Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18


enczu

Rekomendowane odpowiedzi

Zostawie jedno, auto niezłożone do końca, wiele przede mną w tym sezonie [emoji23]6d8c2d2224f0b3093b9734b3523a558a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill esowy musi wpaść :decayed:
Myślałem ale totalnie nie zgra się z kratkami zderzaka, a tego nie przezyje :) Duzo do zrobienia na sezon, wiec grill zostanie poki co :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pasuje pod ory kratki [emoji6]da9d401c870ac202d13e8f6edd312551.jpg
Za mała ilość żeberek, pierdoła ale jednak [emoji23] [emoji16]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji, że pojechaliśmy ekipą na jakąś tam integracje czy cokolwiek to tam było zrobiliśmy z @sebidi pare strzałów. 

W aucie zmieni się na sezon już niewiele - jak czas pozwoli dojdą progi, w ciągu miesiąca ogarnę jakąś zabudowę subwoofera, trochę lampy tył i detale. Biorąc pod uwagę wypadek daily, który zepsuł mi totalnie plan na sezon wyrobiłem się i tak całkiem nieźle, więc powiedzmy, że jestem zadowolony z tego jak teraz wygląda. Na przyszły sezon już kolejne plany, więc trzeba się pod nie jakoś już ukierunkować. 

No ale po krótce jakie zmiany w tym sezonie co pamiętam, bo lista gdzieś mi już uciekła.

- podsufitka obszyta w alcantare, pozostało pare elementów do ogarnięcia, a w zasadzie do kupienia

- osłony vr5 pod maską

- pompki AL, czeka mnie jeszcze wystrojenie i może podlecę na hamownie

- wyleciał EGR i zastąpiła go sama flansza

- kierownica z a4 b6 obszyta w alcantare i skórę

- gałka z a4 b6, mieszek alcantara z a4 b5

- felgi zmienione na JR26 z kapslem własnego pomysłu pod nazwę projektu (4x9.5J opony 215/40/18 Michelin Pilot Super Sport)

- pas przedniej szyby

- wymienione tarcze, klocki i jakieś pierdoły

Więcej nie pamiętam ? Pozostało zrobić jeszcze pompe hamulcową, prawdopodobnie przeguby wewnętrzne, tuleje tylnej belki tył.

qogPirs.jpg

l8rKU37.jpg

MR9KYZR.jpg

QYqpRPO.jpg

QmojiCp.jpg

R6HZdEb.jpg

5OKlcTE.jpg

0Wdmuz8.jpg

f87ll7a.jpg

Ic6yst7.jpg

Środek wygląda teraz mniej więcej tak, wiele raczej też się nie zmieni już ;)

tQ6ZFC8.jpg

T4XH42H.jpg

9e0Bqdt.jpg

8isIYR6.jpg

T4XH42H.jpg

cdG2f3l.jpg

RAoJTyz.jpg

FX021si.jpg

idHspXR.jpg

ADpWR9X.jpg

MwDj5Gu.jpg

 

Edytowane przez enczu
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, tak więc wstępnie odsłona na 2k18 jest powiedzmy, że gotowa. Zostało dopiąć pare szczegółów. Niestety nie udało zrealizować całego planu ale mam nadzieję, że w trakcie sezonu jeszcze trochę powalczymy ;)

Z większych zmian, zmieniło się koło na JR26, założona opona 215/40/18 i naklejone napisy. Tutaj z czystym sumieniem mogę polecić Przemka z odjazdowychnaklejek, świetny kontakt, zawsze doradzi obojętnie o co by się nie zapytać i dokładnie wytłumaczy co i jak zrobić, żeby było najlepiej. Dodatkowo zamiast kapsla JR ogarnąłem sobie na szybko projekt własnego i zamówiłem, sama liczba jest wypukła, więc zdecydowanie jest to coś innego niż widzimy na co dzień.

Wpadł też funkiel nówka gwint, kierownica z A4 B6 została obszyta w alcantare i skórę podobnie jak mieszek, no i przełamałem się na gałkę z A4 B6, długo się broniłem ale jednak jest lepiej.

