Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Individual avant vol. III B7 USA by jozek726


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

Może sobie wyrezam to , tym bardziej ze zderzak będę zmieniał na PDC to przy okazji by pasowało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny wóz , silnik seria? Jak można nie mieć w planach przy 2.0T chociaż programu :D? Powodzenia w rezaniu ;) bo poprzednia b6 była piękna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jest jozek:-) auto pierwsza klasa:-) a będzie dopiero kosa pewnie za pare miechów:-) zapomniałeś w opisie że masz homelink:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny wóz , silnik seria? Jak można nie mieć w planach przy 2.0T chociaż programu :D? Powodzenia w rezaniu ;) bo poprzednia b6 była piękna.

To co poprzedni właściciel mi przekazał, osobiście sprawdzę co i jak :wink:

vJaccbp.jpg

No i ja sledzika zostawiam. Ladna sztuka, sam mysle nad 2.0 T albo 3.0 TDi :) calkiem dobrze wposazony ten Twoj dupowoz :)

2.0 T całkiem fajny silnik :wink:

Wreszcie jest jozek:-) auto pierwsza klasa:-) a będzie dopiero kosa pewnie za pare miechów:-) zapomniałeś w opisie że masz homelink:-)

:) fakt zapomniałem , dopisane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozazdroscic tylko, mega kocur! ☺

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny avancik z mega wypasem na start :wink: nic tylko życzyć bezawaryjnej eksploatacji bo o mody nie ma sie co martwić z Twojej strony :decayed:

:hi:

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buda B7 prócz wnętrza :kox: nie podoba mi sie ani trochę no chyba że RS4. Ale to tylko moje osobiste gusta. Trzeba było dozbierać trochę grosza i kupić B8 nawet golasa bo graty do rezania tańsze jak do B6/7.

Powodzenia w modach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiękna, kolor taki jak sam chciałem, więc patrze z zazdrością :kox:

Jak dojdzie tyłeczek od eSki,gleba i dobre koło będzie zewnętrznie kozak. W środku też nie wiele brakuje do ideału.

Karbony z RS4 sprzedałeś, nie zostawiłeś sobie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***ista furka :wink: Oglądałem ją kiedyś, ma parę mankamentów, ale do ogarnięcia, zmartwił mnie tylko ogromny apetyt na olej i zaniedbana mechanika :kwasny:


Ale jedzie zacnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiękna, kolor taki jak sam chciałem, więc patrze z zazdrością :kox:

Jak dojdzie tyłeczek od eSki,gleba i dobre koło będzie zewnętrznie kozak. W środku też nie wiele brakuje do ideału.

Karbony z RS4 sprzedałeś, nie zostawiłeś sobie ???

Nie carbony sprzedane razem z autem, tu jest inna koncepcja auta, będzie czorny cały :kox: w środku też :)

za***ista furka :wink: Oglądałem ją kiedyś, ma parę mankamentów, ale do ogarnięcia, zmartwił mnie tylko ogromny apetyt na olej i zaniedbana mechanika :kwasny:

Ale jedzie zacnie :)

Apetyt na olej ? Wiesz jeżdżąc tym autem nie dolałem jeszcze nic :wink: także tego :)

zaniedbana mechanika ? fakt ma do zrobienia łańcuch ale graty będą za nie długo z ASO na zmianę :wink:

Po za tym większość 2.0 T ma problem z tym łańcuchem ja sobie go ładnie wymienię i będzie miodzio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ;) napinacz i łańcuch to taki standard co do oleju mój na 5yś km pobrał 600ml ;) z cieknącą pompką vacum a w b8 golas za tą kasę to padło jakich mało brak quattro i olejożerne 2.0tsi i 1.8tsi a klekot pewnie kilometrów już 400tyś najechane z tych roczników, więc noł sens kupować golasa zamiast porządnego b7 z porządnym silnikiem :) . Dobrze, że grono 2.0tfsi się poszerza. Przy okazji czym klameczki z RS4 się różnia od normlanych w a4? Tym podświetleniem jeśli dobrze widzę czy to jest taki wzór wyryty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz to wycięcie w klamce :)

Tylko felg czarnych nie wkładaj, chyba, że jakieś szerokie minimum 9.5 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...