Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem po naprawie pompy wtryskowej


Radek93

Rekomendowane odpowiedzi

witam otóż po zalozeniu pompy wtryskowej i jej ustawieniu przy obrotach nizszych niz 2000 na biegu 4 lub 5 przy dodawaniu gazu strasznie telepie autem,to samo jest na biegu jalowym obroty sa w porzadku ale na postoju auto sie trzesie.

Co to możę być?żle ustawiony kąt wtrysku lub dawka paliwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by jakieś logi porobić. Czemu pompka była naprawiana?

lalo sie z niej jak z kranu,powiedzieli mi ponad 1000 zl za regeneracje i wsadzilem inna sprawdzona i przemierzana,chodzic chodzi moc jest i wogole ale nie do konca jest chyba dobrze ustawiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam w swoich okolicach mechanika co bierze 300zł za wymianę uszczelek w pompie. Nie nie żartuje, gościu jest dobry a nie zdziera z ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam w swoich okolicach mechanika co bierze 300zł za wymianę uszczelek w pompie. Nie nie żartuje, gościu jest dobry a nie zdziera z ludzi

no ja nie zaplacilem tyle oczywiscie kupilem pompe w bardzo dobrym stanie za 450 zl ,tylko z tym ustawieniem chyba jest cos nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być rozrząd przestawiony o 1 ząbek, najlepiej albo kup kabel do diagnostyki albo jedź do kogs kto ci podepnie kompa, zczyta błędy, sprawdzi jaki jest kąt wtrysku, jak jest ustawiony zapłon i dawka paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był podpinany pod vaga i ustawiany tylko ten co to robil mogl nie do konca to dobrze zrobic.

wiem ze wyskakiwaly bledy z nastawnikiem ktorych nie mogli usunac,ale mialo byc dobrze.

jest ktoś z lublina lub okolic kto by mi to ogarnął?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie potrafią go naprawić?

Takie drżenie może świadczyć o tym, że ktoś już nastawnik rozbierał i mógł go źle złożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...