Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S3 8L APY 210KM. Tymczasolot.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałem zdradzić markę, ale mi nie wyszło..i wyszło tymczasowe S3

Import Szwajcaria.
Wyposażenie :

-Xenon

- Recaro

- szyberdach

- grzane i elektryczne stołki

- kierownica i pedały

Mody:

- ktoś założył DV alu Forge

- ktoś wrzucił Bilsteina + jakieś krótkie springi

- ktoś wrzucił Felgi RH 8x18

Ogolnie staram się odszczurzyć auto więc zaraz po kupnie wpadły :

- lampy tył lift

- gałka z nowej A3 Sline z nowym mieszkiem

Sporo roboty przede mną bo heble trzeba, nieszczelności, turbo coś dziwnie się zachowuje bo wydaje dziwnę jęki dźwieki.

20151112_200539_HDR_zpsujrcytzw.jpg

20151112_200613_HDR_zpstj1szjop.jpg

Edytowane przez Reggi

Opublikowano

WOW Dziewczycy piszczą... :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Ja jestem zdania, że jak ktoś ma pisać debilne komentarze to niech wsadzi sobie łapy do kibla i przytrzaśnie deską, a nie kładzie na klawiaturę.

Opublikowano

no szkoda, że nie B6... może na następne się uda.. a S3, jak to S3 - fajne :)

Opublikowano

A wiesz ze mnie też nosi na takie autko ,

coś innego , dobra baza do dziubania Graty zakupu :hi:

Opublikowano

Chciałem zdradzić markę, ale mi nie wyszło..i wyszło tymczasowe S3

Import Szwajcaria.

Wyposażenie :

-Xenon

- Recaro

- szyberdach

- grzane i elektryczne stołki

- kierownica i pedały

Mody:

- ktoś założył DV alu Forge

- ktoś wrzucił Bilsteina + jakieś krótkie springi

- ktoś wrzucił Felgi RH 8x18

Ogolnie staram się odszczurzyć auto więc zaraz po kupnie wpadły :

- lampy tył lift

- gałka z nowej A3 Sline z nowym mieszkiem

Sporo roboty przede mną bo heble trzeba, nieszczelności, turbo coś dziwnie się zachowuje bo wydaje dziwnę jęki dźwieki.

20151112_200539_HDR_zpsujrcytzw.jpg

20151112_200613_HDR_zpstj1szjop.jpg

Witaj!

Fajny zestaw :D

Po doprowadzeniu do porządku planujesz jakieś mody z mocą?

Wnętrze w dobrej kondycji?

Ile masz przelotu?

Masz zdaje się Recara z alcantarą?

Jakie hebelek przewidujesz?

Pozdrawiam i powodzenia z poprawianiem sprzęta :D

Opublikowano

Jak masz 312/256 to juz nic innego nie stworzysz, chyba ze lepsze klocki.

Turbo mozna dac wieksze i poprawic moc.

Fajny piz*zilot, bedziesz zadowolony,

ostatnio taką u siebie cwiczylem.

jedna uwaga, jak zdejmiesz tylne koła to dokladnie sprawdz stan tylnych przewodow hamulcowych od zacisku do łaczenia z nadwoziem. Sa w oplocie przy zacisku do tego wchodza bezposrednio w czesc metalową i czesto pekaja.

Opublikowano
  • Autor

Witaj!

Fajny zestaw
Po doprowadzeniu do porządku planujesz jakieś mody z mocą?
Wnętrze w dobrej kondycji?
Ile masz przelotu?
Masz zdaje się Recara z alcantarą?
Jakie hebelek przewidujesz?

Pozdrawiam i powodzenia z poprawianiem sprzęta



Planuje doprowadzić do serii i może soft.
Wnętrze w dobrej kondycji, alcantare ogoliłem i musze wyczyścić wolną chwila, sufit czarny bez uszkodzeń, wszystkie plastiki ładnie nie zdrapane.
Tam jest Recaro czarne z niebieską alcantarą.
Hebelek ten co jest ale zmienić gumki, tłoczki, sworznie, pomalować na czarno, nowe tarcze i klocki.



