Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A gdzie te s-lina ??

no nie, tylko zawieszenie ale itak sprawia duzo radosci z jazdy

Opublikowano

trzeciaq - teraz przydałaby się jakaś dokładeczka na dupkę żeby pokazać ten wydech :decayed:

Opublikowano

trzeciaq - teraz przydałaby się jakaś dokładeczka na dupkę żeby pokazać ten wydech :decayed:

Z tego co wiem to będzie :kox:

Opublikowano
  • Autor

dokladka juz jest, jutro sie zakladaja koncowki, lotka od S-line tez jest. zrobie, to zrobie zdjecia z upgrade i wrzuce

Opublikowano

Pięknie :good:

Opublikowano
  • Autor

aktualne zdjecia z koncokami i reszta

Opublikowano

Ale ściema z tymi szybami 50% :polew: Ładnie na tyłku zrobiło się :good: Ale parktronic to też ściema 50% :polew:

Pogadamy i oblukamy na spocie 27-go :cool1:

Opublikowano

aktualne zdjecia z koncokami i reszta

a takie ładne autko było... :cool1: diody x2 + lotka = :thumbdown:

Opublikowano

auto fajne ALE diody przod i tylne lampy to totalne nieporozumienie w aucie tej klasy :thumbdown:

Opublikowano

aktualne zdjecia z koncokami i reszta

a takie ładne autko było... :cool1: diody x2 + lotka = :thumbdown:

Lotka jest super :kox:

Opublikowano
  • Autor

docelowo na tyle i przodzie beda inne ledy za te dalem 150 zl okazionalnie sie trafilo

Opublikowano

Nie wierze :mysli:

Opublikowano

aktualne zdjecia z koncokami i reszta

a takie ładne autko było... :cool1: diody x2 + lotka = :thumbdown:

Lotka jest super :kox:

lotki ogólnie nie są tragiczne w B6 sedan, ale ta wydaje mi się jakaś szeroka i średnio pasuje IMO... :wink4:

Opublikowano

Jak dla mnie lotka jest fajna :> ale lampy tył to wiocha i remiza :confused4:

Opublikowano
  • Autor

aż takiej tragedii nie ma, 130 + przesylka 20zl to promocja.

Ogulnie lexus looki sa juz oklepane, mam pomysl je rozebrac i to sreberko w srodku pomalowac na czarno a tylko sredbne obramowki wokół żarówek zostawić

Opublikowano

Bajka furka :> te ledy koło halogenów też mi sie podobają,wydech wypas :good:

Opublikowano

autko ma ladny kolor i kola , tył auta wyglada słabo

Opublikowano
  • Autor

kołka M.A.M. 18" ale po 2 sezonach roku używania, maja juz wrzery pod lakierem na srebnym polu, niby oryginał ale kiepskie wykonanie.

W nocy o wiele lepiej te lampy sie prezentuja

Opublikowano

Furka gniecie :good: blink blink :kox: dopiero teraz ta tylna lotka i wydech od 2,5 dodały dupci uroku, tylko :gwizdanie:......te lampki z tyłu :mysli: no ale rzecz gustu, ogólnie bardzo ładne autko gratuluje, a moze by tak jakiś mały czipson? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

"czips" jest w planach ale to chyba na nastepny sezon w tym jeszcze parktronic na tył jest do zamontowania i brak funduszy.

Potencial jest zeby cos podnies, moge zrobic malym kosztem juz od 400zl albo przejechac sie do wawki i pod "super pewna reka" za odpowiednia opłata zrobic na cacy( temat na 2010)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.