Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi TTS S-tronic 8J

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi TTS 8J S-tronic 2008
-kolor L8L8 Phantom Black
-tapicerka skóra/alcantara SP czarna/srebrna

Wyposażenie dodatkowe:
-Podgrzewane fotele przednie
-Isofix fotela pasażera
-Pakiet skórzany I
-Navi Plus
-BOSE
-Tempomat
-Parking system tył
-Grzane lusterka
-Alarm fabryczny

Plany - dołożenie bluetooth do navi plus

Zdjęcia takie na szybko... będzie chwile czasu, to wrzucę jakieś lepsze.

e6a907d7fa82757dgen.jpg

a3956d7d347d941cgen.jpg

Opublikowano

O cie krecę! Niezle autko. Felgi warte grzechu :)

Opublikowano

Zacna sztuka :wink:

Opublikowano

Audi TTS 8J S-tronic 2008

-kolor L8L8 Phantom Black

-tapicerka skóra/alcantara SP czarna/srebrna

Wyposażenie dodatkowe:

-Podgrzewane fotele przednie

-Isofix fotela pasażera

-Pakiet skórzany I

-Navi Plus

-BOSE

-Tempomat

-Parking system tył

-Grzane lusterka

-Alarm fabryczny

Plany - dołożenie bluetooth do navi plus

Zdjęcia takie na szybko... będzie chwile czasu, to wrzucę jakieś lepsze.

e6a907d7fa82757dgen.jpg

a3956d7d347d941cgen.jpg

Witaj!

Piękne autko, gratulacje!

Jakieś plany odnośnie modów silnika?

Robisz Soft ?

Jak wygląda kwestia oleju, nie bierze za dużo?

PS. Zabezpiecz sobie ta alcantarę jasną bo za parę miesięcy będzie niebieska od jeansów :D

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Mamy Q5 w rodzinie w 2.0 TFSI od nowości... dolewka 1L na 1700km
Tutaj narazie nie widzę ubytków... auto ma 51.000km - jednego właściciela od 2008 roku i pełny serwis ASO.
Zarzekał się, że raz dolał 1L... myślę, że jest to możliwe, biorąc pod uwagę fakt, że robił poniżej 10.000km rocznie...

Co do alcantary... miałem identyczną w S4 - moje jeansy nie farbowały, ale po kilku latach się zmechaciła - musiałem ją ogolić... :D
ale... zabezpiecze - dzięki

Co do modów... podobno program diagtronic'a daje ok. 330kucy 420nm i już schodzi do setki ok.4.7sek (seria S-tronic 5.2), ale czy będę robił? Nie wiem...

Opublikowano

Mamy Q5 w rodzinie w 2.0 TFSI od nowości... dolewka 1L na 1700km

Tutaj narazie nie widzę ubytków... auto ma 51.000km - jednego właściciela od 2008 roku i pełny serwis ASO.

Zarzekał się, że raz dolał 1L... myślę, że jest to możliwe, biorąc pod uwagę fakt, że robił poniżej 10.000km rocznie...

Co do alcantary... miałem identyczną w S4 - moje jeansy nie farbowały, ale po kilku latach się zmechaciła - musiałem ją ogolić... :D

ale... zabezpiecze - dzięki

Co do modów... podobno program diagtronic'a daje ok. 330kucy 420nm i już schodzi do setki ok.4.7sek (seria S-tronic 5.2), ale czy będę robił? Nie wiem...

Witaj,

To z Q5 masz wynik bardzo dobry.

Jeżeli gość nie kłamał to dolewka w sumie 1 l. na 51 tys. to świetny wynik.

Odnośnie czyszczenia i zabezpieczania tapicerki polecam środki ColourLock:

http://allegro.pl/colourlock-zestaw-alcantary-czyszczenia-impregnacj-i5349048215.html

Ciekawe ile by Twój TTS pokazał w serii na hamowni?

Jeśli zdecydujesz się na soft to popytaj też o soft skrzyni S-tronic,

Pozdrawiam!

Opublikowano

:kox: zacna zabawka .

Opublikowano

fajna! te tetetki mi się podobają :kox:

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

KIlka zdjęć na szybko...

42574ed4ccb68742gen.jpg

eb4b21c94649d41egen.jpg

750ecdec615ab09agen.jpg

7fa7601da2a5e2b8gen.jpg

9093c19636de56f7gen.jpg

Opublikowano

KIlka zdjęć na szybko...

42574ed4ccb68742gen.jpg

eb4b21c94649d41egen.jpg

750ecdec615ab09agen.jpg

7fa7601da2a5e2b8gen.jpg

9093c19636de56f7gen.jpg

Witaj!

Piękna jest :D

Te felgi daj na zimę a na lato wrzuć coś ciekawszego :D

Pozdrawiam!

Opublikowano

Piękna :) Ciekawe jakby na rotorach stroiła :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mega piękna fura jest :)

Opublikowano

Pięknie się prezentuje, zastanawiałem się nad tt-tką, ale padło na a5 ;)

Opublikowano

Super furka... :-o

Naciapane z Z2

Opublikowano

Michał gratulacje, fajne autko,.

ale chyba za młody na takie jestem , hehe

Opublikowano
  • Autor

Za młody? Dlaczego?

Chodzi Ci o kryzys wieku średniego?

Opublikowano

no ładne cacko :naughty:

Opublikowano

Za młody? Dlaczego?

Chodzi Ci o kryzys wieku średniego?

widzisz jak wiesz, jeszcze za młody, pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Wyznaje zasade, że człowiek jak dożyje 70lat to nie żałuje tego co zrobił, tylko tego, czego nie zrobił ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.