Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] cofanie licznika


bar.mag

Rekomendowane odpowiedzi

Przy pomocy VAG-a tego nie zrobisz , zadzwoń do tych którzy jak to sie nazywa " naprawiają liczniki" i za odplatą Ci dobiją :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak właśnie dokładnie jest płacisz za usługę....a swoja droga po co chcesz to zrobić.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy pomocy VAG-a tego nie zrobisz , zadzwoń do tych którzy jak to sie nazywa " naprawiają liczniki" i za odplatą Ci dobiją :gwizdanie:

Pewnie to zrobią ale bedą w takim szoku, że "usługa" będzie gratis a i rabacik na inne "normalne naprawy liczników" sie znajdzie :polew:

No i powstaną legendy, w które i tak nikt nie będzie chciał wierzyć, że był taki, który chaciał dokręcić zamiast ująć :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem dzisiaj w serwisie i po VIN-e dostalem cala historie auta

czyli trafiłem w 10 ....... i co wyszło pewnie że był przy przebiegu blisim temu w książce a tu okazało się że był jeszcze potem w ASO ale nie odnotowali w książce :gwizdanie:

a coś jeszcze wyszło??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ksiazke moge wywalic napewno nie jest od niuni co do przebiegu to kupilem z 118tys w polowie roku a w notatce w styczniu miala 180tys na szczescie nic powaznego w histori nie wyszlo do samego konca byla serwisowana bez powazniejszych napraw silnik poza"trzesieniem na jalowym"jest ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się cieszę że wszystko poza tym przebiegiem jest ok .....

uderzył bym do gościa z wydrukiem z ASO i książką którą Ci dał i żądał zadośćuczynienia a jak nie to postraszyć pałami,glinami :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się cieszę że wszystko poza tym przebiegiem jest ok .....

uderzył bym do gościa z wydrukiem z ASO i książką którą Ci dał i żądał zadośćuczynienia a jak nie to postraszyć pałami,glinami :evil:

Jak kupiłeś od polaka to możesz śmiało domagać się zwrotu części kasy. Natomiast jak wystepujesz na umowie jako kupujący auto np. w Niemczech to nic nie zrobisz a sam możesz mieć problemy z prawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik poza"trzesieniem na jalowym"jest ok :good:

poszukaj opilkow metalu w oleju :tongue4:

ja bym sie nacial na auto ktore mialo ponad 250 tys nalatane a na liczniku widnialo 136 tys :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i właśnie ja mam ori 340tys.km. i chcę moją niunię sprzedać ,nie dlatego że jest do bani ,tylko potrzebuję jednak coś większego np.A6 . Dzwoni do mnie gostek i pyta o przebieg ,mówię prawdę (340tys)i że autko jest w bdb stanie,gostek na to : uuuuuuuu aleee duży przebieg na Allegro są z dużo niższymi :) ,zaproponowałem mu żeby podał jaki stan licznika mu odpowiada to na drugi dzień mu taki ustawię u fachmanów, ;) trochę sie wq...i powiedział mi że jestem oszustem !!! no i gadaj z takim :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak kupiłem miał na liczniku 139 kkm

potem okazałos ie ze ma 239 kkm

teraz ma 280 :P i jezdzi jak zły ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo to nie wiedziałem że liczniki w B7 już da się zrobić, swoją drogą musi ten zabieg trochę kosztować, ciekaw jestem ile ...

b7 produkowano od 2005 roku a licznika i reszta ta sama co w b6 wiec jaki to problem ? w b8 to tez nie problem jak i w kazdym innym aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo to nie wiedziałem że liczniki w B7 już da się zrobić, swoją drogą musi ten zabieg trochę kosztować, ciekaw jestem ile ...

b7 produkowano od 2005 roku a licznika i reszta ta sama co w b6 wiec jaki to problem ? w b8 to tez nie problem jak i w kazdym innym aucie

slyszalem ze sa problemy ale musialo chodzic najwidoczniej o B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...