Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84


Pawel.84

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrzydzasz. My zwykli posiadacze B8 marzymy o takcih :P

Co do 2 to twoje wybor. Ja jestem za 5 ramiennymi. Moim zdaniem najladniej wygladaja na aucie. Nawet na polo wygladaly niezle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za franki pupiłem, ale całe szczęście zariobione nie pożyczone :P

A tak na poważnie, wiem że do lata daleko ale w grudniu mam oststni termin kiedy moge kupić, później dopiero w sierpniu, to trochę długo bym na tych zimówikach jeździł.

Teraz na tapecie jest jeszcze jeden prezencik do Avanta, także na felgi z oponami max 5tyś zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w B8 tej opcji nie ma. Moze w B9 będzie bo funkcja bardzo przydatna. Ogrzewanie postojowe trzeba odpowiednio wcześnie włączyć albo zaprogramować. Nie zawsze się o tym pamięta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie B8 nie miało. Jest tylko "odmrażanie" przedniej szyby. Dmuchawa wtedy daje na całą pare na przednią szybę i załącza sie klima.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4GQ = Szyba przednia, ogrzewana (szkło zespolone-izolujĄce

czyli to znaczy tyle co nawiew na przednią szybę?

4GG , 4GM to ogrzewane szyby ktore skonczyły sie w modelu A4 B6 2004 roku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle przetłumaczone.

4GQ-Frontscheibe Wärmeschutzglas- czyli po prostu przednia szyba ze szkła izolacyjnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyśl czy chcesz ciemne felgi czy jasne. Osobiście jestem zwolennikiem jasnego koła, nawet na moim bialasie jasne koło robi robotę :)

Przykład (nie chodzi mi o wzór tylko kolor felg)

2z3xxds.jpg

E6077E29-6198-4CEF-B842-641241BF7195_zps

274494639_3_644x461_audi-a4-a4-b8-30tdi-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie czarna felga bo to tragedia, jak juz to gunmetal jak chcesz ciemniejsza. Ta pierwsza i druga felga z postu Kriss`a to Vossen, ostatnio jest na nie moda jak na rotory kiedys :) . Ta 3 fotka nie pamietam jakiego producenta jest felga ale tez bardzo fajna, zreszta to samochod czlowieka z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie czarna felga bo to tragedia

Niby dlaczego tragedia?

Wszystko zależy od tego co to za felga. Ja miałem czarne na B7 i 9 z 10 osób przechodzących obok zaparkowanego auta się odwracało żeby sie dokładniej przyjrzeć.

tieferstuev.jpg[/url

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlewa sie z opona, z daleka wylada jak stalowka, nikna kontury felgi przez czarny kolor. Pozatym Muskel ty nie miales czarnej felgi tylko polaczenie czarnej z czarnym chromem czy jak to sie tam zwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mówię wszystko zależy jaka felga. Moje były czarny mat z wstawkami stali szlachetnej i polerowanym rantem zeby sie właśnie nie zlewały z oponą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge znaleźć replik Vossen'a któe by pasowały do mojego auta. Wszystkie jakie znalazłem to felgi mieszane, przód 8.5 tył 9 albo przód 9 a tył 10 cali. Do quattro to raczej muszą być wszystkie takie same.

mam takie: http://allegro.pl/nowe-felgi-988-turbo-pasujace-audi-a4-a6-a8-19-i5659372222.html

czy z oponą 255/35 przy 8.5j, et 42 będzie to jakoś wyglądało?

Edytowane przez Pawel.84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co pokazałeś to jakiś badziew jest

ja miałem takie repliki OEMS 19 jakość wykonania super możesz sobie zobaczyć w moim w wątku

opony proponuję 245/35 był ok na 8,5j

ET bierz między 30-35maks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...