Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Panie, sportline jak nic :D

Opublikowano

Szok, że przebieg prawdziwy, trafiło Ci się elegancko, kolor bardzo ciekawy i mało tego jeździ ale nie chciałbym być w Twojej skórze jak (odpukać) jakiś Janusz Cię puknie albo przerysuje po cichu.. Jak do każdego innego koloru prawie coś dorwiesz tak tutaj będziesz szukał i szukał. Fajne wnętrze, ale z tym s-linem to popłynąłeś trochę :banan:

Opublikowano

Mega mi sie podoba to autko ;)

Opublikowano

Jaki olej zalałeś ? Jaki efekt po zastosowaniu płukanki silnika ? Gdzie kupywałeś LEDY do oświetlenia wnętrza ? Jaki efekt wieczorem w porównaniu ze zwykłym oświetleniem ? Bardzo ładna A4 :) Dbaj o nią, bo fajny egzemplarz masz :) I ten silnik :)

Opublikowano
  • Autor

Ledy na allegro, ale mają stronę www.interlook.pl. Efekt niedoporównania. Jaśniej, nowocześniej i oszczędniej :D Mechanika mam na jutro umówionego, bo robię odrazu wszystko co trzeba- Świece, olej, napinacz, pasek, filtry, termostat :) Także dam znać jaki efekt mniej wiecej wtorek/środa :) A, kupiłem Lotosa 5w40, wspieram polskie firmy :D Kupiłem lusterko prawe od anglika, już w kolorze! Wpadnie po nowym roku bo sprzedający ma urlop do 30.12.15..

Edytowane przez Docki95

Opublikowano

Fajny sedan ;) ładny kolorek

Opublikowano

Nie chce się wpierniczac ale tego oleju nawet nie lej

Opublikowano
  • Autor

A to dlaczego?

Opublikowano

Czytałeś tematy z olejami? Zaraz znów płukanie będziesz robił

Opublikowano
  • Autor

Zaraz poczytam sobie. Zaleje ten, i za 2-3 miesiące zmienię na Motula, albo LM tez 5w40 :)

Opublikowano

Bardzo ładna furia,ale zctym olejem pojechales. Lotosa to do ploneza mozna lac. Ja kiedys do vectry wlalem i jak dojechalem do GB (tylko ta trasa) to się z niego woda zrobiła. Ogólnie to polecam valvoline nigdy się nie zawiodłem

Wysłane z mojego SM-G357FZ

Opublikowano
  • Autor

Ma ktoś foty b5 na tym kole?

253659063_2_644x461_kola-letnie-aluminio

Opublikowano

Jeszcze kiere na trójramienną zmień :thumbup1: , sprawdzaj olej, utrzymuj 3/4 na bagnecie jak lubisz pogonić autostradką.

Opublikowano

Ile dałeś za przyjemność sprawdzenia przebiegu w ASO ?

Opublikowano
  • Autor

Mam znajomego ktorego szwagier tam pracuje, 0 zł :)

Opublikowano

Fajne auto,Powodzenia w modach.

Opublikowano
  • Autor

Panowie, które felgi bardziej by pasowały do mojej b5? Opona 225/40 kolor do ustalenia. Te trzecie to 17'.

1.

324535383_7_1000x700_s-line-18-5-100-i-5

2.

288511837_1_1000x700_felgi-18-cali-8-et-

3.

253659063_2_644x461_kola-letnie-aluminio

Edytowane przez Docki95

Opublikowano

Wg. Mnie nr. 2

Opublikowano

Drugie to są włoskie.. Szukaj ori 5x112 made in Germany a nie włoski szajs.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

1 albo 2 ale tak jak pisze xBladex szukaj ori

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.