Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|


Docki95

Rekomendowane odpowiedzi

Wygluszylem matami butylowymi i taśma dekarska bagażnik, klapę i blachę pod kanapa. Pod kanapa dałem tez piankę 1 cm gruba. Jest spoko, nie buczy już tak. Jeszcze czekam na kuriera z pianka na bagażnik i będzie mega! Polecam!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=1B2w0WEplS8&feature=share

Próbowanie marchewek :D jak na seryjny soft turbo itp to nawet coś tam widać [emoji3]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

92f93e6d8713fbfbe98dc5aed3cb4d50.jpg

Kompletowanie gratów trwa. Wpadły wtryski z Saaba 95, 373cc przy 3 barach,ja mam regulator 4 barowy, także koło 420cc powinno byc i starczyć na okolice 250-260 koni. Wtryski z BEXa bedą na sprzedaż, 200 zł jakby ktoś chciał :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Panowie, pytanie dotyczace opon. Czy roznica na 18" bedzie w komforcie miedzy 205/40/18 8,5j a 225/40/18? Bo kurde pojezdzilem rok i jest tragediaaa.. Woze corke z tylu itp, i czuc kazda dziure. I zastanawiam sie albo nad zmiana opon na 225/40, co podniesie troche wysokosc opony, albo nad zmiana felg na 17, 225/50.. Jakby ktos mial taki sam wzor jak ja, z nowymi oponami to chetnie sie zamienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie roznica jak zmienisz opony, bedzie troche wiecej miecha ale nie oszukujmy sie, profil 40 mimo ze nie jest super niski, to do komfortu tez nie jest idealnie. Trzeba wybrac albo wyglad albo komfort :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się to prezentuje, a jasny środek z drewnem to wg. mnie najlepsze co może być w b5 :wub:

Edytowane przez michu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja śmigam w lato na naciągu 215/40 a w zime na wąskiej feldze i 225/40, róznica jest spora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumik przelotowy na sprzedaż. Jak ktoś chce to walić na PW podam szczegóły. Jak brzmi to słychac na filmikach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód 225 a tył 235 myśle dać.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieranie gratów na sezon trwa!
FMIC 450x230x65 z wejściami 2,5"!

5adade53ce57330af2a0bbcd6ff354c3.jpgc030cc757f1b890279cfa9e4d784bc95.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Docki95 napisał:

Zbieranie gratów na sezon trwa!
FMIC 450x230x65 z wejściami 2,5"!

5adade53ce57330af2a0bbcd6ff354c3.jpgc030cc757f1b890279cfa9e4d784bc95.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

taka wielka loche chcesz upchac pod zderzak? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz już nie mam wyboru [emoji23] Wysoki jest ale wąski 450 ma rdzeń, całość koło 600mm. Okazyjnie kupiona nowka także trzeba dać radę [emoji108]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bedzie pokombinować no, wyzej podwiesic itd. Tak wgl, to mialem kupowac twoje auto jak bylo do sprzedania jeszcze! Tylko najpierw pojechalem obejrzec tą do której miałem dalej, i na powrocie mialem zobaczyć tą. Ale wróciłem już moją :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna :) Gada też bardzo fajnie :hi: Tylko ten emblemat nie pasuje, jak chcesz coś oryginalnego to wrzuć np coś takiego

 s-l300.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SwogONE napisał:

Ładna :) Gada też bardzo fajnie :hi: Tylko ten emblemat nie pasuje, jak chcesz coś oryginalnego to wrzuć np coś takiego

 s-l300.jpg

A to turbo porshe do czego ma pasować, do turbiny? :decayed: To jak znaczki fordowskie rs na lagunach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...