Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CDHB] Mwlodarowe A4 Lava Gray 1.8 TFSI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi A4 B8 Avant 1.8T CDHB Multitronic

Salon PL
Kolor Lava Gray
Obecnie przebiegu 136 tysięcy
1.8t 160 km multitronic 8 stopniowy


Audi pochodzi z polskiego salonu jestem jego drugim właścicielem, pierwszym był mój wujek, od którego je odkupiłem w maju tego roku.
Samochód znam od nowości, bezwypadkowe na sto procent, serwisowane w ASO cały czas. Wszystkie oleje w skrzyni i silniku wymieniane na czas. Kilka elementów delikatnie pomalowanych ( rysy parkingowe etc :kwasny:
). Skrzynia multitronic, działa bez zarzutu, bez szarpnięć itp. Obecnie stoi na feldze 17 calowej, może na lato wskoczą 19 :wink:

Generalnie jest seria, póki co nie było żadnych zmian.

Wyposażenie:

-BiXenon LED

-Reflektory przeciwmgielne

-Climatronic 3 strefowy

-Czujniki parkowania tył

-Servotronic

-Podgrzewane lusterka

-Czujnik deszczu/zmierzchu

-Rolety przeciwsłoneczne tylnych szyb
-Wykończenie aluminium + drewno orzech
-Sportowe siedzenia tapicerka Skóra + Alcantara
-Podgrzewanie foteli przednich
-Comming/leaving home
-Elektryczna regulacja odcinka lędźwiowego

-4 x elektryczne szyby

-Audi Hold Asist
-Centralny zamek
-Autoalarm
-Podłokietnik przód i tył

-Pakiet Schowek
-Tylna roleta bagażnika
-3x wtyki pod 12v
-ABS

-ESP
-8x Poduszki powietrzne
-Elektroniczny hamulec ręczny

Planowane mody:
- Odblokowanie kilku funkcji w vcds zrobione
- Kierownica multifunkcja
- Tylny dyfuzor zderzaka
- Przyciemnienie szyb
- Felgi 19'

- Listwy SLine

mb9uaekv.jpg

mxgj3ylq.jpg

9vgw8s8q.jpg

jhatbg3c.jpg

w3f4ddii.jpg

4gtqqzo3.jpg

u2ccjejq.jpg

Edytowane przez mwlodar

Opublikowano

Gratuluje furmanki ;) jakieś mody w planach? Piękne wnętrze :slina:

Bezawaryjności

Opublikowano

Fajny środeczek se woj zamówił :) Ja bardzo milo wspominam tfsi+multi. Kultura pracy niemal jak w elektryku :) Co z motorem?

Opublikowano

Piękna baza do modzenia :wink: bezawaryjności życzę

Opublikowano
  • Autor

Gratuluje furmanki ;) jakieś mody w planach? Piękne wnętrze :slina:

Bezawaryjności

Planowane mody:

- Odblokowanie kilku funkcji w vcds

- Kierownica multifunkcja

- Tylny dyfuzor zderzaka

- Przyciemnienie szyb

- Felgi 19'

- Listwy SLine

:D

Fajny środeczek se woj zamówił :) Ja bardzo milo wspominam tfsi+multi. Kultura pracy niemal jak w elektryku :) Co z motorem?

Bezawaryjnie :D Oleju nic nie ubywa. Od wymiany do wymiany. Póki co przejechałem koło 20 tys i bezproblemowo [odpukać :grin: ]

Opublikowano

Co do tylnego dyfuzora zderzaka, to chodzi ci o s-line pewnie? :) To trzeba wymienic caly zderzak i skoro listwy s-line wrzucasz to dokoncz robote i wrzuc jeszcze zderzak s-line przod to bedzie full pakiet :D

Opublikowano
  • Autor

Co do tylnego dyfuzora zderzaka, to chodzi ci o s-line pewnie? :) To trzeba wymienic caly zderzak i skoro listwy s-line wrzucasz to dokoncz robote i wrzuc jeszcze zderzak s-line przod to bedzie full pakiet :D

Myślałem albo o zmianie na S linowy zderzak tył i przód, albo sam dyfuzor zderzaka tylnego ( są takie robione pod zwykłe zderzaki )

Opublikowano

Z tym dyfuzorem pod zwykły zderzak to uważałbym ;P Zrobiłem tak i żałuje, że nie wymieniłem na zderzak sline z PDC i pod to dopiero jakiś kozacki dyfuzor. A tak to teraz musiałem łatać co wpadło ;P

Opublikowano

za***iste wnętrze! :) bezawaryjnośi

Opublikowano

Jesli moge zasugerowac mod dla multitronica - kierownica z lopatkami - jestem swiezo po zalozeniu i kodowaniu i powiem, ze reakcja na zmiane biegow natychmistowa. Polecam!

Opublikowano
  • Autor

Jesli moge zasugerowac mod dla multitronica - kierownica z lopatkami - jestem swiezo po zalozeniu i kodowaniu i powiem, ze reakcja na zmiane biegow natychmistowa. Polecam!

Zastanawiało mnie czy tak się da. Sam to wszystko zrobiłeś, czy gdzieś zleciłeś?

Opublikowano

Jesli moge zasugerowac mod dla multitronica - kierownica z lopatkami - jestem swiezo po zalozeniu i kodowaniu i powiem, ze reakcja na zmiane biegow natychmistowa. Polecam!

Zastanawiało mnie czy tak się da. Sam to wszystko zrobiłeś, czy gdzieś zleciłeś?

Kierownice sam wymienilem, a kodowanie u WRCLaguna. W moim wypadku kiera byla P@P, a co do kodowania to chyba tez bez problemow, bo nie zdazylem nawet sie odwrocic a juz bylo zrobione :decayed:

Nie wiem czy w przedlifcie bedzie to tak samo latwe - musialbys sie podpytac tutaj na forum. Niby bajer, ale kickdown blyskawiczny, jesli chcesz np kogos wyprzedzic.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Fajna sztuka i zarazem świetna baza do modów :)

Opublikowano

ale chyba nie z multi co??

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

ale chyba nie z multi co??

Multi Multi :D:D

Audi na sprzedaż.

Pora przesiąść się na coś innego :lol:

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-salon-pl-aso-alcantara-automat-doinwestowany-nie-od-handlarza-ID6ylNsh.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.