Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18


enczu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie proponuję zaczynać tematu co robi ajm czy afn z adrem, bo zacznie się burza :D Seria vmaxem może przebić tdi i to tyle w temacie, tyle że potrzebuje na to trochę czasu. Pod maską ajm z awxem, około 165-170km, jeden wtrysk powoli nie domaga i chwilowo prawdopodobnie po prostu go podmienie, a jak odbiję się z sianem po przeprowadzce to wpadają mocniejsze wtryski i lecę na korektę, nie mam parcia na nie jakiegoś strasznego, bo mocy i tak nie wykorzystuję nawet w 60% i zadowala mnie to co jest. Bardziej sztuka dla sztuki jak sam program i podniesienie mocy, bo w aktualnym setupie w zupełności wystarczyłaby seria ajma. Co do grata sebidiego, jak dla mnie silnik na tyle zdrowy, że przy 216-tkach objeżdża mojego ajma, z tym że on po prostu ma warunki na wykorzystanie tego hahaha :decayed: 

Jazda po Poznaniu na codzień na tym setupie jest dramatem i nie da się ukryć. Czekam, aż uszol do mnie zawita i przejedzie za mną do mnie do mieszkania, chcę zobaczyć pokrakę która jedzie przede mną tą drogą. Sebidi potwierdzi jak wygląda ta droga, mam 12 lub 9 progów zwalniających do mieszkania i dodatkowo zjazd do garażu podziemnego, więc jest ciekawie. O opinie jak to wygląda też można pytać sebidiego bo bardzo chciał zobaczyć jak to wygląda od dÓpy strony i jechał za mną. Idzie tym jeździć, ale idzie się nawkurwi.. :facepalm: W tym sezonie felga już raz pękła, naprawa 250zł, jak zobaczyłem po naprawie jak to wygląda złapałem się za głowę ale ponoć ma być wytrzymałe, więc niech wygląda jak wygląda - nie widać tego. Nie raz już były problemu z podjazdem tyłem w parking, gdzie podbicie na moze 2cm i nie ma szans żeby wjechać po wygina osłonę silnika.. Nawracanie na 5 razy czasemm, bo strach momentami najechać na krawężnik 1.5cm z taką oponą na przodzie. Gdyby to było tak jak z tyłu 9.5j na 215/35 byłoby świetnie, wygląda szerzej, łatwiej spasować i rant felgi jest jeszcze raz na takiej wysokości, teraz po prostu jak z jajkiem, a ze spasu przodu nadal nie jestem zadowolony ale odpuszczam temat. Nie będę trzymał felgi przez 3 sezony, żeby było tak jak chcę, wieje nudą. Problem w tym, że nie ma nic w pieniądzach, które będę mógł wydać co mnie zainteresuje i jest 4x9.5j przynajmniej, a najlepiej żeby na tył było szerzej. Keskiny i tego typu cuda mnie nie interesują i wcale nie zdziwię się jak wpadnie jednoczęściowa felga ale konkretna. Alphardy zawsze mi siadały ale tu znowu pojawia się magiczne 8.5j, do ktorego nie idzie dobrać innej opony niż 205/35 żeby mi się podobało. Przeryłem sporo fot i po prostu wszystko jest kiepskie. 

Wracając do mojego codziennego, wolnego jak tico gruza. Tył w końcu usiadł niżej, namierzyłem się dziś tyle razy żeby było równo, że sam nie wiem ile jest od nadkola do ziemi.. Tak to wygląda aktualnie:

6YN2rxp.jpg

X15JhUf.jpg

Po przejechaniu około 20km stwierdzam, że jest naprawdę niewiele do urwania, zostały milimetry jeśli chcę się tym jeszcze poruszać na co dzień. Czekam na wjazd do Poznania do domu i zobaczę jak to wygląda. Z dodatkowych info na dniach audi przestanie być daily, ale na pewno nie będzie stało ciągle w garażu i będzie często wietrzone, bo po prostu lubię jeździć tym padłem :) Przodu nie ruszam, nie ma sensu, bo jest 58cm i dla mnie to max na tym kole i tym profilu opony. Jeśli ktoś kto ma 57cm i 9.5j 215/35/18 to poproszę o informację ile ma dokładkę nad ziemią, wiem że wyjdzie tam niewiele ale ja gniotę paczkę fajeczek żeby weszła pod dokładkę przy tym laczku. Jeśli jutro będzie okazja zrobię zdjęcie całości jak teraz leży na równej drodze.

