Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|


Docki95

Rekomendowane odpowiedzi

w końcu uturbiona jest nie ? :P napis może być od byle czego ale od porshe po prostu ładny jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do srodka pakujesz? bo dałbym sobie łapkę uciąć że fotele sprzedawałeś na fb ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, fotele poszły. Narazie mam zwykle fotele, ale na zimę będę szukał kubełków materiałowych w tym kolorze co mam! Skóra nie dla mnie [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2016 o 19:03, hunter91 napisał:

225 to jest minimum na 18 Koło . A zalecam 235 mm

kurde, a ja mam 205/40 na feldze 18/8,5" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni c**j sie nie zgadzam, ze 225 to minimum. Minimum to 205/35 na 18 i 9.5j. A najlepiej jakies 195/40 i jest idealnie [emoji16] 225 to taka opona pospolita zalecana, ale nie biorac pod uwage w ogole szerokosci felunku. Od tak zwykla guma zeby byla i jezdzila

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie niżej będzie! Jakieś sytej gleby nie będzie, bo przeprowadzam sie do Wrocławia, a tam drogi sa tragiczne... poza tym lecę z mocą w górę i to jest priorytet w tym momencie [emoji3][emoji964]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordo mordo, wiadomo [emoji108]A8 tył! [emoji56]062cc1896115d09b4ae5b4366beb2de0.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2015 o 07:36, Docki95 napisał:

Panowie, pytanko. Chce zmienić olej, i pod korkiem jest dość duży nagar.. serwis long life.. Wlewać płukankę? Zakupiłem już Liqui Moly, ale troche się waham bo mój mechanik mówił ze może pozatykać kanały olejowe.. Gra warta świeczki?

Troche kotleta odgrzeje, po odkręceniu korka od wlewu oleju nie widzisz wałka tylko plastikową osłone na wałek która zawsze jest za***ana nagarem a pod nią bursztynowy kolor walkow uciapanych olejem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordo mordo, wiadomo [emoji108]A8 tył! [emoji56]062cc1896115d09b4ae5b4366beb2de0.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kurna zazdraszczam. Bedzie 269 czy 280? Gdzie dorwales jarzma i za ile? Bo zaciski to miekkim czlonkiem mozna kupic co mnie cholernie wkurza :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem całe a8 na części, i kupiłem komplet razem z praktycznie nowymi tarczami za 250 zł jakoś z wysyłka [emoji108]Klocki textar nowki, tarcze 269x22 do lekkiego przetoczenia żeby były jak nowe, reperaturki zacisku z tłoczkami, piasty z a6 c4, nowe łożyska itd. Trochę kosztowało łącznie ale myśle ze będzie warto.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klocki zostaja te same co w sa w osce na tyl serii to wiem. Modzik jak najbardziej na + [emoji106]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieeeemaaaaanooo!

Nadszedł ten dzień, w którym koło zapasowe muszę wozić w bagażniku. LPG na pokładzie! Butla w kole itp, wiadomo, klasyk. Instalacja przystosowana do okolo 250 koni, tyle też planowo będzie. Jeśli kogoś interesują konkretne podzespoły to:

Reduktor AC R02 TWIM

Centralka STAG QBOX

Wtryski AC W03 -4

Robota wydaje mi się mega spoko ogarnięta, pod maską praktycznie nic nie widać, komputer schowany w skrzynce ECU, wtryski ukryte pod plastikową osłoną silnika, reduktora praktycznie nie widać bo czarny :D
Spalanie w mieście około 15l gazu, przy dynamicznej jeździe. 

Wczoraj wpadły też hamulce 269x22 na tył z audi a8, róznica hamowaniu spora, bardzo fajny mod.

41bc7a2c09bbad36adeba5d7f3eb3145.jpg


 

Edytowane przez Docki95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia hamulców na aucie wrzucę później :D




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Docki95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...