Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dolozenie drogiego intercoolera do AHU 90 kucy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nic nie znalazlem o tym czy ktos probowal takiej modyfikaji ???

Opublikowano

Po co Ci to? Nie lepiej FMIC?

Opublikowano

Bylo paru co od 2,5 tdi probowali ale projekty umarly.

Opublikowano

ja próbowałem, przymierzałem ale nie ma miejsca zbytnio to raz a dwa dużo Ci nie da taka modyfikacja

Opublikowano

Dlatego IMO jeśli w zamyśle masz podniesienie mocy, to lepiej iść w kierunku FMIC. Na pewno więcej pożytku z tego będziesz miał.

Opublikowano

Dokladnie.

Opublikowano

zależy co masz tam porobione i na ile KM ja dołożyłem nadkole z S4 i latem mniej puchnie w upał

Opublikowano

zależy co masz tam porobione i na ile KM ja dołożyłem nadkole z S4 i latem mniej puchnie w upał

Jak wygląda to nadkole z s4 ? Ma jakieś dziury ?
Opublikowano

Ma wyzłobienia

Coś jak u rekina oskrzela :decayed:

Miejsca w ahu nie ma na drugi IC no chyba ze da sie jakis mały ale i tak lepiej jest dać FMIC...

Edytowane przez wesz82

Opublikowano

jacek wpisz w google wyskoczą ci zdjęcia koszt 140 zł

Opublikowano

Dzięki już znalazłem.

Jakie różnice są po zamontowaniu tego nadkola ?

Chłodniejsze powietrze to wiem z racji lepszego przepływu , ale czy to się opłaca ? Czy jest to odczuwalne ?

Opublikowano

Powiem ze zamontowanie fmic w np b5 jest troche drozsze a jezeli takie nadkole a efekt duzo lepszy.

Ogolnie daje rady te nadkole ale czy jest to stosowane tylko dla ic to nie wiem bo np takie nadkole miala zonka w ibi 1,2...

Opublikowano

Jacek jest odczuwalne w upalne lato tak nie puchnie nie słabnie auto oczywiście jak ktoś ma 300 KM to mu to za wiele nie pomoże w upał ale tak jak ja mam ze 150 KM program + 216 wtryski mi styka temperatura w dolocie jest dużo niższa oczywiście nie tak jak byś dołożył duży intercooler ale zawsze jest lepiej

Opublikowano

Dzięki - czyli na wiosnę trzeba będzie pomyśleć.

Opublikowano

Mozna równie dobrze ponacinać plastikowe nadkole, był nawet temat opisujący taką modyfikacje.

Opublikowano

No tak z tym że te nacięcia muszą być jak skrzela rekina aby goto z koła nie przelatywało do icka.

Opublikowano

To jest plastik wiec wielkiego problemu nie ma. Ja coś mam lewe plastikowe nadkola.

Opublikowano

Zamiast kupywac nadkole kup kratke wentylacyjna prostokatna dobrze wytnij nadkole spasuj to ze soba i gra gitara.Ja mam tak u siebie zrobione.A pomysl odpatrzylem na vw-passat.pl.Zdaje egzamin 100% i nie odstrasza.Pozdrawiam

Opublikowano

Zamiast kupywac nadkole kup kratke wentylacyjna prostokatna dobrze wytnij nadkole spasuj to ze soba i gra gitara.Ja mam tak u siebie zrobione.A pomysl odpatrzylem na vw-passat.pl.Zdaje egzamin 100% i nie odstrasza.Pozdrawiam

Ja będę montował drugi cooler jak w v6 tdi. Kupiłem już odpowiedni cooler z wyjściami w kierunku rur, z tym że ja w ahu mam turbo od xantii i idealnie mi ic podejdzie bo jest odpowiednio wyprofilowana turbina

Opublikowano

W jaką moc celujesz ????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.