Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.9TDI Avant] Moja A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fotki mojej niuni zaraz po sprowadzeniu. były robione na szybko a więc jakość też słaba. na wiosnę wrzucę trochę więcej.

na drugiej stronie dodałem nowe zdjęcia

audik002.jpg audik003.jpg audik005.jpg

edit by: zdeniu

Opublikowano

ładnie się prezentuje ta twoja :a4fan:

Opublikowano

ładne kombi...tylko motorek troszke slaby , ,bez softu sie nie obejdzie :twisted:

Opublikowano

Ladny :) Trocheslaby ale za to bedzie malutko palic :):a4fan:

Opublikowano

Nooo.... czerwień...

Zawias w dół! ;-)

Opublikowano

nie ma jak avant :a4fan:

w czerwonym fajnie wygląda, troszkę obniżyć i jest malinka

Opublikowano

fajnie sie prezentuje, ten pomaranczowy kierunek tylko drazni

PS kolego zmien nazwe tematu na zgodna z regulaminem

Opublikowano

fajna ale jakos nie lubie czerwieni :wink:

Opublikowano

ładna, ładna ale troszke gleby dobrze by jej zrobiło

:a4fan:

Opublikowano

avancikowi ładnie we wszystkim, gleba mile widziana :cool:

Opublikowano
  • Autor

lekki sofcik juz zrobiłem teraz ma 116PS i 269 niutków. mam zamiar też zmienić lampy z tyłu, a z czasem i nad glebą pomyślę.

Opublikowano
a z czasem i nad glebą pomyślę

Najpierw Kolego... najpierw...

Felga już jest, z tego co widzę nawet niekulawa, ale w zestwieniu ze standardowym zawieszeniem wygląda na dwa razy za dużą. 4 cm powinno wystarczyć, chociaż ja osobiście nie toleruję przestrzeni między oponą a krawędzią błotnika :eek:

Opublikowano

bardzo rzadki kolor :a4fan:

Opublikowano
bardzo rzadki kolor

a skąd zdeniu wiesz że on jest rzadki :lol:

Opublikowano
bardzo rzadki kolor

a skąd zdeniu wiesz że on jest rzadki :lol:

Może chciał napisać sraczkowaty choć wcale nie jest taki ? :P

Opublikowano

wszystko ładnie, ale coś tak wysoko stoi ;)

Opublikowano
  • Autor

też mi się tak wydaje, że wysoko. postanowiłem już jak bedzie kaska to go glebuję :smile:

Opublikowano
postanowiłem już jak bedzie kaska to go glebuję

W porządku! :wink:

  • 3 lata później...
Opublikowano
  • Autor

Moja furka to 1.9 TDI AHU produkcja X 1998r rejestracja II 1999r.

praktycznie po sprowadzeniu była seria poza felgami 17, grzanymi stołkami i grzanymi spryskiwaczami szyby.

na pierwszy rzut poszedł sofcik a potem jeszcze parę małych zmianek żeby się przyjemniej jeździło.

zmobilizowałem się nareszcie i wkleiłem nowe foty z kilkoma drobnymi modami

poza softem są jeszcze:

-lampki Valeo po II lifcie ori pod xenon+HID 6000k

-lampy tylne ori po II lifcie

-przyciemnione wszystkie szybki poza czołową

-ramki na zegarach

-radyjko Sony GT300

-oponki Nexen 6000 225x45x17

gleby niestety ze względu na miejsca po jakich jeżdżę nie zrobiłem chyba, że dostanę gdzieś okazyjnie 1BE.

yIhii.jpg

yIoMJ.jpg

3MhWi.jpg

kYPV9.jpg

kYUUr.jpg

kZ3T0.jpg

uZxpi.jpg

uZCoA.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.