Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[RS4 B7] by y0p5


y0p5

Rekomendowane odpowiedzi


Lorence, sorka, ale mnie zawsze rażą takie stwierdzenia typu "masakra bo pomodzone tdi jest szybsze..." itd.itp. Żadne tdi, nawet z 1000koni nie bedzie eReSem. Nigdy z nim nie konkurowało, nie konkuruje i nie będzie konkurowało w ogólnym patrzeniu na model auta. Jak ktoś chce być najszybszy na ulicy to na pewno jego wyborem nie bedzie rs4 b7. Tych aut po to się nie kupuje. RS4 B7 ma swoje wady (jak każde auto), ale ogrom zalet przytłacza...:-) Problem RS4 jest znany i nie trzeba tutaj nie wiadomo czego, żeby się z tym uporać. Kwestia podejścia a w tym przypadku jest tylko jedno słuszne- czyszczenie potraktować jako czynność eksploatacyjną i tyle.

Pozdrawiam

+1 :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się ale uważam że audi się nie popisało, większość modeli audi trzyma moc nawet po 10-15 latach a ich flagowe auto z górnej półki trzeba czyścić co roku żeby było tak jak powinno być ... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny model. W sumie nie jest to już nie najnowsze auto ale dalej robi mega robotę, jak dla mnie w najlepszym kolorze. Gdyby nie jego spalanie to sam bym się skusił, bo ceny za ten model stały się w miarę normalne.

Gratuluję Mega Fury.

send from my Atari 65xe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorence, sorka, ale mnie zawsze rażą takie stwierdzenia typu "masakra bo pomodzone tdi jest szybsze..." itd.itp. Żadne tdi, nawet z 1000koni nie bedzie eReSem. Nigdy z nim nie konkurowało, nie konkuruje i nie będzie konkurowało w ogólnym patrzeniu na model auta. Jak ktoś chce być najszybszy na ulicy to na pewno jego wyborem nie bedzie rs4 b7. Tych aut po to się nie kupuje. RS4 B7 ma swoje wady (jak każde auto), ale ogrom zalet przytłacza...:-) Problem RS4 jest znany i nie trzeba tutaj nie wiadomo czego, żeby się z tym uporać. Kwestia podejścia a w tym przypadku jest tylko jedno słuszne- czyszczenie potraktować jako czynność eksploatacyjną i tyle.

Pozdrawiam

+1 :thumbup1:

Przyczyna problemu jest znana. Od dobrej dekady są rozwiązania które ten problem niemal zupełnie w prosty sposób eliminują. Niestety nie są one w pełni zgodne z obowiązującymi przepisami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam w ogóle słychać u RS'a przez ta "zimę"? ;) czeka na lepsze pogodę czy śmigasz cały czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smigam caly czas :) Sprzedalem vosseny i powoli rozgladam sie za nowym kołem. Aktualnie rs jest na malym servisie, oleje, czyszczenie kanałow itp

1jpg_sehxaas.jpg

2jpg_sehxaqw.jpg

3jpg_sehxqpp.jpg

4jpg_sehxqpn.jpg

5jpg_sehxqhp.jpg

Edytowane przez y0p5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smigam caly czas :) Sprzedalem vosseny i powoli rozgladam sie za nowym kołem. Aktualnie rs jest na malym servisie, oleje, czyszczenie kanałow itp

1jpg_sehxaas.jpg

2jpg_sehxaqw.jpg

3jpg_sehxqpp.jpg

4jpg_sehxqpn.jpg

5jpg_sehxqhp.jpg

Elegancko ;) Usługi w ASO czy u Kowalskiego w warsztacie?

Edytowane przez Binek1.8T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

A'propos felg na sezon rozważ jakieś ładne Ori 20" z nowszych modeli :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ori sa w maksymalnych szerokosciach 9', szukam czegos minimum 10' :)

Edytowane przez y0p5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smigam caly czas :) Sprzedalem vosseny i powoli rozgladam sie za nowym kołem. Aktualnie rs jest na malym servisie, oleje, czyszczenie kanałow itp

1jpg_sehxaas.jpg

2jpg_sehxaqw.jpg

3jpg_sehxqpp.jpg

4jpg_sehxqpn.jpg

5jpg_sehxqhp.jpg

Elegancko ;) Usługi w ASO czy u Kowalskiego w warsztacie?

Oddał byś swoje auto do ASO ?? Moim zdaniem Maciek oddał RS-a do najlepszego fachowca grupy VAG w 3-city.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie.. Ori przebieg 118tys. W mojej esce także sie nawet nie zastanawiam bo cieżko znaleść kogoś w mojej okolicy co V8 ogarnia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki nie wymagają komentarza :)

wykres3jp_sexpeaq.jpg

wykres2jp_sexpeqs.jpg

wykres1jp_sexpeqa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...