Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18


enczu

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, w końcu udało mi się cokolwiek ustrzelić na szybko, auto brudne po weekendzie. Cambery leżą w domu, nawet nie mam jak rozpakować paczki, bo jest w innym mieście :decayed:

N6MPX7B.jpg

6W81kjP.jpg

wm9iTAt.jpg

LHUjtQq.jpg

YCntBhm.jpg

MGv6WRo.jpg

Jeśli komuś wadzą duże zdjęcia to sory, ale myślę, że w dzisiejszych czasach każdy już jest w stanie je otworzyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kosa [emoji123] tyl jak sie zachowuje przy pasazerach z tylu ??

Szczerze mówiąc testowane tylko z 1 osobą z tyłu i jest spokój. Tył naładowany odbojami, ma ugięcie około 0,5cm, na pewno pójdzie jeszcze w dół. Z przodem również trzeba powalczyć, ale tutaj jest bariera niestety, bo bebechy już prawie leżą na ziemi :/ Będzie kombinowane jak znajdę czas, a póki co jest z nim cieniutko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kosa [emoji123] tyl jak sie zachowuje przy pasazerach z tylu ??

Szczerze mówiąc testowane tylko z 1 osobą z tyłu i jest spokój. Tył naładowany odbojami, ma ugięcie około 0,5cm, na pewno pójdzie jeszcze w dół. Z przodem również trzeba powalczyć, ale tutaj jest bariera niestety, bo bebechy już prawie leżą na ziemi :/ Będzie kombinowane jak znajdę czas, a póki co jest z nim cieniutko :(

Podsumowujac setup bankowo nie na naramowicka [emoji23]

Ostatnio tam jechalem to stan drogi to skandal wymieszany z horrorem a niestety droga tylko jedna jedyna

Edytowane przez sebidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kosa [emoji123] tyl jak sie zachowuje przy pasazerach z tylu ??

Szczerze mówiąc testowane tylko z 1 osobą z tyłu i jest spokój. Tył naładowany odbojami, ma ugięcie około 0,5cm, na pewno pójdzie jeszcze w dół. Z przodem również trzeba powalczyć, ale tutaj jest bariera niestety, bo bebechy już prawie leżą na ziemi :/ Będzie kombinowane jak znajdę czas, a póki co jest z nim cieniutko :(

Podsumowujac setup bankowo nie na naramowicka [emoji23]

Ostatnio tam jechalem to stan drogi to skandal wymieszany z horrorem a niestety droga tylko jedna jedyna

Zawsze można objechać kawałek przez Sarmacką i najgorsze od skrzyżowania z Lechicką ominąć, bo tam jest taki dramat, że jechałbym 5km/h i pewnie jeszcze ranty miał kwadratowe, niestety w Poznaniu wiele takich dróg i przyznaję, że czasami jest naprawdę ciężko ujechać..Proponuję na Zygmunta Starego Ci jechać, okolice bloku nr 12 i przelecieć przez progi zwalniające, tam jest dopiero wesołe miasteczko :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechalem wyobraz sobie raz sie nawet zawiesilem [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Wcale mnie to nie dziwi. Ja tam nawet nie wjeżdżam :grin: Opieńskiego w stronę wieży RTV, podejrzewam, że krzesam iskry od lidla do ronda, ludzie się oglądają co jest grane a rowerzyści schodzą z rowerów i stoją na drodze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odboje klipsy od mapeta ;) Średnio polecam.. Lepiej kupić poli albo wałki od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odboje klipsy od mapeta ;) Średnio polecam.. Lepiej kupić poli albo wałki od razu

własnie byłem ciekaw opini bo w sumie piszą głupoty na necie :kwasny: trza szukac wałkow :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odboje klipsy od mapeta ;) Średnio polecam.. Lepiej kupić poli albo wałki od razu

własnie byłem ciekaw opini bo w sumie piszą głupoty na necie :kwasny: trza szukac wałkow :wink:

Ja jednego klipsa wyciagnalem wygietego w druga strone praktycznie, na nadgarstek bys chyba wcisnal :/ Jesli chcesz beton pakuj walki poli, na allegro sa niedroge, oferuja przewiercenie wiec spoko :) 85 sa wzgledne ale podobno 95 to juz nie do jazdy tak twardo :D U mnie raczej idealne spasy na przyszly sezon, nie wyrobie czasowo teraz raczej. Cambery leza i pewnie jeszczd poleza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, uszol napisał:

