Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc w wyborze alu 15''


mot_kra

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ zima zmierza powoli ku końcowi chciałbym zakupić do swojej OOOO cztery alu kółeczka.

A ponieważ wkrótce sezon to i ceny będą rosły. Furkę mam taką jak w profilu, kolor srebrny metalic.

Mam na uwadze trzy opcje:

1

2

i 3

Proszę o wyrażenie opinii.

EDIT:

Chcę jeszcze nadmienić, że chodzi mi o model a nie konkretny egzemplarz reprezentowany na zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to żadna z tych felg nie przypadła mi do gustu, poza tym 15" wg mnie są zbyt małe do audi a4 , ale to moje zdanie.

Ostatecznie proponuje 2 , ale pomyśl może nad większym rozmiarem felgi.

[ Dodano: 09-02-2007, 21:46 ]

Poprostu chce chłopaka przekonać :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli 15 to tylko 2 - choc zastanow sie jeszcze czy nie 16 lub 17, bo wygladu to nie bedzie zadnego :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wcześniej napisałem z jakiego powodu na razie nie chcę większych niż 15''. Może najpierw kupię 15 a później jakieś większe i 15 zostawię np. na zimę.

Co do wyglądu to jest kwestia gustu, ale obiektywnie patrząc każda oryginalna alu będzie wyglądała lepiej niż stal z pełnymi kołpakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dlamnie to żadne ale jeśli już bym musiał wybrać to 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra uchylę rąbka tajemnicy.

Pozycja pierwsza jest do wzięcia praktycznie w cenie stalowych - 450 zł/kpl

Pozycja druga http://www.allegro.pl/item163906721_felgi_ausy_alufelgi_audi_15_.html

Na pytanie zadane sprzedającemu czy licytuje się komplet odpowiedział że za 199 zł sam ode mnie kupi taki zestaw. Więc jak ktoś ma ochotę to niech je bierze, bo mnie się nie chce z gościem użerać ;-). Nie wiem dlaczego wciąż większość ludzi traktuje allegro jako serwis ogłoszeniowy.

Edit: Gdy wysyłałem maila do gościa nie było informacji że cena dotyczy jednej sztuki.

Pozycje trzecią można wyrwać już od 420 zł http://www.allegro.pl/item165002031_alufelgi_od_a4.html

Jak więc sami widzicie poszukuję kółek w cenie oscylującej w podanych powyżej linkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to szukał bym 16-stek no ale jak chcesz je zostawić później jako zimówki to proponuje felgi nr 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to lepiej kupić chyba ładne kołpaki audicowskie jak chcesz na 15kach jeździć. nie będą sie dużo różnić od tych co masz tutaj do wyboru.

bo jak dla mnie to najładniejsza 15ka to taka co ma conajmniej 17cali :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...