Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana fabrycznego radia


TazzIsBack

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus!

Kupiłem kilka dni temu pierwsze autko w życiu, padło na A4 B5. Radyjko mam Delta CC i chcę zmienić na Blaupunkt Manchester 110. Chciałbym spytać, jak to jest z podłączeniem? Wystarczy wyjąć stare, podpiąć nowe i wcisnąć? Czy bawić się w jakieś przejściówki? Zieloniutki jestem w tych sprawach. A może lepiej puścić do znajomego mechanika? I oczywiście - ramki trzeba dodatkowe dokupić?

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczepiasz Stare i podlaczasz nowe :) już minęły lata kiedy się majstrowalo żeby radio zamontować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczepiasz Stare i podlaczasz nowe :) już minęły lata kiedy się majstrowalo żeby radio zamontować :D

Chyba, że ma inną instalację, która mu to uniemożliwi i trzeba będzie robić przeróbkę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczepiasz Stare i podlaczasz nowe :) już minęły lata kiedy się majstrowalo żeby radio zamontować :D

Chyba, że ma inną instalację, która mu to uniemożliwi i trzeba będzie robić przeróbkę :naughty:

Czyli Panowie żadnych przejściówek nie brać? Same radio i ramka? Jakieś opinie o Blaupunkt Manchaster 110?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zakupiłem radio podobne do manchester 110 a dokladnie Blaupunkt tokyo 110
różni się tylko tym, że nie ma wejścia na cd :) a poza tym wszystko to samo.
Dostałem radio bez kosti ISO.
Moje pytanie co musze zrobić ? tak samo jak autor - świeżo co kupiłem auto z radiem DELTA.
Dostałem radio bez kostki i nie wiem co teraz zrobić.
Tak samo nadal mam problem z wyciągnięciem starego radia, musze zakupić klucze :D
Czy dam radę sam z tą kostką ? Czy dać właśnie komuś kto mi tą kostkę iso zrobi ? Proszę o pomoc również i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maf10 ja tez nie miałem kluczy i wycialem stara karte na wzór tych dziurek do kluczy i radio wyszło

kostke iso kupisz na allegro, a żeby działały wam tylne głośniki musicie kupić przejściówkę za 20 zł bo bez niej nie podłaczycie jednej kostki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maf10 ja tez nie miałem kluczy i wycialem stara karte na wzór tych dziurek do kluczy i radio wyszło

kostke iso kupisz na allegro, a żeby działały wam tylne głośniki musicie kupić przejściówkę za 20 zł bo bez niej nie podłaczycie jednej kostki :D

PRIV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kluczyki do wyjęcia radia, jeden wszedł po lewej, a ten po prawej za cholerę nie chce wejść :o Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś wrzucić link jaką potrzeba przejściówkę żeby tylne głośniki zatrybiły, mam radio ALPINE UTE-72BT i po podłączeniu tylne głośniki nie grają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...