

no wlasnie nawet tu na forum ktos pisal ze wymiana plecionki pomogla

jaka w audi a4 b5 90km 95r ona ma srednice ktos wie w sensie rura ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecionka jak jest wypalona czy też dziurawa to drga wydech i może wpadać w wibracje. Czasem nawet bije o podłogę. Jednym słowem to wydech drga od silnika a nie odwrotnie dlatego proponowałem sprawdzić mocowanie silnika i skrzyni.

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to po wymianie poduszek nie drzy silnik tylko drzwi szyby kierownica i plastiki ( po odpaleniu zanim sie nagrzeje bardziej to czuc )

Dlatego zastanawia mnie czy to wlasnie nie plecionka i gumy na wydechu, i czy to wogole mozliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łożyska w skrzyni. Te skrzynie są bardzo wadliwe. Miałem tak samo . Wymieniłem skrzynię i ucichło ,ale z czasem to się zaczyna nasilać. Teraz czas na sprzęgło ,bo podejrzewam tłumiki drgań na tarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...