Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A8 D2 Przedlift - odpoczynek od A4 1.8TQ :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Prosche/Q7/Tułareg - oklepany już mocno zestaw


wypiaskowane jako tako, bo domowa piaskarka nie dawala troche rady, pomalowane budżetowo ale wyszlo w miarę, na mocne 3+

IMG_20160709_211424.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Sory ze pociągnę jeszcze temat skrzyni, ale po obejrzeniu twojego filmiku stwierdzam fakt, tak jest wolna. Tyle ze porównujac ja do tipa w mojej S4 b6 to jest niebo a ziemia. Można powiedziec ze u mnie zmienia biegi w momentalnie. Swojego czasu byłem mega z niej zadowolony. Teraz mam S-tronica to juz w ogole..

Opublikowano
  • Autor

dokładnie, nie zapominajmy że te skrzynie były opracowane pewnie na początku lat 90tych, są niewiele szybsze niż te ze starych merców :D auto ma potencjał nawet w serii, jedynie automat go blokuje

zabaw z wydechem ciąg dalszy, wywalone katalizatory i tłumik końcowy, sam środkowy ori został



Opublikowano

Fajnie brzmi , jak muscle car :wink:

Opublikowano

Załóż sobie na końcówki tłumików dwie przecięte dętki :decayed:

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor

widziałem :D brzmi podobnie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Fajna furka. Ostatnio też zacząłem się rozglądać ale bardziej za poliftem. Z drugiej strony trochę mi mojej szkoda. Pasowałoby w okolicy kogoś dorwać i pooglądać. Ciekawi mnie czy dużo więcej miejsca jak w c5-tce.

Opublikowano
  • Autor

troche na pewno, szerzej

przedlift mniej problematyczny i nieco tanszy w utrzymaniu wbrew pozorom, jesli nie przeszkadzaja ci guziki z 80tki to ja bym ci polecil wlasnie przedlifta
a waskie lampy bardziej poszerzaja go optycznie, dla mnie to tez plus ;)

no i cena tez, na dzien dobry polift jest srednio o 6-7 tysi drozszy, a komfort, jakosc wykonania, dynamika i wszystko inne jest takie samo

Edytowane przez pioteros

Opublikowano

A co konkretnie jeśli chodzi o różnicę w kosztach utrzymania? Silniki to wiem że weszły już 40v z napinaczami i chyba tipy 5-biegowe. Coś jeszcze podnosi koszty? Bo samego paliwa nie wliczam.

Opublikowano
  • Autor

tipy 5 biegowe szly od 96-97 roku, ja juz mam 5biegowke

koszt podnosi to ze zeby wymienic chociazby termostat musisz zdjac rozrzad, o napinaczach wspomniales a to koszt tez nie maly - po 2jce za sztuke, do tego wiekszy apetyt na olej (moim zdaniem) i dol troche mniej wytrzymaly - jest taki mit o slabszych panewkach w 40V, aa no i 4 sondy zamiast dwoch, silnik jest ciutke bardziej skomplikowany a moc praktycznie ta sama - podobno tez 32V lepiej brzmią

no i tak jak mowilem tez, sama cena zakupu to jest juz spora roznica w portfelu

Opublikowano

O widzisz, to już wiecej troszkę coś

wiem. Zawsze z przedlifta można zrobić po ;-)

Opublikowano
  • Autor

Nie trzeba nie ma to sensu ale rzecz gustu, mi się przedlift po prostu podoba bardziej, tylko wnętrze w lifcie ladniejsze

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wiesz coś o silniku 3.7 przed liftem? Ma 240hp. Jak sprawdzić tipa przy kupnie? Albo co sprawdzić vagiem żeby mieć jakieś rozeznanie?

Opublikowano
  • Autor

vagiem nie wiem, co do tipa, zapytac czy olej zmieniał chociaz, jezdzic, bawic sie tipem recznie zmieniajac biegi, czy poprawnie redukuje, czy kickdown jakos tam dziala, i czy przy poprawnie redukuje przy dojezdzaniu do swiatel itp, czy wtedy nie szarpie mocno

co do 3.7, to praktycznie ten sam silnik co ABZ ale ze zmienionym skokiem tłoka, nie wiem czy tylko wal korbowy byl inny, tloki te same na pewno

Opublikowano

Nie opłaca sie 3.7 brać... Pali tyle samo co 4.2 a znacznie słabszy..

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

mam to samo zdanie chyba ze ma sie cisnienie na naprawde kolekcjonerski egzemplarz, ewentualnie przeszczepic silnik to tez nie problem w takies bo wszystko pasuje (z 80% osprzetu jak nie cały)


trochę aktualniejszych fotek, w końcu pierwszy raz umyłem go gąbką a nie bezdotykowo :D

P9177492.jpg

P9177495.jpg

P9177496.jpg

P9177498.jpg

Edytowane przez pioteros

Opublikowano

:thumbup1::kox:

Opublikowano

Co to za felga?

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

jakis pseudo chinczyk made in germany, Xtra Wheels SW5

Opublikowano

Piotrunio a co z lampami zrobiłeś?fajnie wyglądają

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.