Cała podsufitka, tylna półka itp. zostały obklejone na nowo "alcantara". Powiedzmy, że wyszło okej ale trafiłem na mega gruby i mało plastyczny materiał, więc jest pare niedociągnięć, pewnie będę chciał to poprawić po sezonie. 

Doszły pompowtryski AL, kolektor ssący AWX, EGR został wywalony na rzecz flanszy, więc w końcu nie będzie mi leciało po całym silniku. Jak już jesteśmy przy silniku do doszły osłony z Passata VR5 na zbiorniki i filtr paliwa. 

Na szybie pojawił się pas z nazwą projektu. Wstępnie napis miał być żółty, ale ostatecznie zdecydowałem się na przezroczysty i całe szczęście.. Na światłach musiałbym chyba wychylać się jak w ttce, żeby wiedzieć kiedy ruszyć.

Do zmiany na pewno jeszcze są zbiorniczki wyrównawcze na nowe, żeby były eleganckie białe, trzeba pomalować zaciski, auto mam nadzieję, że z początkiem czerwca wyląduje u lakiernika na malowanie maski, klamek i blendy rejestracji bo zaczęło się utlenianie. Jak dobrze pójdzie wpadną jeszcze w trakcie sezonu progi z omegi, wszystko zależy od ilości czasu, a z nim ostatnio bardzo słabo..

Tył na pewno będzie jeszcze obniżony, na dniach zamawiam wszystkie gumy itd. do mocowań amortyzatorów z przedlifta i wtedy będę pasował auto na sezon tak jak sobie to wyobrażam. Przód zostaje, na zdjęciach wydaje się dziwny wysoko, w rzeczywistości napisami czasem tre o błotniki :)

EM8RKEg.jpg?1

TGaBa8x.jpg?1

v9z2INB.jpg?1

MwuQyyq.jpg?1

2tVzWVV.jpg?1

xOmPbe0.jpg?1

dNZpWrN.jpg?1

vK14Qtd.jpg?1

aESV3Hr.jpg?1

nN1OnAR.jpg?1

ybrnUks.jpg?1

xiParAN.jpg?1

Środek (niestety nie złapałem ostrości) i silnik :)

JSvfaOK.jpg?1

m50lYlt.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że teraz twoja furka mi się podoba jedyne co nie jest w moim guście to kierownica po prostu poducha mi się nie podoba reszta wielki plus ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kiera jak dla mnie na duży +, też wsadziłem u siebie z B6 bo po prostu bardziej mi się podoba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pojechales..

Szacunek za to co Ci wyszlo...

Teraz hebel dzialaj i bedzie malina..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2018 o 17:15, wesz82 napisał:

No to pojechales..

Szacunek za to co Ci wyszlo...

Teraz hebel dzialaj i bedzie malina..

Hebli raczej ruszac nie bede, mimo ze ten tyl mnie irytuje strasznie. Auto bedzie pewnie zmieniane za 2 lata i srednio usmiecha mi sie az tak rzezbic :) Chyba ze potem wroce do serii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2018 o 11:59, wesz82 napisał:

Przod 312??

Dokładnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hunter91 napisał:

Autko ładne,do szczęścia brakuje tylko quattro...

Pewnie gdyby było kupione z takimi planami do jakich doszło, to było szukane q ;) Nie narzekam, czasem braknie ale po śniegu nie ma kiedy się nawet pobawić. Znowu grubsze modzenie kibla, to nagle spore wydatki względem moc/cena. Quattro będzie, za rok lub dwa ale na pewno nie w B5 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi brakowało bo w fwd mocnym ciężko mnie się jeździ,zakupiłem Q ale w tej samej budzie lecz pod innym znakiem niż a4 .?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze coś tam wygrzebane ;) Były próby delikatnej oklejki ale totalnie odpuszczone, wolę clean. Pozostało zrobić pare pierdół dzisiaj i szykujemy się na Rubrockerz ;) 

Jakby ktoś chciał obejrzeć B6 ze zdjęć, to ma swój temat i o ile dobrze pamiętam kumpel ma nick bjoern czy jakoś tak ?

KkYJSky.jpg

 

TD0zkG7.jpg

UtYnpAX.jpg

 

spluOZ9.jpg

Edytowane przez enczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć cupre na przód bo ewidentnie brakuje lipa z przodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...