Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B5 Battal... co dalej? Tworzymy coś nowego?


Pavetti

B5 Podgrupa  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz utworzenia podgrupy skupiającej się wokół B5

    • Tak
      8
    • Nie
      17


Rekomendowane odpowiedzi

ileż można ciągnąć jedną rzecz? Sami sobie odpowiedzcie.

Widzisz problem polega na Ty, że pozwoliłeś na bajzel i bagno w waszym nowym miejscu. A jesteś klubowiczem A4K. I nie zareagowałeś ani razu jak sobie panienki folgowały - prawda ?

Tak jak już pisałem sio przerabiać RSy na dizle.

Brawo, zachowanie godne doroslego czlowieka :facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny z ferajny, nie no tak się nie da :facepalm:

To co wrzucać te screeny ? Może Whyme odpiszesz CZY CHOĆ RAZ ZAREAGOWAŁEŚ KLUBOWICZU ?

Edytowane przez poziek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny z ferajny, nie no tak się nie da :facepalm:

Sam wywolujesz wilka z lasu. Ale tylko utwierdzasz w przekonaniu ze to nie z "Nami" jest problem, tylko z Toba. Wiekszosc zapomniala co sie dzialo, tylko Ty nakrecasz atmosfere. Nie pisze juz o tym ze przypi.... sie do osob ktore w zaden sposob z Toba nie wojowaly, a mimo wszystko piszesz uszczypliwe komentarze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ileż można ciągnąć jedną rzecz? Sami sobie odpowiedzcie.

Widzisz problem polega na Ty, że pozwoliłeś na bajzel i bagno w waszym nowym miejscu. A jesteś klubowiczem A4K. I nie zareagowałeś ani razu jak sobie panienki folgowały - prawda ?

Tak jak już pisałem sio przerabiać RSy na dizle.

Ja za czyjeś wypowiedzi odpowiedzialny nie jestem i nie będę dyktował komuś co ma powiedzieć, to wolny kraj wolnego słowa. Jak byś zauważył że mimo otwarcia B5B nie zrezygnowałem z A4K, nadal tutaj przebywam i pisze posty. A jak masz jakieś wątpliwości specjalnie dla ciebie Witoldzie złożę rezygnacje z klubowicza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bardzo bym nie chciał aby te kilka postów przeważyło o decyzji odnośnie utworzenia działu dla B5.

Rozumiem, że są pewne zgrzyty pomiędzy jedną i drugą stroną i nie chcę nikogo niczym obarczać aby było jasne.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja za czyjeś wypowiedzi odpowiedzialny nie jestem i nie będę dyktował komuś co ma powiedzieć, to wolny kraj wolnego słowa.

Zgadza się tylko za własne słowa bierze się odpowiedzialność. Czy napisane na A4K czy gdziekolwiek indziej.


A jak masz jakieś wątpliwości specjalnie dla ciebie Witoldzie złożę rezygnacje z klubowicza

Tak zrobił Arturoo i Kowi. Jedyne osoby, które zachowały się jak należy. Szacun.



Nie pisze juz o tym ze przypi.... sie do osob ktore w zaden sposob z Toba nie wojowaly, a mimo wszystko piszesz uszczypliwe komentarze.

Ze mną nie musiały wojować, wystarczy, że poza forum kłamią na temat zysków A4K a same tak naprawę czerpią największe profity $ z handelku na forum. Choć trzeba przyznać, że jak zauważyli, że handel może się skończyć to spuścili z tonu.

Edytowane przez poziek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak masz jakieś wątpliwości specjalnie dla ciebie Witoldzie złożę rezygnacje z klubowicza

Tak zrobił Arturoo i Kowi. Jedyne osoby, które zachowały się jak należy. Szacun.

Czyli ja jestem nie w porządku bo nadal go mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ze mną nie musiały wojować, wystarczy, że poza forum kłamią na temat zysków A4K a same tak naprawę czerpią największe profity $ z handelku na forum. Choć trzeba przyznać, że jak zauważyli, że handel może się skończyć to spuścili z tonu.
Pokaż mi kiedy pisałem coś na temat zysków A4K. A tym bardziej coś obraźliwego, albo kłamliwego. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończę wymianę zdań. Wnioski wyciągajcie sami, nie będę za Was myślał. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz słyszę żeby ktoś mówił o zyskach A4K ja wiem Panie Poziek pewnie nie pasuje ci że większość ludzi tak zwanej Ferajny jak to nazwałeś jeszcze jest na tym forum a nie zrezygnowali. Siedząc sobie grzecznie na auditeam czy b5b (też jesteś tam zarejestrowany ) ale ci ludzie budowali to forum i wnieśli dużo w życie tego forum posiadając więdzę.Dlaczego jesteś aż tak zawzięty chcesz żeby wszyscy stąd odeszli :disgust: a może na mnie też coś masz :) tak jak napisał szafa ludzie już zapomnieli co się stało a ty do tego powracasz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

A jak masz jakieś wątpliwości specjalnie dla ciebie Witoldzie złożę rezygnacje z klubowicza

Tak zrobił Arturoo i Kowi. Jedyne osoby, które zachowały się jak należy. Szacun.

Czyli ja jestem nie w porządku bo nadal go mam?

WhyMe

też mam takie wrażenie że nie jestem w porządku:/ według kolegi Poziek no bo jestem klubowiczem i kolor różowy.

