Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Czy Wasze Audiczki mają już "świerszczyki" ??


tomiqu

Rekomendowane odpowiedzi

Moja ma ponoć oryginalne 238 tys i niestety ale na wybojach w środku potrafi coś zaskrzypić, zwłaszcza w okolicach drzwi , czy to nie za wcześnie jak na taką zacną marką jak Audi??

Jak jest w Waszych? Cisza jak w nówkach czy świerszcze się odzywają? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Świerszcze" potrafią odezwać się nawet w nowym aucie, wszystko zależy od przeszłości, użytkowania i czasem używanych środków do czyszczenia i pielegnacji. Ostatnio skrzypiała mi roleta w bagażniku, ale po lekturze forum i użyciu WD-40 (jawna reklama :naughty:) nastała cisza.

Powodzenia w poszukiwaniu natręta. U Angoli podobno są specjalne firmy do szukania "świerszczy" i wyciszania auta.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem, na jakimś forum, że WD-40 był tak zachwalany i używany prawie do wszystkiego, że gościu popsikał piszczący pasek klinowy :shocked:

Tak naprawdę lepiej poszukać i usunąć "świerszcza" niż maskować go jakimś oleum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy WD-40 mozna uzywac na uszczelki i wogole elementy gumowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma aż takiego dużego dramatu z tym skrzypieniem, wiadomo że dużo zależy od drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja jak przejadę pare minut po bruku to coś zapiszczy itp. Al to chyba zależy kto i jak przed Tobą używał autka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie jak pisza chlopaki;) u mnie nic nie trzeszczy... ale wczesniej jak jezdizlem ibiza FL to zeby mi wypadaly, wszedzie gumy podkladalem;p

ciesze sie ze tu tego nie usze robic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie cisza i spokój ...

a testuje cały czas bo na wsi mieszkam i droga od 20 lat nieremontowana :no:

ostatnio chłopak siostry zakupił A3 z 03r i tam już coś potrafi świergotnąć :blink:

ale to wszystko chyba zależy właśnie od historii auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeszczy ...świerszczy .. czasami też krzyczy :naughty: :gwizdanie:

S(k)utki rezania :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na jazdę po naszych "drogach" to i tak nasze furki dobrze się trzymają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na jazdę po naszych "drogach" to i tak nasze furki dobrze się trzymają

Dokładnie tak, zrobie małe odejście od tematu. Jezdziłem Lanosem 99r. 100tys. km przebiegu, puka stuka, szkoda gadac, zawieszenie ledwo sie kupy trzyma... Drugi przykład Volvo V50 2005r. 125tys. km przebiegu, puka stuka, amortyzatory siadły, szumi... Renault Laguna 180tys. km przbiegu puka stuka, trzeszczy... a moja Audiczka dosłownie jak nówka tyle ze ta zaslonka od szyberdachu jak sie źle "ulozy" to tak jak mowilem telepie i czasami, czasami roleta bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam jeden wielki skrzyp i halas w srodku. roleta od bagaznika, fotel(skora dotyka plastiku na tunelu srodkowym i jak sie ruszam w fotelu to i skora trzeszczy o ten plastik). szumi przy przednich drzwiach i zawieszenie chodzi glosno - na nierownosciach dudni jak nie wiem, puka i stuka pomimo ze niedawno bylem na badaniach technicznych i na przegladzie i niby wszystko ok z zawiasem, a specjalnie zwracalem ludziom uwage zeby dokladnie sprawdzili wszystkie wahacze, laczniki itp. glosnosc w srodku to jedyna rzecz z ktorej nie jestem zadowolony w mojej audioli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie na zimne dmuchać i nic nie skrzypi, ale ogólnie do skrzypiących plastików polecam silikon w sprayu firmy WURTH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...