Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Opony zimowe 235/45R17 Audi A4 B7 S-Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

mam Audi A4 B7 S-Line, które opony wg kolegów lepiej będą się sprawowały:

http://allegro.pl/nexen-235-45-r17-winguard-sport-97v-xl-x4szt-w-wa-i5752994851.html

czy lepiej dołożyć i kupić

http://allegro.pl/4x-235-45r17-dunlop-ws3d-mo-run-flat-moe-nowe-rof-i5642822189.html

Pierwsze mają większy indeks nośności od dunlopów.

Czy może jeszcze coś innego w bardziej przystępnej cenie?

PS czy da się może wcisnąć do tego A4 stalowe felgi na zime? Z przodu mam tarcze 320mm.

Edytowane przez nlukasn

Opublikowano

Ja mam nexen, dokladnie ten sam model. Jezdze nimi w Alpach i naprawde dobrze sobie radza. Wiem , ze dunlop to już półka wyżej ale uwazam ze w zime i tak predkosci powyzej 200+ plus nie osiagasz... Poza tym chyba nawet zadna stalowka nie ma homologacji , bo zaciski są za duze i powietrze trzeba z zespolu hamulcowego odproawdzac ,czego stalowka ci nie zapewni. Jezeli moge ci polecic, to poszukaj, felgi z mala iloscia ramion, ladne sa sline... Na pewno cos znajdziesz :-)

Opublikowano

S4 B7 i tarcze 320mm ???? Co to za S4 ?

Stalówek nie ma do takiego auta.

Opublikowano

Może miał na myśli inny samochód bo 2.0 TFSI to NIE S4 :)

Co do Dunlopów to mam takie i są całkiem całkiem ale zwróć uwagę na datę ich prod. te na aukcji są już 2 letnimi oponami a za chwile będą 3 letnimi...

Opublikowano
  • Autor

Ale ze mnie lolek, miałem napisać S-Line :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jak znajdziesz 17" stal to dasz radę ;] Idex nośności dobiera się do samochodu a nie czym wyższy tym lepszy ...

Opublikowano

Witam,

mam Audi A4 B7 S-Line, które opony wg kolegów lepiej będą się sprawowały:

http://allegro.pl/nexen-235-45-r17-winguard-sport-97v-xl-x4szt-w-wa-i5752994851.html

czy lepiej dołożyć i kupić

http://allegro.pl/4x-235-45r17-dunlop-ws3d-mo-run-flat-moe-nowe-rof-i5642822189.html

Pierwsze mają większy indeks nośności od dunlopów.

Czy może jeszcze coś innego w bardziej przystępnej cenie?

PS czy da się może wcisnąć do tego A4 stalowe felgi na zime? Z przodu mam tarcze 320mm.

Witaj!

Tylko po co Ci na zimę taka szeroka guma (235)?

Zastanów się nad 215/50/17

Będzie lepszym kompromisem jeśli w grę wchodzi komfort (nie ciągnie tak na koleinach)

i użytkowanie auta w trudniejszych, zimowych warunkach.

Pozdrawiam!

Opublikowano

Z koleinami masz racje że mogą być problemy... i to jest jedyny minus jaki widzę z posiadania szerokiej gumy na zimę... Chociaż w lato jak popada to szeroka guma tez daje o sobie znać... także to już kwestia gustu

Opublikowano
  • Autor

Zakupione zostały Nexeny, dzięki za odpowiedzi.

Opublikowano

Daj znać jak się sprawują.

Ja od dłuższego czasu staram się analizować opinie o jakości opon mniej znanych marek,

gdyż mam przeczucie że powoli w tych lepszych ( Michelin, Bridgestone itp. ) zaczynamy płacić

głównie za markę, podobnie jak z produktami Apple.

Bo testy np. na Youtube organizowane przez te właśnie koncerny premium, w ogóle

mnie nieprzekonują.

Opublikowano

235/45/17 to na lato a nie na zimę, im szersza opona tym gorsza na głęboki śnieg. Jeśli ktoś jeszcze będzie czytał temat, to szczerze polecam dunlopy. Śmigałem na wielu zimówkach klasy premium i moim zdaniem Dunlopy zachowywały się najlepiej i były cichutkie. Produkowane są w POLSCE a to też ważny argument.

Opublikowano

Argument, żeby chyba ich nie kupić, skorą są made in Poland :decayed:

Opublikowano

No nie do końca. Wyprodukowane w kraju- wspierasz gospodarkę i dajesz ludziom prace, większa sprzedaż, większe zatrudnienie. Po za tym, opony naprawdę z klasy premium i sprawuję się bardzo bardzo dobrze.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.