Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pomoc w wyborze alu 15''

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ponieważ zima zmierza powoli ku końcowi chciałbym zakupić do swojej OOOO cztery alu kółeczka.

A ponieważ wkrótce sezon to i ceny będą rosły. Furkę mam taką jak w profilu, kolor srebrny metalic.

Mam na uwadze trzy opcje:

1

2

i 3

Proszę o wyrażenie opinii.

EDIT:

Chcę jeszcze nadmienić, że chodzi mi o model a nie konkretny egzemplarz reprezentowany na zdjęciu.

Opublikowano

Moim zdaniem 2 są najładniejsze tylko troche za małe ja jak bym kupował to bym wsadził 17

Opublikowano

mam zdanie takie jak artiii - 2 najladniejsze. a moze jakies 16 lub 17"? :)

Opublikowano
  • Autor

pet3r, Nie, raczej nie biorę pod uwagę nic powyżej 15'' ze względu na to że lubią mnie krakowskie krawężniki, a 15 jest w sumie tańsza w zakupie.

Opublikowano

ani 1 ani 2 ani 3

szkoda kasy nic nie wniosą do wyglądu audi nadaja sie na zimówki tylko

:audi::quattro::a4fan:

Opublikowano

racja, i fele tansze i opony takze, poza tym latwiej cos znalezc :)

Opublikowano

Ciezko z tych koleczek cos wybrac ale jesli mialbym wybierac to 2 :wink:

Opublikowano

Szczerze to żadna z tych felg nie przypadła mi do gustu, poza tym 15" wg mnie są zbyt małe do audi a4 , ale to moje zdanie.

Ostatecznie proponuje 2 , ale pomyśl może nad większym rozmiarem felgi.

[ Dodano: 09-02-2007, 21:46 ]

Poprostu chce chłopaka przekonać :biggrin: :biggrin:

Opublikowano

Zdecydowanie numer 2! Najładniejsze falgi z tych, które pokazałeś. A4 wygląda na nich naprawdę dobrze.

Opublikowano

Jezeli 15 to tylko 2 - choc zastanow sie jeszcze czy nie 16 lub 17, bo wygladu to nie bedzie zadnego :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Hmm, wcześniej napisałem z jakiego powodu na razie nie chcę większych niż 15''. Może najpierw kupię 15 a później jakieś większe i 15 zostawię np. na zimę.

Co do wyglądu to jest kwestia gustu, ale obiektywnie patrząc każda oryginalna alu będzie wyglądała lepiej niż stal z pełnymi kołpakami.

Opublikowano

Jak dlamnie to żadne ale jeśli już bym musiał wybrać to 3

Opublikowano

szczerze powiedziawszy te alu wyglądają jak kołpaki :wink:

Opublikowano

nr 2 to kompromis , miałem takie kiedyś na a4 wyglądają wmiare

Opublikowano
  • Autor

No dobra uchylę rąbka tajemnicy.

Pozycja pierwsza jest do wzięcia praktycznie w cenie stalowych - 450 zł/kpl

Pozycja druga http://www.allegro.pl/item163906721_felgi_ausy_alufelgi_audi_15_.html

Na pytanie zadane sprzedającemu czy licytuje się komplet odpowiedział że za 199 zł sam ode mnie kupi taki zestaw. Więc jak ktoś ma ochotę to niech je bierze, bo mnie się nie chce z gościem użerać ;-). Nie wiem dlaczego wciąż większość ludzi traktuje allegro jako serwis ogłoszeniowy.

Edit: Gdy wysyłałem maila do gościa nie było informacji że cena dotyczy jednej sztuki.

Pozycje trzecią można wyrwać już od 420 zł http://www.allegro.pl/item165002031_alufelgi_od_a4.html

Jak więc sami widzicie poszukuję kółek w cenie oscylującej w podanych powyżej linkach.

Opublikowano

Szczerze to szukał bym 16-stek no ale jak chcesz je zostawić później jako zimówki to proponuje felgi nr 3

Opublikowano

jak dla mnie to lepiej kupić chyba ładne kołpaki audicowskie jak chcesz na 15kach jeździć. nie będą sie dużo różnić od tych co masz tutaj do wyboru.

bo jak dla mnie to najładniejsza 15ka to taka co ma conajmniej 17cali :lol:

Opublikowano

Wg mnie optimum to też 2 ki. Właśnie na nie bym :a4fan: :

Opublikowano

2

dajcie spokoj panowie

kolega wyraznie mowi o wzgledach finansowych

kiedys kupi 17" '-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.