Jak masz 312/256 to juz nic innego nie stworzysz, chyba ze lepsze klocki.
Turbo mozna dac wieksze i poprawic moc.
Fajny piz*zilot, bedziesz zadowolony,
ostatnio taką u siebie cwiczylem.
jedna uwaga, jak zdejmiesz tylne koła to dokladnie sprawdz stan tylnych przewodow hamulcowych od zacisku do łaczenia z nadwoziem. Sa w oplocie przy zacisku do tego wchodza bezposrednio w czesc metalową i czesto pekaja.

Ta mam 312/256. Można by było zaadoptować zaciski z Cayenne tylne na przód na adapterach po tarcze 312..ale nie chce mi się w to bawić.
Turbo nie zamierzam zmieniać, ale nie wiem czy nie szykuje się regeneracja bo powyżej 3 tys.obr wydaje dziwny dźwięk..jak Vtec w hondzie. Świst ale jakiś za głośny. I tu nie wiem czy jak coś to oddawać turbo do regeneracji czy kupić fabrycznie nowy koras :mellow: w dodatku trochę zakapca na jałowym, a przy butowaniu nic :huh:

Opublikowano

Też parę dni temu kupiłem s3 kod APY w niemczech robiony na 250 km ale to szatan,masz jakieś zdjęcia środka?

Opublikowano

Reggi szczelnosc dolotu sprawdz

Opublikowano
  • Autor

Też parę dni temu kupiłem s3 kod APY w niemczech robiony na 250 km ale to szatan,masz jakieś zdjęcia środka?
Cytuj zaznaczone
Odpowiedz
Cytuj

20151110_144820_HDR_zpssewduccs.jpg


Reggi szczelnosc dolotu sprawdz


No jedną dziurę załatałem bo ta nieszczelność powodowała błędy trwałe przepływki i pierwszej sondy. W środę oddaje auto do mechanika i ogarnie mi test szczelności i inne pierdoły. Resaumując to auto teraz nie jedzie.. opierdala mnie jak chce TT po sofcie na 200 KM.
Opublikowano

Kierowca c***a :)

Opublikowano
  • Autor

Kierowca c***a :)

Raczej nie bo zamieniłem się z kolegą na wozy i ja też op******m jego TT moja S3 :kwasny::angry:

Opublikowano

Toć żartuje mordo :)

Opublikowano

To mam taki sam środek,żałuję tylko że nie nagralem miny żony na dodanie gazu za pierwszym razem heh jak dla mnie to te fotele sa za ciasne

Opublikowano

Jezeli masz mozliwosc to sprawdz historie serwisowa. Chodzi o to kiedy miales wymieniany olej w Haldex-ie.

Opublikowano
  • Autor

heh jak dla mnie to te fotele sa za ciasne

Dla mnie są spoko jak nie jeżdzę za grubo ubrany, grubsza kurtka i jest ciut mniej komfortowo..w wakacje jeździ się miód :wink:


Jezeli masz mozliwosc to sprawdz historie serwisowa. Chodzi o to kiedy miales wymieniany olej w Haldex-ie.

Ziom szczerze to mam w d*pie na razie haldex.. musi mi zacząc fura frukać bo się załamie ;)

Opublikowano

W du...pe to Ty bedziesz kilkanascie stowek jak sie tym nie zajmiesz w pore.

eSa bez tylnego napedu jest jak facet bez jaj, reszte sobie dopowiedz :grin:

Opublikowano
  • Autor

Wszystko jest z napędem ok. Nie bede robił czegoś na siłe czego robić nie trzeba. Jesli beda problemy z napędem to zajrzę.

Opublikowano

Wszystko jest z napędem ok. Nie bede robił czegoś na siłe czego robić nie trzeba. Jesli beda problemy z napędem to zajrzę.

tam własnie trzeba

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.