Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Rozkodowanie radia


arek a4

Rekomendowane odpowiedzi

no niestety radyjko nie rozkodowało sie !!! dzieki za zainteresowanie i chęć pomocy.

bede próbował dalej

Witaj, a czy próbowałeś kodu 62372 ?

Do beckera z mercedesa są kalkulatory, do audi niestety nie działają.

Jeśli nie zadziała to trzeba odczytać kod z pamięci EEPROM radia. Jak chcesz to mogę dać Ci namiar na osobę z Bielsko-Białej co zrobi to fachowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44333 i to 73194

sprobuj

daj znac

p.s. moze byc tez taki bajer ze przy radiu ktos juz grzebal i zmienil go w pamieci EEPROM wiec wtym wypadku zaden kalkulator go nie rozkoduje, trzeba sie tam spowrotem dokopac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę zresetować radio i mam nadzieję że te cyferki w książce serwisowej to kod radia :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja też mam problem z rozkodowaniem radia. Kupiłem właśnie samochód i nie mam kodu. Próbowwałem wygenerować kod za pomocą kalkuratora ale coś nie wyszło. już 2 razy wpisałem zły kod. co sie stanie jak jesze raz wpisze zły kod? Jeśli ktoś z forumowiczów mógłby mi pomóc to byłbym bardzo wdzięczny. Podaje numer mojego radia AUZ1Z2V5903222. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy każde radio audi chodzi o rodzaj i model rozkodowuje się tym samym kalkulatorem?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kalkulatory raczej rzadko działają... Ja z racji braku sprzętu, zleciłem rozkodowanie jednemu gościowi. dzisiaj zrobiłbym to sam - zapłaciłem 40zł. Co tak naprawdę oznacza rozkodowanie radia? Otwieramy obudowę, odnajdujemy kostkę pamięci (w niektórych radiach pamięć jest zintegrowana z procesorem), podpinamy pod pamięć przewody, zczytujemy programatorem jej zawartość i mając dane, w których komórkach jest kod, po prostu go zapisujemy, albo ściągamy wsad do radia i wgrywamy gotowca do pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje kotleta...

Jest już jakiś sposób na te kody? Moje radio też zakodowane :disgust:

Jeśli ktoś ma ten kalkulator to dajcie na mail [email protected].

Tylko bez wirów, bo co sciągam jakiś z neta to nod kasuje połączenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://chomikuj.pl/asu/Car+Radio+Code+Calculator

ja rozkodowałem radio becker indianapolis 7922 za pomocą tych programów, nie było łatwo ale się udało

po pierwsze do beckera nie wpisuje sie pierwszych 4 cyfr tylko 4 ostatnie, po drugie musisz ustalic ilu przyciskowe masz radio, B4 B6 B8 i 4-digits takie są możliwości w calculatorze.Wpisz swoje 4 cyfry do kazdego i odpisz kody, gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Concerta II Grundig. Który najbardziej podpasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te kalkulatory to raczej do radia z poprzedniego wieku (przed 2000r:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy te wszystkie rady nie poskutkują to prawie każdy elektronik ci rozkoduje za jakieś 2,-3 dychy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://chomikuj.pl/damiants

te są nowsze i na 100% działają, rocznik 2004 :wink4:

mam radio na sprzedaż:

Becker Indianapolis 7922 z navi+gps+płyty na całą europe zachodnią cd1icd2 (nie wiem jaki rocznik)+orginalny kod z nalepkami na szyby+3 książki, czyli cały kompletny zestaw-stan bardzo dobry, radio daje z kostkami i ramką ze srebrnym wykończeniem z B7 która chyba pasuje do B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nowego tam nie znalazlem, a i po jaka cholere tyle wirusow tam napakowane???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...