Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b5 1,8 T LPG .


Babciaaudia4

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem a mianowicie audi szarpie , na zimnym obroty faluja . Na liczniku świeci mi się check . Przy 120 na liczniku check zaczyna mrugac i im więcej dodaje się gazu tym samochód bardziej odcina . Ogólnie jak na te 150 koni samochód nie jedzie . Po prostu nie ma mocy . Czy ktoś miał taki przypadek .? Turbina była nie dawno wymieniana na używana po regeneracji . Auto jest w LPG .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1- podłacz kompa odczytaj jakiekolwiek błedy

3- zrob logi

2- sprawdz szczelnosc

4 - doprowadz autko do ładu na pb , pozniej ustawi sie lpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne że niema w ecu silnika błędów skoro wchoszi w rryb awaryjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie tu jest problem . Mam dwa błędy od ABS i tego checka . Pokazuje mi tylko od ABS . Nic innego nie ma . Po odłączeniu od komputera check się wyłącza ale po czasie kilku dni wraca ale w czasie gdy go nie ma to samochód i tak przerywa , na zimnym obroty szaleją ,a po 100 -120 na liczniku odcina go całkiem i się dusi .

Samochód miał peknieta głowice , ale wątpię żeby to miało jakikolwiek związek z tym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na benzynie dzieje się to samo ? Jestem lajkiem ale miałem podobny problem z tym że u mnie na kompie pokazywało ze na 3 garze nie chodzi. Co można samemu zrobić z mojej perspektywy to tak :

Sprawdz czy pali na wszystkie gary
1. Sprawdź czy wszystkie cewki działają jeśli tak to:
2. Sprawdź iskre na świecach

3. Jeśli masz problem z jakimś garem sprawdź u mechaniora cisnienie w garach

Ja mialem dziwny przypadek bo nie mialem wgl cisnienia na 3 garze i też mi migał check najpier mechanior chcial rozbierac zeby sie dostac do glowicy że to może zaworki czy cos ale okazało się że to wtryski od benzyny a dziwne jest to że na LPG działo się to samo więc sprawdź wtryski :P

P.S. nie radzę jeździć tyle od lajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na LPG i benzynie praktycznie tak samo ale to dziwne ale na LPG mam odczucie ze lepiej jedzie . :D

A był problem z cewkami ale wszystko jest praktycznie nowe . Możliwość ze są problemy znowu z turbina wiec pierwsze co to musze to sprawdzić . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...