Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ken Block i jego impreza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale duża zasługa w tym odpowiedniego auta

Dokładnie ...200 konnym wozidłem by tak nie pozamiatał :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

Miotła miotłą, ale to wszystko trzeba jeszcze potrafić ogarnąć :kox:

Opublikowano

Miotła miotłą, ale to wszystko trzeba jeszcze potrafić ogarnąć :kox:

Prawda.. wystarczy zobaczyć co ten koleś robi z kierownica :blink::shocked:

Ja to bym sie sie obsrał :D ..ale wszystko jest kwestia praktyki ..i sprzętu ..i chęci :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ciekawi mnie jeszcze ile taka maszynownia potrafi wychlać przy takim traktowaniu :chytry:

Pamiętam jak Kornacki ujeżdżał Ibizę Cuprę z 1.8T na torze... wychlała ok 35 literków

Opublikowano

Pamiętam jak Kornacki ujeżdżał Ibizę Cuprę z 1.8T na torze... wychlała ok 35 literków

Wydaje mi się, że mój ADR na torze spala więcej... :mysli: Ile litrów ma bak w 1.8?

Opublikowano

Gość ma naprawdę za***iste wyczucie subaru co widzimy w 3:00 minucie :kox:

widać też szczególnie jak idzie tyłem po bandzie :gwizdanie:

moim zdaniem każdy kto trenuje, jest obeznany z autem, wie co potrafi auto którym jedzie i nie jest dooopą do kierownicy jest w stanie podobnie prowadzić auto.

szkoda że przy tych filmikach nie piszą ile kierowca godzin spędził za kierownicą etc.... :wink4:

Opublikowano

moim zdaniem każdy kto trenuje, jest obeznany z autem, wie co potrafi auto którym jedzie i nie jest dooopą do kierownicy jest w stanie podobnie prowadzić auto.

ta wiara wlasnie powoduje wiele nieszczesc i tragedi.

bo to takie latwe.

a wlasnie ze Ken Block jest moim zdaniem wybitnym kierowca i ma po prsotu wielki dar i duzo szczescia bo ma mozliwosci rozwijania go. tak samo jak Pastrana z którym tez odwalał różne ciekawe rzeczy.

na moje obaj maja wyciety ośrodek strachu :D

Opublikowano

Do tego nie wiadomo też ile przejazdów kierowca musiał zaliczyć na potrzeby tego filmiku... :decayed:

Mimo wszystko imponujące. Aż se jeszcze raz puszczę. :kox:

Opublikowano

Dokładnie widać na filmku że to kilka przejazdów - kamerka raz na dachu na boku lub bez. Pozatym jak to by była moja praca to też bym potrzebował opanować tak sztukę jazdy - na co dzień jest to zbędne

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Gostek jest niedościgniony, umiejętności powalają - szacunek :hi: :hi: :hi:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Wersja rozszerzona:

http://www.autokrata.pl/ogien/6048/gymkhana_edycja_rezyserska/[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 11:34_________________________________________________Zajawka nowego spotu:

http://www.autokrata.pl/ogien/6293/gymkhana_2/[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 13:08_________________________________________________Kolejny filmik:

Opublikowano

Mysle, że na prawdziwym OSie wąchałby smród pana Loeba niestety....

Opublikowano
  • Autor

Tak przy okazji, Loeb też sie tak potrafi bawić i to live:[br]

http://www.youtube.com/watch?v=RfJnblQevtE

Opublikowano

Roznica polega na tym, że Block jest typową Gwiazdą - Ludzi fantazją, a Loeb typowym rzemieślnikiem.

Opublikowano

Filmik kiepski, ale ciekawa gymkhana: :)

Opublikowano

Mysle, że na prawdziwym OSie wąchałby smród pana Loeba niestety....

a na takim torze Loeb rozwaliłby pewnie którąś szykane... każdy jest dobry w tym co robi i tego sie trzymajmy ;)

Opublikowano

ale Wy chyba nie myslicie ze Ken Block zajmuje sie tylko dobijaniem subaryny??

fakt ze Loeb pewnie jest lepszy ale widze tu typowe podejscie w stylu

niech sie za duzo nie cieszy bo ktos inny jest lepszy;]

tu mozna poczytac o wynikach w rajdach Blocka

http://en.wikipedia.org/wiki/Ken_Block_(rally_driver)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.