Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wygluszylem matami butylowymi i taśma dekarska bagażnik, klapę i blachę pod kanapa. Pod kanapa dałem tez piankę 1 cm gruba. Jest spoko, nie buczy już tak. Jeszcze czekam na kuriera z pianka na bagażnik i będzie mega! Polecam!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

No to elegancko, jutro będę działał z wygłuszaniem.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

https://www.youtube.com/watch?v=1B2w0WEplS8&feature=share

Próbowanie marchewek :D jak na seryjny soft turbo itp to nawet coś tam widać [emoji3]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

92f93e6d8713fbfbe98dc5aed3cb4d50.jpg

Kompletowanie gratów trwa. Wpadły wtryski z Saaba 95, 373cc przy 3 barach,ja mam regulator 4 barowy, także koło 420cc powinno byc i starczyć na okolice 250-260 koni. Wtryski z BEXa bedą na sprzedaż, 200 zł jakby ktoś chciał :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Panowie, pytanie dotyczace opon. Czy roznica na 18" bedzie w komforcie miedzy 205/40/18 8,5j a 225/40/18? Bo kurde pojezdzilem rok i jest tragediaaa.. Woze corke z tylu itp, i czuc kazda dziure. I zastanawiam sie albo nad zmiana opon na 225/40, co podniesie troche wysokosc opony, albo nad zmiana felg na 17, 225/50.. Jakby ktos mial taki sam wzor jak ja, z nowymi oponami to chetnie sie zamienie :)

Opublikowano

Piękne auto :slina::shock3:

widać że wiele pracy i kasy w to włożone :cheesy:

Opublikowano

Bedzie roznica jak zmienisz opony, bedzie troche wiecej miecha ale nie oszukujmy sie, profil 40 mimo ze nie jest super niski, to do komfortu tez nie jest idealnie. Trzeba wybrac albo wyglad albo komfort :)

Opublikowano

Ładnie się to prezentuje, a jasny środek z drewnem to wg. mnie najlepsze co może być w b5 :wub:

Edytowane przez michu93

Opublikowano

ja śmigam w lato na naciągu 215/40 a w zime na wąskiej feldze i 225/40, róznica jest spora

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Tłumik przelotowy na sprzedaż. Jak ktoś chce to walić na PW podam szczegóły. Jak brzmi to słychac na filmikach :)

Opublikowano

225 to jest minimum na 18 Koło . A zalecam 235 mm

Opublikowano
  • Autor

Przód 225 a tył 235 myśle dać.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Zbieranie gratów na sezon trwa!
FMIC 450x230x65 z wejściami 2,5"!

5adade53ce57330af2a0bbcd6ff354c3.jpgc030cc757f1b890279cfa9e4d784bc95.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
18 godzin temu, Docki95 napisał:

Zbieranie gratów na sezon trwa!
FMIC 450x230x65 z wejściami 2,5"!

5adade53ce57330af2a0bbcd6ff354c3.jpgc030cc757f1b890279cfa9e4d784bc95.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

taka wielka loche chcesz upchac pod zderzak? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No teraz już nie mam wyboru [emoji23] Wysoki jest ale wąski 450 ma rdzeń, całość koło 600mm. Okazyjnie kupiona nowka także trzeba dać radę [emoji108]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

ciężko będzie ja u siebie 18 założyłem i jest na styk 

15170917_1125869050853966_1482165415023246877_n.jpg

Opublikowano
  • Autor

Ale u Ciebie jest 550x180x65 ?

Opublikowano

tak i już opiera się o hokej na dole 

Opublikowano
  • Autor

Trzeba bedzie pokombinować no, wyzej podwiesic itd. Tak wgl, to mialem kupowac twoje auto jak bylo do sprzedania jeszcze! Tylko najpierw pojechalem obejrzec tą do której miałem dalej, i na powrocie mialem zobaczyć tą. Ale wróciłem już moją :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ZIMA EDYSZYN, ale juz niedlugo... 

p538Ar37.jpg

Opublikowano

Ładna :) Gada też bardzo fajnie :hi: Tylko ten emblemat nie pasuje, jak chcesz coś oryginalnego to wrzuć np coś takiego

 s-l300.jpg

Opublikowano
8 minut temu, SwogONE napisał:

Ładna :) Gada też bardzo fajnie :hi: Tylko ten emblemat nie pasuje, jak chcesz coś oryginalnego to wrzuć np coś takiego

 s-l300.jpg

A to turbo porshe do czego ma pasować, do turbiny? :decayed: To jak znaczki fordowskie rs na lagunach..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.