Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18


enczu

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Houdini napisał:

Ooo panie, na słońcu to będzie robiło robotę emoji6.png

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
 

W pochmurny dzień lub w zwykłym świetle są najzwyczajniej srebrne. Za to jak padnie na nie światło jest efekt, festynu nie ma - wyszło jak chciałem, czyli delikatnie i bez przesady. Wszystko z głową. 

Przy okazji siedzenia w garażu przymierzyłem koło na tył pod camber. 

1xS1yGM.jpg?1

7AhVucm.jpg

Przy okazji wziąłem się za małą rozbiórkę i decory idą w black piano. Wszystko poszło prawie jak należy, dekory są całe, środkowy nie ucierpiał. Jeśli ktoś szuka rozwiązania na środkowy bolec, to polecam dłuższy szlifnięty przecinak i młotek. Pomijając wybitny syf, jest ok.

Jid96pZ.jpg

qvcWeX5.jpg

Sory za słabą jakość zdjęć, ale w słabym świetle tak to już jest z telefonami. Jeśli nie widać wszystkiego, to dobrze :decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latasz tym audi na co dzień? Camber ile stopni?
Ciekawe jak będzie mocno opony zżerać:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o jakim efekcie mówisz, sam czekam na powrót z malowanie, z tym że moje będą złote [emoji6] co do dekorów, to oczywiście dobry wybór [emoji6] a na środkowy dekor ja miałem inny sposób: ściągasz wszystkie zaczepy oprócz środkowego, przeciągasz szmatkę pod dekorem od lewej jedną, od prawej drugą i przesuwasz je jak najbliżej bolca, a potem szybkim zdecydowanym ruchem wyrywasz. Pięknie wyskakuje bez żadnych uszkodzeń [emoji6]

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Brzeziak napisał:

Latasz tym audi na co dzień? Camber ile stopni?
Ciekawe jak będzie mocno opony zżerać:kox:

Tak, jeszcze ten sezon to moje daily. Tak jak napisał uszol camber 4 stopnie. Opony mam nadzieje, że sezon wytrzymają. Prawie nówki dorwałem więc bedzie test.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak się będzie latać, też chciałem ładować 3' do siebie ale sam nie wiem czy na zakrętach mi na mokrym d*pa nie ucieknie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camber 4 stopnie a rzeczywistości 6 :kox:

Nie polatasz na camberach w zakretach d*pa plywa nie miłosiernie. Testowalem przy 50-60 bujanie autem prawo lewo na prostej drodze, tragedia jak na morzu. :grin: No i żeby to miało sens w miare i jakos wyglądało to minimum 9j i et 20-25 co wiaze sie z wystajacymi kołami. Bo nie po to robi sie camber żeby chować koła.

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rzeczywistości masz około 5,5' bo w momencie gdy obniżasz auto, to na belce robi się negatyw +- 1,5';)
Co do szerokości mam 9,5j tylko duże ET, ale jak mówisz że tak mocno lata to sobie odpuszczę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lecialem juz 120 z camberami na zakrecie, juz trzeba trzymac kiere troche mocniej niz normalnie puchem. Dzisiaj bylem na zbieznosci, od razu mi oznajmili ze bedzie mocniej darlo opony ale to bylo oczywiste, u mnie na 9.5j juz lewa strona opony jest uniesiona, naladowane 3.2 bara, ale wyglada grubo. Et 25 juz wystaje okolo centa, do tego et 35 trzeba mierzyc zeby bylo rowno. Ale schowane kola to w new wave jak juz, a nie starych gruzach. Z przodu mi wyszło 5 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Brzeziak napisał:

W rzeczywistości masz około 5,5' bo w momencie gdy obniżasz auto, to na belce robi się negatyw +- 1,5';)
Co do szerokości mam 9,5j tylko duże ET, ale jak mówisz że tak mocno lata to sobie odpuszczę:wink:

Widziałem kwit ze zbieznosci Bartka, na kozie mu wyszło 6 stopni z kilkonastoma minutami :zyzol: Wg mojego info +- 1.5 stopnia ma seria.