 

Plus dodatkowo jakieś dwa świetnej jakości filmiki jak to jedzie

 

 

Ogólnie jestem już wstępnie zadowolony. Jest spory progres względem tamtego sezonu i nie mówię tutaj o wysokości, czy feldze ale całości auta. Zmieniło się i wpadło trochę nowych gratów, wiec uważam 2k17 za udany. Na pewno w maju będzie mała zmiana przy lampach z przodu i z tyłu. W tym sezonie pojawi się jeszcze na pewno nowe radio i to raczej będzie na tyle w tym roku, przy czym zmiana radia nie jest dla mnie priorytetem i jak tego nie zrobię nie będę strasznie ubolewał. Widać już mniej więcej zarys mojej wizji na to auto, tyle że blokują mnie parametry felg i tego nie przeskoczę, a nie mam zamiaru ładować kosmicznych cen za dystanse, które już aktualnie są przesadą ;) Były, a może i są nadal plany sprzedaży i pojawieniu się czegoś mocniejszego ale z pozostaniem przy b5, ale czas pokaże. Jak patrzę na czarnucha po prostu cieszy mi się japa a wykręcane karki wynagradzają wiele niedogodności, a tak miało być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propsy za całość.
A za latanie po Poznaniu na tym setupie, czapki z głów:hi:
Jeździłem tam u was i nawet nie wiedziałem że takie przekleństwa znam:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brzeziak napisał:

Propsy za całość.
A za latanie po Poznaniu na tym setupie, czapki z głów:hi:
Jeździłem tam u was i nawet nie wiedziałem że takie przekleństwa znam:kox:

Chcesz to nagram Ci wjazd na skrzyżowanie, które kieruje się w stronę mojego bloku, a potem 12 progów, albo 9 jak wolisz. Tam jest dopiero ciekawie. Zjazd do garażu też wyborny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o moje zadupie to nie balbym sie mocniej obnizyc ale niestety nie smiga sie tylko w okol komina.

Nawet bezpieczniej jest ja posadzic bo chodz dokladka nie wraca z nami w bagu a zderzak wyglada jakby mial zaraz odpasc...

Fakt,bylem pare razy u Was,ale pamietam raz przejazd do starego Zoo w pelnym obciazeniu.

Nic tylko przezegnac sie idzie...

Jak dla mnie nie musisz nic nikomu udowadniac to Twoja fura i Ty sam wiesz co jest dla niej dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o moje zadupie to nie balbym sie mocniej obnizyc ale niestety nie smiga sie tylko w okol komina.
Nawet bezpieczniej jest ja posadzic bo chodz dokladka nie wraca z nami w bagu a zderzak wyglada jakby mial zaraz odpasc...
Fakt,bylem pare razy u Was,ale pamietam raz przejazd do starego Zoo w pelnym obciazeniu.
Nic tylko przezegnac sie idzie...
Jak dla mnie nie musisz nic nikomu udowadniac to Twoja fura i Ty sam wiesz co jest dla niej dobre.



Heheh nie chodzi o zadne udowadnianie, bo naprawde nie bolą mnie hejty że jest kaleka czy coś. Z nagrywką chodziło wyłącznie o beke, bo w tym momencie to zostało tylko się śmiać z tego co się dzieje pod autem :)

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta zaliczone :)e525fd3da88e4761bcaf54d8251e7443.jpg4a41e13c918b187f8894dfc519663574.jpgaea0dd1937c710517e9c890e338d1ea9.jpg

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznaje tą butelkę co leży na przedniej szybie! [emoji23][emoji23]

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznaje tą butelkę co leży na przedniej szybie! [emoji23][emoji23]

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka



[emoji23] [emoji23]

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie spasy na ten sezon są ogarnięte, tyłu już nie ruszam i zostaje jak jest. Z przodu może coś się urwie ale najpierw wjedzie daily, bo szkoda mi tego auta już na codzień. 

