Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] cofanie licznika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wlasnie sie dowiedzalem ze moja niunia ma troszke wiecej tys najechane niz wskazuje na to licznik :angry:w zwiazku z tym mam pytanie czy przy pomocy VAG-a moge"dobic"kilka tysi zeby byl faktyczny przebieg?

Pozdrawiam!!!

Opublikowano

Przy pomocy VAG-a tego nie zrobisz , zadzwoń do tych którzy jak to sie nazywa " naprawiają liczniki" i za odplatą Ci dobiją :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

kurfa cofanie to rozumiem ze za odplata ale dobicie powinno byc gratis :polew:

Opublikowano

ale tak właśnie dokładnie jest płacisz za usługę....a swoja droga po co chcesz to zrobić.. :mysli:

Opublikowano
  • Autor

bo kluje mnie to w oczy,chce zeby licznik mial tyle ile faktycznie niunia ma :)

Opublikowano

a skad wiesz ile ma i ze wiecej?

Opublikowano

przy sprawdzaniu VIN pewnie wyszło sidło z worka :mysli:

Opublikowano

Przy pomocy VAG-a tego nie zrobisz , zadzwoń do tych którzy jak to sie nazywa " naprawiają liczniki" i za odplatą Ci dobiją :gwizdanie:

Pewnie to zrobią ale bedą w takim szoku, że "usługa" będzie gratis a i rabacik na inne "normalne naprawy liczników" sie znajdzie :polew:

No i powstaną legendy, w które i tak nikt nie będzie chciał wierzyć, że był taki, który chaciał dokręcić zamiast ująć :polew:

Opublikowano
  • Autor

bylem dzisiaj w serwisie i po VIN-e dostalem cala historie auta

Opublikowano

bylem dzisiaj w serwisie i po VIN-e dostalem cala historie auta

czyli trafiłem w 10 ....... i co wyszło pewnie że był przy przebiegu blisim temu w książce a tu okazało się że był jeszcze potem w ASO ale nie odnotowali w książce :gwizdanie:

a coś jeszcze wyszło??

Opublikowano
  • Autor

niestety ksiazke moge wywalic napewno nie jest od niuni co do przebiegu to kupilem z 118tys w polowie roku a w notatce w styczniu miala 180tys na szczescie nic powaznego w histori nie wyszlo do samego konca byla serwisowana bez powazniejszych napraw silnik poza"trzesieniem na jalowym"jest ok :good:

Opublikowano

to się cieszę że wszystko poza tym przebiegiem jest ok .....

uderzył bym do gościa z wydrukiem z ASO i książką którą Ci dał i żądał zadośćuczynienia a jak nie to postraszyć pałami,glinami :evil:

Opublikowano

to się cieszę że wszystko poza tym przebiegiem jest ok .....

uderzył bym do gościa z wydrukiem z ASO i książką którą Ci dał i żądał zadośćuczynienia a jak nie to postraszyć pałami,glinami :evil:

Jak kupiłeś od polaka to możesz śmiało domagać się zwrotu części kasy. Natomiast jak wystepujesz na umowie jako kupujący auto np. w Niemczech to nic nie zrobisz a sam możesz mieć problemy z prawem.

Opublikowano

silnik poza"trzesieniem na jalowym"jest ok :good:

poszukaj opilkow metalu w oleju :tongue4:

ja bym sie nacial na auto ktore mialo ponad 250 tys nalatane a na liczniku widnialo 136 tys :hi:

Opublikowano

no i właśnie ja mam ori 340tys.km. i chcę moją niunię sprzedać ,nie dlatego że jest do bani ,tylko potrzebuję jednak coś większego np.A6 . Dzwoni do mnie gostek i pyta o przebieg ,mówię prawdę (340tys)i że autko jest w bdb stanie,gostek na to : uuuuuuuu aleee duży przebieg na Allegro są z dużo niższymi :) ,zaproponowałem mu żeby podał jaki stan licznika mu odpowiada to na drugi dzień mu taki ustawię u fachmanów, ;) trochę sie wq...i powiedział mi że jestem oszustem !!! no i gadaj z takim :hi:

Opublikowano

ooo to nie wiedziałem że liczniki w B7 już da się zrobić, swoją drogą musi ten zabieg trochę kosztować, ciekaw jestem ile ...

Opublikowano

ja jak kupiłem miał na liczniku 139 kkm

potem okazałos ie ze ma 239 kkm

teraz ma 280 :P i jezdzi jak zły ;P

Opublikowano
  • Autor

w srodku jest naprawde zadbana wiec nie szlo poznac ze ma 200tysi,liczylem sie z tym,teraz ciezko kupic nie kreconeg ciesze sie tylko ze byl do konca serwisowany,tak czy inaczej rogal nie schodzi mu z japy ja nia jezdze :)

Opublikowano

ooo to nie wiedziałem że liczniki w B7 już da się zrobić, swoją drogą musi ten zabieg trochę kosztować, ciekaw jestem ile ...

b7 produkowano od 2005 roku a licznika i reszta ta sama co w b6 wiec jaki to problem ? w b8 to tez nie problem jak i w kazdym innym aucie

Opublikowano

ooo to nie wiedziałem że liczniki w B7 już da się zrobić, swoją drogą musi ten zabieg trochę kosztować, ciekaw jestem ile ...

b7 produkowano od 2005 roku a licznika i reszta ta sama co w b6 wiec jaki to problem ? w b8 to tez nie problem jak i w kazdym innym aucie

slyszalem ze sa problemy ale musialo chodzic najwidoczniej o B8

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.