Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AVJ] Kat na wymarciu co polecacie


Daniel Błachut

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie mam problem ponieważ skończył mi sie katalizator bynajmniej jego zuzycie przekracza norme i wyskakuje mi błąd. Myślalem o wycieciu go i zostawieniu samej puszki ale dużo o tym czytałem i doszedłem do wniosku że to nie jest takie hop. Więc chce się was poradzic co zrobic krok po kroku by było dobrze bo nie uwzględniam kupna nowego ;p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slyszałem ze to lipa jest ze najlepiej wybebeszyc kata i program zrobic zeby sondy wywalic i wtedy jets ponoc ok ale chce zobaczyc wasze opinie na ten temat i jakie jeszcze pomysly macie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa to jest w tym,że masz kata wartego 100zł na skupie bo to metalowy

polecam zrobienie softa + wywalenie diagnozy kata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma taki sam silnik jak ja i wywalał kata i zamontował to http://allegro.pl/emulator-drugiej-sondy-lambda-uniwersalny-i5619145799.htmli nie ma problemu zamówiłem i sprawdze zobaczymy czy działa ;p zdam relacje. Jak bedzie lipa to potem przy okazji robienia softa na 185KM poprosze o wywalenie sondy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

downpipe + soft zalatwi sprawe, emulator to pudrowanie syfa , a pusta puszka zamiast kata moze dawać rezonans i buczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślałe, jeszcze jedno pytanie. Jak wygląda badanie spalin bez katalizatora przy przeglądzie, mogą być problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tdi wiec raczej nie powinno być problemów z badaniem spalin, jak masz lpg to na bank nie będzie problemów ze spalinami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez 5lat jazdy na lpg bez kata miałem 3 kontrole z analizatorem spalin i nikt mnie nie czepiał się że coś było hu..

polecam zrobienie softa i usunięcie diagnozy katalizatora :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile mniej więcej kosztuje usuniecie sondy z programu? Kurde zadzwoniłem do dwóch punktow i ceny 450-500zł ... Wydają mi się trochę przesadzone chyba. Polecacie kogoś kto to zrobi taniej w okolicy Warszawa/Radom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,Katalizator na skup i zakup nowego od Pana Gruchota z Antonina plus wyłączenie Sondy około 300-400pln. W mojej 1.8t pomogło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,Katalizator na skup i zakup nowego od Pana Gruchota z Antonina plus wyłączenie Sondy około 300-400pln. W mojej 1.8t pomogło ;)

Czyli spokojnie można w cenie 300-400 szukać ofert na LAMBDA OFF. Już dawno mam wyciętego kata, ale co jakiś czas pali się check. Wrocław trochę daleko wiec nie pytam gdzie robiłeś.

Ktoś coś w okolicach Warszawy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń do Pawła http://www.turbodiesel.pl/masz nie daleko lub do Adriana https://www.facebook.com/Wwe-Tuning-965484956801511/ równieżnie daleko

Edytowane przez krzysiekml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...