Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Individual avant vol. III B7 USA by jozek726


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie:-) jakie planujesz koło na lato? Czy zostajesz przy tych, pytam bo ja zastanawiam sie nad avus 18 ,pamiętaj jak je miałeś w b6 ,wyglądały naprawde obłednie:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh wiesz co to na pewno zostanie na zimę a na lato chciał bym grubo polecieć ale nie wyrobię finansowo i muszę jakieś tymczasowe felgi kupić :wink:

Też myślałem nad avusem bo to koło ponadczasowe i bardzo je lubię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja bez auta a taki fajny śnieg spadł nie mogę się doczekać aż też po testuję napęd :grin: ... Piękne fotki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja bez auta a taki fajny śnieg spadł nie mogę się doczekać aż też po testuję napęd :grin: ... Piękne fotki :wink:

kurde czytam że wszędzie Pada a u mnie nic :kwasny: śnieg tam leży i świetnie do podriftowania :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda fury, oby trafiła w dobre ręce. : )

PS. Nakładki na pedały z RS4 masz ori? Bo nie kojarzę, czy wychodziła wersja do automatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co podstopnica i nakładki są oryginał bo to widać, a na hamulec podejrzewam że jest z innego modelu audi , komponuje się za***iście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak auto wystawione na sprzedaż ale bez ciśnienia ;) jak nie sprzedam a nie oddam za pół darmo to będzie dalej u mnie ;)

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5992425805

Edytowane przez jozek726
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urodziło mi się dziecko muszę rozstać się z a3 3d i szukam kombi, dobrze ze zajrzałem na forum a4 :) może trochę postoi bo jestem w trakcie sprzedaży obecnego auta. Nawet moje felgi letnie podejdą :) Gdzie ewentualnie trzeba podjechać po samochód ?12484741_157086504663960_289335718206933

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Auto do obejrzenia w czersku woj. Pomorskie. Jesteś 3 osoba czy nawet 4 która musi albo auto sprzedać albo trochę dobierać kasy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urodziło mi się dziecko muszę rozstać się z a3 3d i szukam kombi, dobrze ze zajrzałem na forum a4 :) może trochę postoi bo jestem w trakcie sprzedaży obecnego auta. Nawet moje felgi letnie podejdą :) Gdzie ewentualnie trzeba podjechać po samochód ?12484741_157086504663960_289335718206933

Sorki Łukasz za śmiecenie :wink:

Damian podrzucisz coś bliżej na PW odnośnie tej A3 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...