A jakbym był zwykły pasjonatem to byłbym w porządku i szanowany hmmm.....

myślę pomalutku nad zrezygnacją statusu klubowicza.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyłem na temat, ankietę i na B5B. Wiem, że obserwujecie ten wątek i szczerze jestem zdziwiony, że chcecie tak mocno polecieć i dawać "nie" ile wlezie- takie odnoszę wrażenie i być może stanę się wrogiem nr1 dla Was, pomimo tego, że jestem tylko randomem. Dlaczego tyle jadu? Nie można załatwić tego raz, a dobrze i skończyć? Bardzo bym prosił o prześwietlenie głosów, ewentualnie powiedzenia wprost, komu nie podoba się ta idea.

Od razu odpowiadam na wszelki wypadek, że nie jestem w zarządzie, ani nie jestem z nikim powiązany, a także nikt mi za to nie płaci. Chcę tylko aby dział dla B5 wrócił na swoje miejsce. Jeżeli jesteście tak mocno zżyci ze sobą, to ok, nie mój interes i róbcie dalej swoje. Powodzenia- bez jakichkolwiek podtekstów- z całego serducha dla jednej i drugiej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek, twój awatar mówi sam za siebie. Wywalenie dobrze zgranej ekipy z tego forum jest dla Ciebie wyznacznikiem życiowego sukcesu? Poważnie nie masz innych życiowych aspiracji?
Zauważyłem że bardzo denerwuje Cie gdy ktoś sprzedaje coś na forum (przykład deva i jego zwrotnic z s4) gdzie już miałeś przygotowane screeny zrobione pół roku temu, do tego kompletnie wyrwane z kontekstu i zakrzywiające rzeczywistą treść tej wypowiedzi. Po czym Prezes zamkną battalion dla świętego spokoju. Teraz "kibicujesz" za stworzeniem nowego? Po co? Żebyś znów miał sie gdzie wyżyć swoimi zagrywkami na poziomie gimnazjalnego korytarza?

Nie bądź psem ogrodnika, nie obszczekuj każdego kto jest bardziej obrotny od Ciebie. Jak Cie to boli to zamiast wojować na klawiaturze rusz makówką to i może też coś Ci wpadnie.

A podsumowując twoją dojrzałość, to takiego poziomu myślenia i wypowiedzi bym sie właśnie spodziewal po kimś kto sie nazwie na fejsie @madafaka :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończę wymianę zdań. Wnioski wyciągajcie sami, nie będę za Was myślał. :hi:

Kurde bele, ja właśnie popcorn przygotowałem, a tobie brakło argumentów. :kwasny:

Poproś kolegów, żeby usunęli, tak jak zwykle to robią, większość postów, twój zostawili jako ostatni i wątek do zamknięcia.

149.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Popatrzyłem na temat, ankietę i na B5B. Wiem, że obserwujecie ten wątek i szczerze jestem zdziwiony, że chcecie tak mocno polecieć i dawać "nie" ile wlezie

Nie powinieneś być zdziwiony dlaczego większość jest przeciwko tworzeniu nowego wątku b5, tylko dziwić sie czemu tak naprawde został usunięty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyłem na temat, ankietę i na B5B. Wiem, że obserwujecie ten wątek i szczerze jestem zdziwiony, że chcecie tak mocno polecieć i dawać "nie" ile wlezie

Nie powinieneś być zdziwiony dlaczego większość jest przeciwko tworzeniu nowego wątku b5, tylko dziwić sie czemu tak naprawde został usunięty.

Przypatrzyłem się temu również. Ni mniej jednak przeciwne są- prawdopodobnie, gdyż nie mam wglądu kto jak głosował- osoby, które przerzuciły się na B5B. Dlaczego? Przecież podjęli już decyzję? Rozumiem, że poczuć się mogli urażeni tym jak ich potraktowano, etc., lecz skoro jedni poszli w jedną, drudzy w drugą stronę, to po co nadal ciągnąć temat? Przecież to dotyczy konkretnych osób (znających się z tego co wyczytałem na obu forach mniej lub bardziej). Po co zatem ciągnąć inne osoby na dno- tyczy się to znów obu stron (A4K i B5B)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę pomalutku nad zrezygnacją statusu klubowicza.....

Ja właśnie zrezygnowałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę kibicował. Ale aby to się udało trzeba najpierw odciąć się od tamtej patologii. Jeszcze trochę czasu i jest szansa, że się uda.

Za cienki w uszach jesteś. Bez odbioru bo konwersacje z Tobą nie mam zamiaru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyłem na temat, ankietę i na B5B. Wiem, że obserwujecie ten wątek i szczerze jestem zdziwiony, że chcecie tak mocno polecieć i dawać "nie" ile wlezie

Nie powinieneś być zdziwiony dlaczego większość jest przeciwko tworzeniu nowego wątku b5, tylko dziwić sie czemu tak naprawde został usunięty.

Przypatrzyłem się temu również. Ni mniej jednak przeciwne są- prawdopodobnie, gdyż nie mam wglądu kto jak głosował- osoby, które przerzuciły się na B5B. Dlaczego? Przecież podjęli już decyzję? Rozumiem, że poczuć się mogli urażeni tym jak ich potraktowano, etc., lecz skoro jedni poszli w jedną, drudzy w drugą stronę, to po co nadal ciągnąć temat? Przecież to dotyczy konkretnych osób (znających się z tego co wyczytałem na obu forach mniej lub bardziej). Po co zatem ciągnąć inne osoby na dno- tyczy się to znów obu stron (A4K i B5B)?

Widać z daleka że swierzy tu jestes oraz brak Ci logiki w myśleniu.

Założysz b5 wątek na forum i co dalej? Będzie to miejsce dyskusji nowicjuszy które ledy wstawić w pozycje? Jeżeli Ci tak brakuje tego miejsca to wiesz dokładnie gdzie sie przeniosło. Chyba że chcesz zrobic to dla fejmu wśród świerzaków, to wtedy droga wolna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...