RX3CDmD.png

Dobra dorzucę coś tam z Wolfsgruppe BBQ 2k17 w Środzie Wielkopolskiej :wink:

pYGEJaB.jpg

fA464p1.jpg

8N0yTaR.jpg

GfKChJA.jpg

A co do progów, przypomniało mi się, żeby nagrać, tylko 2 gumowe nagrywałem z wszystkich 12 plus zjazd do garażu, bo by mi chyba pamięci na tyle czasu brakło. Tak to wygląda, albo brzmi :decayed:

I kawałek części gorszego wyjazdu ode mnie dalej do miasta :grin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód przydało by się troszkę wypchnąć.
 


Nie ma szans. Jest juz za duzo dystansu, bo 30mm. Nie chce robic dystansowej rynny bo musialbym z 45mm dac, a i tak na tej szerokosci gnoju nie bedzie, glownie przez opone ale brak opcji na sensowny naciag. Juz mowilem o tym, ze rolka po sezonie wylatuje przez zbyt duze et. Najchetniej znalazlbym cos w okolicy et20 i 9.5j minimum. Gruz dostal dzika karte na BBQ na Czill3m am grillem we Wrocku, wiec chyba takiej lipy nie ma, chociaz ja i tak nie jestem zadowolony nadal [emoji23]
@Houdini zeby cale ale sebidi smieje sie, ze przed jazda inni musza skonsultowac sie z dentysta czy plomby nie powypadaja [emoji23] jechal kawalek i widzial jak to jezdzi wiec cos tam wie knur [emoji23][emoji23]

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na łeb dostał z taką glebą [emoji23] prezentuje się zacnie [emoji1305]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na łeb dostał z taką glebą [emoji23] prezentuje się zacnie [emoji1305]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

komfort nie idzie w parze z wyglądem [emoji13] [emoji13] [emoji13]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


komfort nie idzie w parze z wyglądem [emoji13] [emoji13] [emoji13]

Miałem na myśli wysokość [emoji3] komfort to już osobna sprawa :v


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, smky95 napisał:


Miałem na myśli wysokość emoji3.png komfort to już osobna sprawa :v


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Z komfortem nie osiagniesz tej wysokości, amor musi być zabetonowany, bo Ci dobije do nadkola opona i felga. Opona pół biedy, ale rantem nie chciałbym strzelić :decayed:  Da się jeździć, przyzwyczaić też się idzie ale jak jestem zdyndany po robocie, trasa 15h i mam wsiadać, podskakiwać jak pingpong to jestem wściekły na ten samochód. Dlatego niedługo pojawia się daily i będzie spokój, a audi może pójść w dół na przodzie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z komfortem nie osiagniesz tej wysokości, amor musi być zabetonowany, bo Ci dobije do nadkola opona i felga. Opona pół biedy, ale rantem nie chciałbym strzelić :decayed:  Da się jeździć, przyzwyczaić też się idzie ale jak jestem zdyndany po robocie, trasa 15h i mam wsiadać, podskakiwać jak pingpong to jestem wściekły na ten samochód. Dlatego niedługo pojawia się daily i będzie spokój, a audi może pójść w dół na przodzie [emoji6] 

Kolega na dużych jeździ? [emoji2]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolega na dużych jeździ? [emoji2]


Mialem jezdzic na duzych juz, ale stwierdzilem ze jestem za mlody zeby przesiedziec pol zycia w puszce. Jezdze 10-paletowym kontenerem, codziennie 2 chacie, spoko kasa, starczy poki co [emoji16]

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jak mi by taka fura miala sluzyc co dnia to bym qrwicy dostal.

Wiesz swoje tereny sa ok a pojedz gdzies w nieznane i pupa.

Co nie zmoenia faktu ze fura konkret:banan:

A prace w garazu konkret:wink:

Pol samochodu z tego by zrobil coscie tam nasciagali:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...