Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Individual avant vol. III B7 USA by jozek726


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

b7 to taki czerwony, przerośnięty, prosiak z wielki ryjem :kox:

Niebieska b6 była ładniejsza, szkoda że ją sprzedałeś kawał ładnej wyrezanej fury i do tego był to diesel :ON: ale to Tobie ma się podobać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to tylko nazwę mają wspólne te silniki; ). To ze diesel to chyba jeden z powodów do zmiany :D na coś konkretnego.

Edytowane przez arek_cccp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. U mnie lopatkami bieg moge zmienic nawet jak jestem na d
tylko jak nie bede sie bawil zmiana biegow dalej po jakims czasie sam przechodzi w tryb d

Otóż to. U mnie nie można tego zakodować i obawiam się, że blokuje to sterownik skrzyni. ; \

zmartwił mnie tylko ogromny apetyt na olej i zaniedbana mechanika :kwasny:

To akurat jest do ogarnięcia, tym bardziej, że wiadomo od dawna jakie są bolączki tych silników i jeśli zadbasz raz a porządnie to odpłaci się przyjemnymi doznaniami. ; )

Tylko felg czarnych nie wkładaj, chyba, że jakieś szerokie minimum 9.5 :decayed:

O to to. Ma być shadow to i rolki w grafit bądź czerń. : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieknącą pompką vacum a w b8 golas za tą kasę to padło jakich mało brak quattro i olejożerne 2.0tsi i 1.8tsi

to czym sie roznia te silniki b7 i b8?

sorry za wtracenie Jozek :)

auto oczywiscie super;D marzylo mi sie czerwone b7, jeszcze w takim wypasie ;) pozdrawiam:)

Różnią się sporo , w B8 te silniki spalają więcej oleju niż paliwa ( np. 1 litr na 1000 km ) . Trzeba zrobić konkretny remont tzw STAGE II.

Tu masz więcej, poczytaj :wink:

W b7 nie ma takiego problemu :wink:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/281311-panika-olejowa-bierze-olej-20-tfsi/page-1

To w b8 spiesprzyli cos z tymi silnikami i wiecej biorą? jak to sie ma np do Skody ? tam tez sa felerne 2.0tsi ?

http://magazynauto.interia.pl/porady/news-olejowy-problem-silnikow-1-8-i-2-0-tsi,nId,1864800

troszke poczytalem :) czyli po 2007r przekombinowali w tym silniku :) chociaz jakby przeróbka tłoków i wymiana pierścieni rzeczywiscie pomogla to tragedii nie ma :)

Edytowane przez jhimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józek zrobisz jak uważasz ale czarne listwy idealnie pasują do reszty, jeszcze dokładka od cupry pod zderzak i będzie a`la pakiet competition jak w b8;)

Edit: lusterka też na czarno ;)

Edytowane przez C4NC3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiłbym takie, fajnie się odcinają i jest ciekawy akcent na tle całości.

+1

masz wszystkie dodatki w czerni ja bym też zostawił tak jak jest +lampy na czarno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód ci wyżej stoi od tyłu(wina quattro) też tak miałem ale ostatnio wsadziłem te talerzyki z B5 i siadło 1-1,5 cm i wyglada zdecydowanie lepiej, polecam nr 8D0412103B.

92183_x800.jpg

972062_04cpc9.jpg

Edytowane przez Maniusiek28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wina quattro i pełnego zbiornik paliwa :) jest w planie gwint także tego :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ps. U mnie lopatkami bieg moge zmienic nawet jak jestem na d
tylko jak nie bede sie bawil zmiana biegow dalej po jakims czasie sam przechodzi w tryb d

Otóż to. U mnie nie można tego zakodować i obawiam się, że blokuje to sterownik skrzyni. ; \


tylko ze ja mam 3.2 ale to chyba nie robi duzego znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest idealna teraz.

Może tylko stołki :-)

Oj tak ;) jest plan na recaro za jakiś czas ale to odległe plany na razie [emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest w planie gwint także tego :kox:

AP czy co lepszego? ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo pisać ......fura na dzień dobry jest już fajna, co będzie dalej, to chyba każdy, kto Ciebie zna dobrze wie. Życzę owocnego modzenia, jak w B6......no i grzanej kiery, bo u mnie jest miodzio.....jeszcze raz dzięki :hi:

Edytowane przez grzes283
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...