Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6] Granatowy Avancior RNS-e/Kiera A5/Carbon/320/Czarny sufit

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

;)

Po A4 B5 2.8 padło na B6 Avant 1.9TDI AWX


Autko mam już ponad 1 rok, i powoli ogarniam wszystko tak jak ma być, co do planów jest ich sporo wiec powoli się to będzie je realizować,

WYPOSAŻENIE:

-fotochromy grzane

-szyberdach

-grzane fotele

-kolorowy FIS

-navi mała

-2 ele szyby

-ABS/ESP

-klima

-podświetlane nawiewy

-fotele kubełkowe materiałowe

-nagłośnienie audi sound system 9 głośników + subwoofer

-radio audi concert

-gniazdo 12V w bagaju

-3 ramienna kierownica

-podświetlana popielniczka przód + podłokietnik

-6 poduszek powietrznych

-relingi chrom, listwy szyb

-lakier LZ5L

-halogeny przód

-15 wymiana od razu na 17

-podłokietnik

W aucie z mechaniki ogarnełem:

-kompletny rozrząd

-hamulce przód tył

-wszystkie płyny

-nowy czujnik klimy

-sprzęgło

-led-y out

PLANY:

-ogarnięcie plastików bo sporo jest już sfatygowany jak to w B6

-multi kiera

-tempomat

-rns-e

-szufladki podświetlane chrom

-inne dekory

-fotele z A6 C6 skóra

-podsufitka czarna

-grzane tylne fotele

-roletki tył

-wydech na 2 kminy

-zderzak pod 2 kominy

-listwy drzwi s-line

-dokładki w kolor

-felga 18-19

-gwint

-bixy

-korekta lakieru

-program

-hamulce przód 320

foty zaraz po zakupie autka :naughty:

2y4almhv.jpg

lb6gacoq.jpg

i568szb5.jpg

A tu już po wymontowaniu ledów i z 17 na pokładzie

mfgtsfza.jpg


A wiec najwięcej zamian jak na razie zaszło w środku oprócz mechaniki

RNS-e

kiera B7 multi

tempomat

obudowa kierownicy nowa

włącznik świateł z A3 chrom

ESP wizytownik kubek chrom podświetlane

dekory carbon popielniczka tył przód ramka biegów

klimatronik 2 din

tunel bez przetarć

wejście AUX

nowa uszczelka anteny GPS na dachu

nowy przycisk to regulacji wysokości świateł

docelowo ma wpaść kiera 3 ramienna :wink:

ina4xa6e.jpg

lljb8mnj.jpg

awitc6s4.jpg

Edytowane przez Mati_23

Opublikowano

No ładnie ładnie ;)

Powiedz chromowany włącznik pasje bez problemu?

Opublikowano
  • Autor

P&P nie pasuje trzeba rezać ale nie ma tragedii :naughty:


Swap przód 320 mm, tył seria odnowione i pomalowane proszkiem w kolor miętowy

wpadły nowe tarcze przód tył klocki, nowy płyn, przewody osłony tarcz,

płyn hamulcowy ATE wielkie dzięki za pomoc koledze Daduś :hi:

y7xizls4.jpg

ssu3i5uq.jpg

do tego zawitały nowe opony zimowe 17/225/45

qginoxkq.jpg

i przy okazji że spadł mi linka ręcznego wymieniłem obudowę ręcznego moja była dosyć zmęczona

yibwby8o.jpg

Edytowane przez Mati_23

Opublikowano

w koncu wyczekany temat mozna ogladać i sledzić :) rezanie jak naj bardziej na plus, z rozsądkiem i ze smaczkiem :P szerokosci koleszko :hi:

Opublikowano

Koło chyba pójdzie do zmiany bo w ogóle nie widać tych nowych zacisków i blaszek :/

Kokpit bajka! Aż miło siedzieć za kierownicą !

Opublikowano

zapowiada sie ciekawie :)

Opublikowano
  • Autor

Czaki89 to koło zostaje na zimę, na lato coś większego :P

Opublikowano

Oby Oby :D Co planujesz? Ja sam rozmyślam nad czymś nowym ale jeszcze sie nie zdecydowałem :D

Opublikowano
  • Autor

sam nie wiem, jeszcze tysiąc myśli jak to zawsze przy wyborze koła, ale pierw troszkę posadzić trzeba żeby miało to sens i jakoś wyglądało :)

Opublikowano

Wkoncu temat. Brakuje gleby i kola... Wnetrze petarda

Opublikowano
  • Autor

gleba koło lakier tego jeszcze brakuje ale powoli się zrobi :wink:

Opublikowano

P&P nie pasuje trzeba rezać ale nie ma tragedii :naughty:

Swap przód 320 mm, tył seria odnowione i pomalowane proszkiem w kolor miętowy

wpadły nowe tarcze przód tył klocki, nowy płyn, przewody osłony tarcz,

płyn hamulcowy ATE wielkie dzięki za pomoc koledze Daduś :hi:

y7xizls4.jpg

ssu3i5uq.jpg

do tego zawitały nowe opony zimowe 17/225/45

qginoxkq.jpg

i przy okazji że spadł mi linka ręcznego wymieniłem obudowę ręcznego moja była dosyć zmęczona

yibwby8o.jpg

Witaj!

Piękne autko!

Dekory w Carbonie rarytas!

Ładne kółko + 320mm tarcze z lak. zaciskiem prezentuje się świetnie.

Pozdrawiam i śledzę wątek :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kolego skąd dokładnie Jesteś?

Opublikowano
  • Autor

Kędzierzyn :)

Opublikowano

Kędzierzyn na OKL rejestracji?

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

pierwsze foto z dnia zakupu :P

Opublikowano

Straszna jest ta felga nigdy mi sie nie podobała zalatuje made in chińczykiem. Avus III o to to tak. :wink:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Miałem Avus-y, co to felgi to jest na zimę wiec daje radę lepsze to niż stalówka :P


Fotka po zimie, na błotniku ruda na całego :facepalm:

9b5cpdkh.jpg

A tu foteczka po wymianie błotnika i zderzaka przód :)

85bsslme.jpg

87qlmgxx.jpg

ramka góra wpadnie również w czerń :naughty:


kolejny modzik kierownica z B7 została zastąpiona nową z modelu A5 multi, :)

uyjfosys.jpg

Opublikowano

ladny avant dozo roboty z kiera

Opublikowano
  • Autor

poducha P&P, przyciski trzeba rezać z mutli jedynie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.