Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spadek mocy AJM


barok21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio w aucie była regenerowana turbina i od razu po tym auto dostało chipa przez pierwsze 2 tygodnie ładnie wbijało w fotel przy przyspieszaniu a teraz auto jakby zamuliło jedzie troszke lepiej niz seria ale to nie to samo co wcześniej. Dodam ze przez chipem byl wspawany kawałek rurki zamiast kata a poźniej kupiłem całą rurę od turbo do złącza. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób loga dynamicznego 3,8,11, ale obstawiam że wywaliło dziurę w dolocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może to być wina zaworu n75? Bo dziś zauważyłem ze do niczego nie jest zamocowany i brakuje takiej zaślepki na dole tego zaworka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% chodzi Ci o N75? zrób logi bo równie dobrze może to być jak Łukasz dziura w dolocie lub przepływka. Najlepiej wrzuć fotkę tego zaworka.


co to jest za chip?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli jest cos nie tak z zaworkiem to prawdopodbnie jego wina. jeśli masz n75 z filterkiem i nie ma plastiku od niego to pewnie jest zabrudzony i stad ten problem. n75 powinien byc przykrecony na 2 nakrętki. Możli tez ze jak sobie latał bezwładnie to jakis wężyk uszkodzony

Edytowane przez Mozgu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała poprawka to jednak nie był n75. Przepraszam za zamieszanie :) Chip był robiony u Tunera. W sumie miał najlepsze opinie w okolicy więc się skusiłem. Na razie nie mam możliwości zrobienia logów. Jutro posprawdzam czy gdzieś nie ucieka powietrze jak będzie wszystko ok to muszę znaleźć kogoś z kabelkiem i programem żeby mi pomógł z logami.


Witam. Dziś podpinałem auto pod komputer i pokazało błąd 463A-sterownik silnika zablokowany (oprogramowanie esitronic 2.0). Proszę o wytłumaczenie czy ten bład ma coś wspólnego ze spadkiem mocy tego samochodu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...