Łojapierdole temat Ci zarósł glonami :polew::polew:

Widzę, że wszędzie jesteś.. Więc kopiuj wklej :decayed:

Zmiany dokonane przez zimę:

- bix

- rozpórka z a6 c5 (czeka na montaż)

- wleciał w końcu łokieć

- wycieraczka z Passata B5 FL

- heblownia zmieniona na szalone 312mm

- bepińć dostało suba w bagażnik, więc bose w końcu nie kradnie mi basu

- zrobiony program na okolice 165-170km i 350nm, turbo awx

- wywalone te wiszące kondomy na tyle i zastąpione normalnymi końcówkami wydechu 80mm, choć wg. nalypki jest 84mm trzeba zmierzyć jak nie zapomnę

- zmieniona przednia szyba, bo poprzednia nie dość, że porysowana przez zaniedbanie piór przez poprzedniego właściciela to od gwintu zaczęło przeciekać, teraz jest spokój i to był główny powód montażu rozpórki

- cambery na tył czekają na montaż

Felgi oddane wczoraj na polerowanie rantów i malowanie rotoru, zostaje klasyczny srebrny w grubym ziarnie i dodatkowo mały dodatek, myślę że zrobią robotę. Całości nie zdradzam, pochwalę się jak wrócą z malowania za jakieś 2 tygodnie, chłopacy mówili, że postarają się zrobić jako priorytet. Przez operacje i brak sił robota aktualnie stoi w miejscu. Do malowania priorytetowo jest tylny zderzak po poprzednim właścicielu, trzeba wywalić z ćwiartki antenkę i wczoraj ktoś w garażu postawił mi na środku taczkę, wrzuciłem bieg, auto lekko się skulało i jest szkoda.. Rysy do białego lakieru, niestety dodatkowy wydatek. Na dniach audi trafia też do mechanika na wymianę przednich wahaczy, końcówek drążków kierowniczych i wymianę tłoczków w przednich zaciskach. Póki co jeździ, choć niewiele, mam nadzieję, że lada dzień wezmę się w końcu za robotę i pójdzie z górki ale portfel strasznie dostaję po d*pie przed tym sezonem :facepalm: Plan jest żeby skończyć wszystko do końca marca, czy się uda to pojęcia nie mam. 

 

Na pewno w tym sezonie będzie niżej i z lepszymi spasami. Foty wkrótce ;)

Edytowane przez enczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszol widzę jakiś natchnięty [emoji14]
Ładny sedanik, dupcia na fotach wygląda grubo, więc domyślam się że na żywo robi porządną robotę ;) czekam na progress :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co było w tamtym roku na pewno to przeszłość i sam tył będzie wyglądał lepiej i będzie niżej, więc na spokojnie :decayed: Dzisiaj jadę walczyć do garażu, do środy musze wszystko poskładać, choć efekt zobacze dopiero jak będę miał koła znowu u siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Houdini napisał:

Uszol widzę jakiś natchnięty emoji14.png
Ładny sedanik, dupcia na fotach wygląda grubo, więc domyślam się że na żywo robi porządną robotę ;) czekam na progress :)

W końcu ruszył dope jak dostał opjerdol, to leń jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobra, powoli zbieractwo się kończy.. Cambery założone na auto, przy okazji poszło prawe łożysko z tyłu. Jutro wizyta u znajomego i naciągamy opony na rolki. Osobiście jestem mega zadowolony i wyszły idealnie jak chciałem, nie przesadzone, mienią się pod światło. Jutro jeszcze odbieram auto od mechanika po wymianie przednich górnych wahaczy, końcówek drążków kierowniczych, tłoczków przednich zacisków i nieszczęsnego łożyska. Póki co pare fot i film, sory za kiepską jakość ale telefon przy tym świetle szału nie zrobił :| 

f0xdgTP.jpg

poFM0zS.jpg

rhefKFl.jpg

fei8NIA.jpg

2973fa788604fd77852e0f7daf63a3dc.jpg

I filmidło

Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu całość będzie już złożona, bo już nie mogę wytrzymać :decayed:

Edytowane przez enczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo panie, na słońcu to będzie robiło robotę [emoji6]

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...