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria dochodzi do 1.5 stopnia. Tak jak mowilem Ci przez telefon opony dostaly juz w tamtym sezonie i zzarte bez cambera. Gosc co byl przymierzac dystanse tez mowil ze jest belka i nie ma negatywu, pokazalem mu opony po polowie sezonu na glebie i zonk [emoji3]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wcześniej mnie tu nie było, kozak koło [emoji41] podoba mi się [emoji1305]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, smky95 napisał:

Ze wcześniej mnie tu nie było, kozak koło emoji41.png podoba mi się emoji1305.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Temat zarośnięty mchem od września chyba był. Nie chciało mi się robić aktualizacji z dołożenia rozpórki, czy zwiększenia hebli.. Lepiej raz a porządnie :D W przyszłym tygodniu będzie już złożone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak myśle, ja czekam aż uzbiera mi się kilka rzeczy to wtedy pisze[emoji846] nawet jak to nie są jakieś duże rzeczy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, enczu napisał:

Temat zarośnięty mchem od września chyba był. Nie chciało mi się robić aktualizacji z dołożenia rozpórki, czy zwiększenia hebli.. Lepiej raz a porządnie :D W przyszłym tygodniu będzie już złożone.

skromniś  emoji23.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, uszol napisał:

skromniś  emoji23.png

Moja główna cecha, w końcu jeżdżę starym, rozklekotanym i rozkraczonym gruzem z krzywą belką :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gruz w koncu wstepniw zlozony. Tyl jak sie nie ulozy idzie w dol :) Dodatkowo wpadlo black piano do srodka :)
Na ten sezon to takie 85% finishu.
Przod negatyw 5 stopni, tyl 6
e9210aed2f91e302c468945a52847a72.jpg

c0178b5229e11c43040d9d615e4f6946.jpg

d73a5ac33c17d14ee7052df532794598.jpg

d0a6806bc70d76d851de0ef1c863d060.jpg

75acb60db279df3d7a68d43639def2a9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c**jnia z patatajnią nie wiem jak to sie może komuś podobać. Koła sobie popraw bo coś masz krzywo :facepalm: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:dance::dance::decayed::decayed:

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, uszol napisał:

c**jnia z patatajnią nie wiem jak to sie może komuś podobać. Koła sobie popraw bo coś masz krzywo :facepalm: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:dance::dance::decayed::decayed:

Belka krzywa :decayed: Chyba jednak zejdzie niżej, bo nic się nie układa, przód już jest w klasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwane jakieś lepsze zdjęcia w końcu, audi nadal nie ma spuszczonego tyłka, nie ma totalnie na to czasu. Ma za zadanie tylko wozić mnie do pracy i po pracy.. Może w czwartek się uda, najpóźniej w sobotę. Foty z otwarcia sezonu w Poznaniu ;)

Tak jak mówiłem, z niepokazanych cudów to tylko doszło jeszcze black piano w środek, ale jest do poprawki przy okazji i jak będzie czas, którego ostatnio jak na lekarstwo. Będą kierunki ala usa on/off i z tyłu całe czerwone prawdopodobnie, kwestia czy mi się spodoba. Raczej więcej się nie zmieni na ten sezon, delikatne poprawki i to na tyle. Przyszły sezon to juz znak zapytania, czy zostanie, czy pójdzie dalej a ja przerzucę się na coś trochę szybszego :kox:

Dobra, no to foty. Załapały się też forumowe 2 sztuki, wajsika i Kuby ;) 

67hMKX3.jpg

zrma9Go.jpg

lhUT60a.jpg

25FLRKr.jpg

HvTYWvl.jpg

25FLRKr.jpg

r7TeExk.jpg

Lqul9oj.jpg

 

I mała zapowiedź jeszcze czegoś ciekawego, też sztuki z forum ;) Efekty niebawem :naughty:

8SAddpR.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...