Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeba było powiedzieć że jesteś z klubu może by ci rabat dali :D

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze bym musial dopłacić :D

Jeszcze powiedzial ze mam sie cieszyc ze nie nagrywali, bo nie mogli mnie dogonić.. #180km/h

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dobrze dobrze :D

Opublikowano

Nie wiem, co oni mieli za silnik ale kumpel jak miał 2.2 w benzynie taka kie to szła do 220 jak zła :D Chyba, że kierowca emeryt :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Alfa 159 :v a silnik nie wiem jaki, ale mocy mają dość.

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

47892808e22cf108d045c8d29f86afa8.jpg Takie rzeczy moj czlowiek robi! Jakby ktos chcial to PW! Naklejki, koszulki bluzy!

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Siemanko, jest jakiś patent na mocowania kanapy z Avanta do sedana? Da sie przelozyc ramy czy cos? Jako ze mam wjazdowke na Vag nyse, kupilem kubelki skorzane, poddalem je renowacji, i teraz mysle jak ta kanape ogarnąć..

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wszystko jest na forum, ale pytanie masz składaną kanape? Jeśli nie to mega rzeźba, jeśli tak to górny trzpień z tyłu będziesz musiał zrobić. Tutaj jakieś foty ktoś podrzucił:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/258770-czy-fotele-i-kanapa-z-polifta-a4-b5-kombi-beda-pasowac-do-przed-lifta-sedan/

Opublikowano
  • Autor

Jest skladana, szukałem i nie znalazłem.. Dzięki wielkie!

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

15 z tylu nie wsadzisz z kolnierzem bo piaasta wystaje na 20mm.. Pomierze dzis i zobacze jak to wygląda

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Kolego cofam Ci to piwo ktore miales u mnie bo piasta ma 12mm i jak zalozylem dystans bez centrowania na tyl 10mm to nie bylo na czym wycentrowac felgi :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

W Quattro ma mniej. U mnie wystaje 20mm :D


Mam 15mm z centrowaniem 2szt. Jak coś to PW :) Nóweczkki :P

Edytowane przez Docki95

Opublikowano

Widzę, że nie tylko ja tutaj mam wjazdówkę na Nysę :D Do zoba :D

Opublikowano

Widzę, że nie tylko ja tutaj mam wjazdówkę na Nysę :D Do zoba :D

jest nas wielu :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadło parę fantów!

Uchwyt na kubki zamiast kaset box'a i kompletna tapicerka skórzana z avanta! Trochę zabawy było przy tylnich oparciach (Trzeba było lekko nawiercic tą czarną blaszkę na środku co łączy obie części i przesunąc o 1cm w prawo żeby powchodziło wszystko), zostało jeszcze mocowania ogarnąc, ale to pikuś.

Plany na najbliższy czas to założenie lusterka z anglika, dokładka poliftowa z pdc (ale czujniki nie ori), dystanse 15mm przód, 20mm tył i sprezyny Eibacha pro-kit sport. Narazie tyle~!

7e475d7809a2e6462326f5d28108f069.jpgd006b04a3f8a89b20deb8639ddc45944.jpgf02b925bb4f6486dadb3afe05f986718.jpgb9e6522d7c9259083baf90858944aece.jpg
76c780bbadf7b401d8cbb29e1f1186e0.jpgc011539f0d8155e517e119713c0593bf.jpg

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Docki95

Opublikowano

Czarna by lepiej siadla

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ehh.. temat do zamknięcia..51f96820358b77cde0ef9721c697a81d.jpg

Opublikowano

Ehh.. temat do zamknięcia..51f96820358b77cde0ef9721c697a81d.jpg

O kur*a :shock3: Co się stało?

Opublikowano

uu szkoda fajna furka była. :)

Opublikowano

Do uratowania jeszcze . Nie takie rzeczy Zdzich z Kazikiem wyciągał ;)

Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Prima Aprilis :P

Opublikowano

Wkręta prawie udana :-D

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Popsułem Ci wszystk o:p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.